Ik heb niet meegekregen dat de persoon die gaat het bedrag krijgt, lijkt me niet. Het gaat erom dat julio er niets aan heeft als hij weg moet dus boeit het hem niet als er 10K bij de pot zou komen. Wellicht denkt hij dat hij nu sterker staat want misschien denkt de kijker aaaahh we gunnen de bewoners 10k dus we stemmen op julio... blijft natuurlijk twitter he dus misschien niet eens een gekke gedachtequote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:29 schreef engine het volgende:
[..]
Stel dat Nawel gaat krijgt ze 10k? Dat is mij niet duidelijk. Ik dacht dat het uit de pot ging maar het stukje dat iemand het kon krijgen heb ik gemist.
Ja je hoort ze alleen nooit over wasmiddel??quote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:23 schreef tiki het volgende:
[..]
Ja, en ze hebben ook ruim voldoende wasmuntjes in het huis dus waarom niet?
Best sociaal van Julio......
Ah op die manierquote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:34 schreef Fikkert2 het volgende:
[..]
Ik heb niet meegekregen dat de persoon die gaat het bedrag krijgt, lijkt me niet. Het gaat erom dat julio er niets aan heeft als hij weg moet dus boeit het hem niet als er 10K bij de pot zou komen. Wellicht denkt hij dat hij nu sterker staat want misschien denkt de kijker aaaahh we gunnen de bewoners 10k dus we stemmen op julio... blijft natuurlijk twitter he dus misschien niet eens een gekke gedachte
dat zegt ze steeds en ze loopt ook maar iedere keer in ander mans klerenquote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:22 schreef Thorelf het volgende:
nawel zegt dat ze bijna geen kleding heeft, maar als ik dit zo zie valt dat reuze mee
Zolang hij maar niet gaat zingen, prima verderquote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:40 schreef engine het volgende:
Streamverslag van vanochtend gelezen. Salar begint het ook naar de kop te stijgen. Dat vind ik best jammer.
Een koningin hoort een uitgebreide garderobe te hebben.quote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:22 schreef Thorelf het volgende:
nawel zegt dat ze bijna geen kleding heeft, maar als ik dit zo zie valt dat reuze mee
ach onder de mom van wasmachine vullen hahaquote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:23 schreef tiki het volgende:
[..]
Ja, en ze hebben ook ruim voldoende wasmuntjes in het huis dus waarom niet?
Best sociaal van Julio......
Vind ik ook, allemaal julio stemmen dan kan de prinses zaterdag naar haar kleertjes thuisquote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:43 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Een koningin hoort een uitgebreide garderobe te hebben.
en dan winnen ze geld voor de potquote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:44 schreef Fikkert2 het volgende:
[..]
Vind ik ook, allemaal julio stemmen dan kan de prinses zaterdag naar haar kleertjes thuis
quote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:42 schreef Fikkert2 het volgende:
[..]
Zolang hij maar niet gaat zingen, prima verder
Maar daar heb ik toch niks aan?quote:
vind je het zingen niet leuk??? snapt ik niets vanquote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:49 schreef greysbones het volgende:
goeeddddd
ik kijk straks wel weer even
dit is echt 10 x niks
waar is ze ik zie 3 dappertjes op de bank bij beidequote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:57 schreef Cupfighter het volgende:
Je schaamt je als zoon toch kapot als je je moeder zo op TV ziet zeg( Grace)
Nou ik bedoelde dit meer in het algemeen, ik zie ze nu ook nietquote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:58 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
waar is ze ik zie 3 dappertjes op de bank bij beide
Omgekeerd toch ook?quote:Op vrijdag 4 maart 2022 12:57 schreef Cupfighter het volgende:
Je schaamt je als zoon toch kapot als je je moeder zo op TV ziet zeg( Grace)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |