Ze draaien straks de raketmotor weer open en klaar. De wegliggingsproblemen zullen ze met updates een stuk verbeteren.quote:Op zondag 13 maart 2022 22:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Laten we het zo zeggen; tenzij ze een wonder verrichten, gaan ze niet winnen van Red Bull. Ik geloof niet dat ze gaan terugzakken naar F1.5 natuurlijk.
Dat denk ik ook. Maar desalniettemin hadden ze zich deze test waarschijnlijk anders voorgesteld.quote:Op zondag 13 maart 2022 22:26 schreef Starflyer het volgende:
Mercedes past wat aan de vloer aan of zo en volgende week staan ze er weer. Zoals elk jaar.
Ik denk dat je inderdaad zo'n laatste testdag wilt afsluiten met op zijn minst een stabiele wagen.quote:Op zondag 13 maart 2022 23:07 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Maar desalniettemin hadden ze zich deze test waarschijnlijk anders voorgesteld.
Da's dan nogal lastig want Bottas is vertrokken, Hamilton niet. Ooit zal Russell Hamilton moeten vervangen, ja, maar tot die tijd is het een ander verhaal.quote:Op zondag 13 maart 2022 19:06 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Russel is niet de wingman, Russell moet Hamilton vervangen.
Eens Hamilton gaat dat niet accepteren de eerste race en de tweede ook niet.quote:Op maandag 14 maart 2022 00:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's dan nogal lastig want Bottas is vertrokken, Hamilton niet. Ooit zal Russell Hamilton moeten vervangen, ja, maar tot die tijd is het een ander verhaal.
Bijna vakantie. Donderdag het vliegtuig in, vrijdag in bocht 1 Mercedes de snelste zien zijn. broodje kameel eten en een beetje rondkijken in de woestijn.quote:
Geen wonder, maar afstellen van de auto.quote:Op zondag 13 maart 2022 22:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Laten we het zo zeggen; tenzij ze een wonder verrichten, gaan ze niet winnen van Red Bull. Ik geloof niet dat ze gaan terugzakken naar F1.5 natuurlijk.
Droomscenario.quote:Op zondag 13 maart 2022 23:02 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Om mij mogen ze best even achter de Haas aan hobbelen
Niet persoonlijk hoor, maar in dat geval wens ik je een vluchtbeperkende verkoudheid toe!quote:Op maandag 14 maart 2022 08:13 schreef Kreator het volgende:
[..]
Bijna vakantie. Donderdag het vliegtuig in, vrijdag in bocht 1 Mercedes de snelste zien zijn. broodje kameel eten en een beetje rondkijken in de woestijn.
Race kijken en maandag weer naar huis.
Kennie wachte.
Ter voorbereiding. De twee keer dat ik Max live zag ging dat niet best. Ebe keer in Oostenrijk bocht 1 crash, tweede keer in Monaco in de muur op vrijdag.
Oh, het was jouw schuld? Even bellen met RedBull en kijken of men je aan de grens nog kan tegenhoudenquote:Op maandag 14 maart 2022 08:13 schreef Kreator het volgende:
[..]
Bijna vakantie. Donderdag het vliegtuig in, vrijdag in bocht 1 Mercedes de snelste zien zijn. broodje kameel eten en een beetje rondkijken in de woestijn.
Race kijken en maandag weer naar huis.
Kennie wachte.
Ter voorbereiding. De twee keer dat ik Max live zag ging dat niet best. Ebe keer in Oostenrijk bocht 1 crash, tweede keer in Monaco in de muur op vrijdag.
Zou het dan zo weinig invloed hebben dat als ze het wél oplossen het nauwelijks impact heeft op dingen die ze nu getest hebben?quote:Op maandag 14 maart 2022 08:24 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Geen wonder, maar afstellen van de auto.
Bij de techtalk van F1tv sprak Ferrari aerodynamicist van een rookie mistake, omtrent de fouten die men gemaakt heeft wat betreft porpoising.
En werd gesugereerd dat Mercedes wellicht expres porpoising niet heeft opgelost tijdens testen zodat ze hun programma konden afwerken.
Tv staat in de woonkamer en het lukt me niet die helemaal donker te krijgen. Ramen op noord zuiden en westen (hoekhuis). Wil ooit nog een keer een kamer waar de ruimte dusdanig groot is dat je er een soort thuis minibios van kan maken…ooitquote:Op zondag 13 maart 2022 19:03 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Had je geen geld meer voor gordijnen?
Ik denk dat ze bij Mercedes liever controle hebben over de variabelen in hun data.quote:Op maandag 14 maart 2022 10:25 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Zou het dan zo weinig invloed hebben dat als ze het wél oplossen het nauwelijks impact heeft op dingen die ze nu getest hebben?
Als elke race een 1-2 zou kunnen worden dan is het simpel en geef je Russell gewoon de Rosberg/Bottas behandeling. Maar als je moet knokken voor elk podiumplekje dan zul je alles wat Russell brengt moeten omarmen en hem maximaal moeten ondersteunen. De keuzes die een team met de superieure auto heeft lijken er nu niet te zijn.quote:Op maandag 14 maart 2022 00:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's dan nogal lastig want Bottas is vertrokken, Hamilton niet. Ooit zal Russell Hamilton moeten vervangen, ja, maar tot die tijd is het een ander verhaal.
De race is om 16.00 uur, dan staat Ajax al op een onoverbrugbare achterstand.quote:Op maandag 14 maart 2022 09:24 schreef PicoMMP het volgende:
Lekker dan, eerste race tegelijkertijd met Ajax-Feyenoord
Als je constant 1-2tjes scoort dan eindig je toch sowieso 1 en 2 in het WK en kun je de coureurs toch juist laten racen? Juist als je niet dominant bent is het niet handig als de 'nummer 2' punten afpakt van de nummer 1..quote:Op maandag 14 maart 2022 12:31 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als elke race een 1-2 zou kunnen worden dan is het simpel en geef je Russell gewoon de Rosberg/Bottas behandeling. Maar als je moet knokken voor elk podiumplekje dan zul je alles wat Russell brengt moeten omarmen en hem maximaal moeten ondersteunen. De keuzes die een team met de superieure auto heeft lijken er nu niet te zijn.
RRRRRRRRRrrrrrrRRRRRRRaceweek.quote:
Ik heb toch niets met hockey.quote:Op maandag 14 maart 2022 09:24 schreef PicoMMP het volgende:
Lekker dan, eerste race tegelijkertijd met Ajax-Feyenoord
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |