quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:03 schreef Mansjester het volgende:
Volgens mij is het hier best een linksverstandig bolwerk he
Ja, net voor het eten.quote:
Natuurlijk.quote:
Ja in Utrecht ook, iedere partij wil die links/progressieve stem.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:07 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ja, net voor het eten.
Hier zijn de verschillen tussen de partijen vrij subtiel.
quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:20 schreef Immerdebestebob het volgende:
Welke partij beloofd geen extra huizen te bouwen?
quote:Forum voor Democratie
Utrecht is de afgelopen 20 jaar met 100.000 inwoners wel genoeg gegroeid. Wij gaan niet bouwen in polder Rijnenburg. De woningnood moet vooral worden aangepakt door een streng asielbeleid en het stimuleren van remigratie.
quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:15 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Wow. Nooit verwacht dat we ooit op dezelfde partij zouden stemmen!
Een precisie-bombardement op een thoriumreactor en weg is de verkiezingsbelofte van FvD. In deze tijden kun je beter hele lange rij windmolens en zonnevelden neerleggen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 12:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Omdat iedereen het wel oke vindt MAAR NIET IN MIJN BUURT!!!
Zodra ik hem uit de budget bak kan vissen voor PS4.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:28 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Nu jij en @:Mani89 nog (niet gepirate).
https://www.twitch.tv/elajjazquote:Op woensdag 16 maart 2022 20:50 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Zodra ik hem uit de budget bak kan vissen voor PS4.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |