Foto van het front op 24 februariquote:Slangeneiland: Russian Warship: Go Fuck Yourself
Alle dertien militairen op Oekraïens eiland in Zwarte Zee gedood
Alle dertien militairen die dienst hadden op het Oekraïense eiland Zmiinyi in de Zwarte Zee zijn door Russische troepen om het leven gebracht. De Oekraïense president Volodimir Zelenski zei dat in de nacht van donderdag op vrijdag in een een toespraak tot zijn volk.
Het onherbergzame rotseiland in het westen van de Zwarte Zee, dat ook wel Slangeneiland wordt genoemd, behoort tot Oekraïne. De dertien militairen zijn volgens Zelenski een "heldhaftige" dood gestorven en zij krijgen postuum een onderscheiding als "held van Oekraïne". Na waarschuwingen van het oorlogsschip dat de dertien zich moesten overgeven vertelden ze de commandant van het schip : Go Fuck Yourself
Niet mis mee, en heeft ook 90 procent steun van het volk, geloof me, dat is vrij veel.quote:Op zondag 27 februari 2022 09:28 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Als je die van El Salvador een goede leider vind gaat er toch iets mis
Minsk mag helemaal naar de tyfusquote:Op zondag 27 februari 2022 09:36 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Hopelijk pakken we ook dat vieze Wit-Rusland aan.
Die smeerpijp moeten we ook niet sparen met sancties.quote:Op zondag 27 februari 2022 09:36 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Hopelijk pakken we ook dat vieze Wit-Rusland aan.
Dat mag idd ook wel overal van buitengesloten en totaal geboycot.quote:Op zondag 27 februari 2022 09:36 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Hopelijk pakken we ook dat vieze Wit-Rusland aan.
Dat heeft hij niet. Die percentages kan je alleen gebruiken als je praat over de tegenstand van zijn bitcoinbesluitquote:Op zondag 27 februari 2022 09:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
Niet mis mee, en heeft ook 90 procent steun van het volk, geloof me, dat is vrij veel.
Erg creatief was het destijds al niet, nieuwe tekst op dezelfde melodie en doorrrrr. Ik denk dat we dan voorlopig onze toevlucht beter zoeken tot Shostakovic want die gebruikte zijn muziek als kritiek tegen het regime.quote:Op zondag 27 februari 2022 09:34 schreef Toby56 het volgende:
[..]
De melodie van dat mooie volkslied behoorde al toe tot één van de verschrikkelijkste regimes van de 20e eeuw, de USSR.
Het feit dat de Russen destijds hebben gekozen om hun eigen volkslied weer te vervangen door deze fraaie deun, zegt misschien wel iets.
Ik geef het overigens volmondig toe: het is een prachtmelodie.
Net als het oude volkslied van de voormalige DDR.
Maar inderdaad, ze behoren/behoorden tot landen met verschrikkelijke regimes.
Mensen durven daar niet eens de straat op of om hun stem te verheffen tegen tsaar Vladimir. Degenen die dat wel doen, lopen enorme risico's.quote:
Geen enkele leider op de planeet heeft 90% steun van de bevolking... Heel misschien die van Vaticaanstad.quote:Op zondag 27 februari 2022 09:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
Niet mis mee, en heeft ook 90 procent steun van het volk, geloof me, dat is vrij veel.
Het gaat niet om pubers met game ervaring Er zijn ex beroeps die daarna huurling worden en in allerlei oorlogen mee vechten.quote:Op zondag 27 februari 2022 09:34 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik denk dat het voor de situatie daar geen drol uitmaakt.
Als je levensmoe bent, moet je het vooral doen!
Mussolini kopiequote:Op zondag 27 februari 2022 09:38 schreef theunderdog het volgende:
Die Lukashenko is toch zo'n bitch he. Jemig he.
Die moet het smegma van Putin dagelijks tussen zijn tanden wegschrapen.
https://en.wikipedia.org/(...)tial_approval_ratingquote:Op zondag 27 februari 2022 09:38 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Geen enkele leider op de planeet heeft 90% steun van de bevolking... Heel misschien die van Vaticaanstad.
Wat zegt baudetteketet nou weer dan ik hoor steeds die naam vallen zonder inhoudelijke punten.quote:Op zondag 27 februari 2022 09:38 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Mensen durven daar niet eens de straat op of om hun stem te verheffen tegen tsaar Vladimir. Degenen die dat wel doen, lopen enorme risico's.
Steun uitspreken voor deze man (Poetin) is hier en in de VS uiteraard wel toegestaan gelukkig, maar het getuigt wat mij betreft niet echt van vrijheidslievend gedachtengoed. En ik weiger om Baudet alleen maar een leutige grappenmaker te vinden.
Ik heb ook niets met Rutte, maar ik ben blij dat ik hier woon, in zogenaamd kutland Nederland.
Die kans is redelijk, de kans is groot dat ze wat hulp van de CIA krijgenquote:Op zondag 27 februari 2022 09:39 schreef Faraday01 het volgende:
Ukraine doet volgens CCN oproep aan hackers om belangrijke Russische infra plat te leggen met een target list erbij. Benieuwd of dat veel effect gaat sorteren.
Daar is anonymous sinds gisteren al mee bezig. Met veel succesquote:Op zondag 27 februari 2022 09:39 schreef Faraday01 het volgende:
Ukraine doet volgens CCN oproep aan hackers om belangrijke Russische infra plat te leggen met een target list erbij. Benieuwd of dat veel effect gaat sorteren.
En een aantal leiders leiders hebben 90% 'steun', omdat ze die 'steun' afdwingen. Al lijkt zelfs dat niet meer echt te lukken bij Putinquote:Op zondag 27 februari 2022 09:38 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Geen enkele leider op de planeet heeft 90% steun van de bevolking... Heel misschien die van Vaticaanstad.
Dacht dat de Russen op dit vlak wereldklasse waren?quote:Op zondag 27 februari 2022 09:40 schreef raptorix het volgende:
[..]
Die kans is redelijk, de kans is groot dat ze wat hulp van de CIA krijgen
Kim il un wel en POETIN haalt dat ook welquote:Op zondag 27 februari 2022 09:38 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Geen enkele leider op de planeet heeft 90% steun van de bevolking... Heel misschien die van Vaticaanstad.
Poetin gaf in oktober nog handen??quote:Op zondag 27 februari 2022 09:24 schreef Toby56 het volgende: [..] Voorlopig weinig kans, vrees ik. [ twitter ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |