quote:
Lekkere bak! Vind persoonlijk wel de Ali niercovers de hele auto een beetje omlaag halen eigenlijk, maar ieder z'n ding natuurlijk.
quote:
Op zondag 15 mei 2022 00:04 schreef boegschroef het volgende:Vandaag opgehaald

[
afbeelding ]
Meteen maar even gewassen, gepolijst en gewaxed. En de koplampen gepolijst en een nieuw beschermlaagje erop.
[
afbeelding ]
Het is er 1 met wat problemen, maar dat wist ik voordat ik hem kocht.
Er zitten nieuwe banden en remmen op maar niet het merk wat ik zelf zou kopen dus ik twijfel nog of ik ze ga vervangen of het even aankijk.
Er zit een nieuwe softtop en cabrio dak motor in.
Bijrijders kant gaat niet open met de sleutel of met de bediening in de auto
Airco werkt niet (bijgevuld, werkte even en nu is het volgensmij helemaal stuk)
Sticky steering probleem.
Maar verder rijd ie best goed

Leuk projectje! Vriend van me had er ook zo eentje, zijn inderdaad erg fijne rijdersauto's.
Rijd nu zelf 3,5 maand in m'n E91 325i en hij bevalt ergggg goed. Echt een fijne auto om te rijden en een lekkere motor. Heb er nu ruim 4000km mee gereden, vooral naar het werk. Door het sportonderstel (af fabriek) ligt 'ie wel behoorlijk laag, dat is bij drempels wel wat onhandig. Denk dat we er ook mee op vakantie gaan, in plaats van de oude E34 540i. Vooral omdat die laatste nog wat werk heeft (achterklep gaat niet altijd open..) en de E91 heeft isofix, wat met de kleine wel weer wat veiliger is.
Heb 'm ook wat meer naar mijn smaak gemaakt. Eerst wilde ik de dakrails er helemaal af, maar kon de juiste strips zo gauw niet tweedehands vinden. Ik heb toen de lage dakrails geplaatst van de laatste bouwjaren. Wel al vooruitgang, maar haalde het toch niet bij helemaal geen dakrails. Uiteindelijk wilde iemand zijn zilvergrijze strips ruilen tegen mijn lage dakrails (de hoge heb ik nog, mocht iemand ze willen) en na even te hebben getwijfeld, vooral of ik weer zin had om alles te demonteren, heb ik het toch maar gedaan. En ben er echt superblij mee. De kleur is dus wel anders, dus moet nog kijken wat ik daarmee doe. Wellicht gewoon matzwart laten wrappen. Wil eigenlijk ook nog shadowline raamlijsten.
Verder heb ik de originele BMW blackline lichten vervangen voor originele lichten. Blackline vind ik best mooi, maar niet op de kleur die ik heb. En de wat basic styling 185 velgen (met Hifly banden

) heb ik vervangen voor een breedset styling 194M. Maakt 'm net wat dikker vind ik. Vooral de achterwielen vallen best ver naar binnen (bij de LCI hebben ze dat al wat verbreed), dus een breedset is wat mij betreft geen overbodige luxe.
De E91 is een wat apart model natuurlijk, maar ik vind 'm toch wel mooi oud geworden zo. Hoewel de LCI met M-pakket nog een stuk mooier is, ben ik voor nu heel tevreden met hoe hij er uitziet.
Zo was 'ie:
![IMG_2025.jpg]()
Met de lage dakrails:
![IMG_3723.jpg]()
En zo is 'ie nu:
![IMG_4293.jpg]()
![IMG_4289.jpg]()
![IMG_4281.jpg]()
Zo, dat was m'n spreekbeurt