SPOILER: Waar op tv te bekijken?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier kan je stemmen
[Nederland] [België]
Bewoners![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Alle afbeeldingen zijn klikbaar en linken naar het desbetreffende bewonertopic
Handige topics
Verslagen delen en teruglezen ➡️ Streamverslagen
Belangrijke updates? ➡️ Updates
Beelden delen en terugkijken? ➡️ Video's, filmpjes, foto's, screenshots en gifjes topic
TV? ➡️ Commentaar op tv uitzendingen
Offtopic reageren ➡️ Slowchat
Probleempje in topic of met andere FOK!ers? ➡️ TR of Feedbacktopic
Regels
Degene die het topic sluit, opent het nieuwe topic
Geef de sluiter ook de tijd om het te openen!
Topics kapen wordt niet gewaardeerd
[ Bericht 0% gewijzigd door Dotteke op 06-03-2022 13:30:12 ]
Kom op dat deed in drievoud met zijn little baby bro en die deed ook vrij amicaal ook met BB al steeg bij helemaal naar zijn hoofd hahahaquote:
De groep denkt dat er vorige week geen koffie was om te kopenquote:Op zondag 6 maart 2022 12:32 schreef Joyce-43 het volgende:
Maar ik hoorde ze net over koffie,maar dat had Salar vorige week ook kunnen kopen maar deed dit ook niet.
Ja dit loog hij dus mooiquote:Op zondag 6 maart 2022 12:35 schreef engine het volgende:
[..]
De groep denkt dat er vorige week geen koffie was om te kopen
Kunnen ze weer bechamelsaus mee maken natuurlijk.quote:Op zondag 6 maart 2022 11:35 schreef Lonneke1983 het volgende:
[..]
Liggen genoeg huid schilfers van hem in huis als aandenken.
quote:Op zondag 6 maart 2022 12:43 schreef Jockari het volgende:
[..]
Kunnen ze weer bechamelsaus mee maken natuurlijk.
Wie gaat in gods naam die drie vrouwen willen onderhouden na BB? Zij kunnen van mekaar niet afblijven. Het zal je famillie maar zijn.quote:Op zondag 6 maart 2022 12:46 schreef Jockari het volgende:
Mijn geliefde finale is 1. Salar, 2. Kristof, en op 3 (mag BB bepalen maar heeft hij spijtig genoeg eigenlijk al gedaan) is Nawel als grote looser.
Of je verpleegkundige, of beauty-specialist, of euh, ik weet niet wat.quote:Op zondag 6 maart 2022 12:49 schreef czvt het volgende:
[..]
Wie gaat in gods naam die drie vrouwen willen onderhouden na BB? Zij kunnen van mekaar niet afblijven. Het zal je famillie maar zijn.
Dom, dommer, domst.quote:Op zondag 6 maart 2022 12:49 schreef czvt het volgende:
[..]
Wie gaat in gods naam die drie vrouwen willen onderhouden na BB? Zij kunnen van mekaar niet afblijven. Het zal je famillie maar zijn.
Waar heb je dit nou gevondenquote:
Zie TTquote:
Linkje op FB.Maar het heeft dus in de Flair gestaan.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |