quote:
School afgegrendeld om verdachte situatie, agenten met kogelwerende vesten bij de ingang
UPDATELeerlingen van ‘t Hooghe Landt aan de Parelhoenstraat mogen de school momenteel niet uit vanwege een verdachte situatie. Het verhaal gaat dat een jongen een foto van een wapen gestuurd heeft naar een meisje, nadat hij eerst een foto van zichzelf in de school had gestuurd.
Jeroen van der Veer 25-02-22, 13:09 Laatste update: 13:37
Leerlingen in de school moeten binnen blijven en de deuren zijn op slot gedraaid. Uit voorzorg heeft de politie daarom de zaak opgeschaald. ,,We zijn daar nu met veel eenheden heen en onderzoeken de zaak’’, aldus een politiewoordvoerder. Speciale eenheden van de politie zijn aanwezig en enkele politiewagens.
Gepatrouilleerd
Rondom de school wordt gepatrouilleerd. Agenten staan met kogelwerende vesten bij de ingang. De actie lijkt zich vooral te concentreren binnen het schoolgebouw.
In de school wordt de telefoon wel opgenomen, maar de telefoniste zegt momenteel niets te kunnen of mogen zeggen over de situatie. In de school is het rustig, lijkt het. In diverse lokalen kijken leerlingen naar filmpjes.
Buiten hebben zich inmiddels een aantal bezorgde ouders vertoond, die zich zorgen maken over hun kinderen. Eén van de aanwezige ouders heeft contact met haar dochter in de school. ,,Ze is aan het huilen. Ze is bang.”
Volgens een agent die buiten de school staat is binnen alles onder controle en hoeven ouders niet in paniek te zijn.
https://www.ad.nl/amersfo(...)de-ingang~ae6bf4730/