abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_203796070
quote:
0s.gif Op maandag 21 februari 2022 12:30 schreef sjorsie1982 het volgende:

[..]
En zalm? Die ook niet meer kopen
quote:
0s.gif Op maandag 21 februari 2022 12:37 schreef PietjePuk2000 het volgende:

[..]
Ik ga toch proberen er een rijtje van te maken.

-Koffie
-Dure kaas
-Vis/tonijn/zalm
-Toiletpapier
-Vlees
-Fruit
-Artikelen voor schoonmaken etc.
-Alcohol, elke week toch wel een flesje wijn.

Ik zie wel wat dingen waarop we dus flink kunnen bezuinigen.
Zalm hoeft niet duur te zijn, wilde zalm uit de diepvries is voor 2 stukken minder dan 2.50.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 23 februari 2022 @ 13:40:41 #277
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_203796098
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 12:50 schreef archito het volgende:

[..]
Eet je elke dag AH excellent entrecote en ribeye ofzo? Het lijkt me echt heel moeilijk om voor 30 euro per dag te eten zonder uiteten te gaan of af te halen.
Mwah... ik ben niet bang voor die uitdaging hoor :D
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  woensdag 23 februari 2022 @ 14:56:21 #278
206580 Luxuria
It was love at first bite
pi_203796932
Drogisterijproducten zoals deo, tandpasta, wasmiddel etc. kun je ook goedkoop bij de Action of Big Bazar kopen.
All she wants and needs is just a little taste..
pi_203797862
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 13:38 schreef Felagund het volgende:

[..]
[..]
Zalm hoeft niet duur te zijn, wilde zalm uit de diepvries is voor 2 stukken minder dan 2.50.
Yup, ik haal altijd deze van de Aldi https://www.aldi.nl/merke(...)478-1-0.article.html, ze hebben ze ook in een zak van 500 gram
pi_203798086
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2022 16:13 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]
Yup, ik haal altijd deze van de Aldi https://www.aldi.nl/merke(...)478-1-0.article.html, ze hebben ze ook in een zak van 500 gram
Het frappante is dat ze bij de AH nog goedkoper zijn:
https://www.ah.nl/producten/product/wi178129/ah-wilde-zalmfilets
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_203798226
Boodschappen doen bij de LIDL en Dirk. Geen merkproducten kopen. Zoveel mogelijk pure/verse ingrediënten kopen en geen kant-en-klare producten. Kaas en vis haal ik zelf op de markt. Elke week koop ik één dorade (5 à 6 euro) en een 300 gram kaas (van 7,95 de kilo). Dat kost me dus heel weinig.
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_203799001
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 13:40 schreef Leandra het volgende:

[..]
Mwah... ik ben niet bang voor die uitdaging hoor :D
Lukt makkelijk, ja.

In de ochtend, behalve koffie, verse broodjes met carpaccio en vers geperst sinaasappelsap. 's middags dan 'n kant-en-klare zalmsalade en 's avonds 'verse' vis met 'n kant-en-klare groentenschotel en wat rijst of zo. Neem je er nog een kant-en-klare fruitsalade naast. Tussendoor wat fruit. 's avonds nog een wijntje of speciaalbier. Dan zit je zo aan 30 euro.

En dan heb je niet eens dure wijn, dure kaasplankjes en dat soort dingen.
pi_203799267
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 12:52 schreef Halcon het volgende:

[..]
Moeilijk is dat niet?

Duur stukje vlees elke dag, wat kant-en-klare groentenschotels, 's ochtends bij het ontbijt carpaccio en zo. 's middags nog eten. Wat verse sapjes. 's avonds flesje wijn.
En tussendoor een pakkie sigaretten.
pi_203799278
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 16:27 schreef Felagund het volgende:

[..]
Het frappante is dat ze bij de AH nog goedkoper zijn:
https://www.ah.nl/producten/product/wi178129/ah-wilde-zalmfilets
Die hebben wij meestal. Tuurlijk, verse zalm is lekkerder, maar als je het goed bereidt kun je hier een prima visje aan hebben.
pi_203799314
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 17:51 schreef NightDancert het volgende:

[..]
En tussendoor een pakkie sigaretten.
Inderdaad.

's middags een broodje laten komen, nog ergens koffie gaan drinken... Je hoeft niet heel gek te doen om 30 euro of meer per dag te verorberen en weg te blazen.
pi_203799722
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 17:56 schreef Halcon het volgende:

[..]
Inderdaad.

's middags een broodje laten komen, nog ergens koffie gaan drinken... Je hoeft niet heel gek te doen om 30 euro of meer per dag te verorberen en weg te blazen.
Laten komen? Man, met zelf maken is 30 euro al een eitje xD
  woensdag 23 februari 2022 @ 18:51:04 #287
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_203799846
Toch jammer dat het topic eindigt in wie het makkelijkst flink geld kan stukslaan in dagelijkse uitgaven aan eten.

:')
The love you take is equal to the love you make.
pi_203799926
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2022 18:51 schreef Lienekien het volgende:
Toch jammer dat het topic eindigt in wie het makkelijkst flink geld kan stukslaan in dagelijkse uitgaven aan eten.

:')
Laten we dat dan gewoon niet doen en er niet eens op reageren :)
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_203800155
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2022 18:51 schreef Lienekien het volgende:
Toch jammer dat het topic eindigt in wie het makkelijkst flink geld kan stukslaan in dagelijkse uitgaven aan eten.

:')
Och, het is niet dat TS een bon post zodat je echte adviezen kan geven in plaats van "koop aanbiedingen en in bulk, ga naar goedkope winkels en koop minder".
pi_203800812
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 19:14 schreef investeerdertje het volgende:

[..]
Och, het is niet dat TS een bon post zodat je echte adviezen kan geven in plaats van "koop aanbiedingen en in bulk, ga naar goedkope winkels en koop minder".
En wat 'ie sowieso wil behouden. Fles wijn schrappen is makkelijk gezegd, maar als 'ie graag wijn drinkt....Het klinkt ook weer niet zo dat 'ie elke maand geld tekort komt of zo.
pi_203804552
quote:
0s.gif Op woensdag 23 februari 2022 19:52 schreef Halcon het volgende:

[..]
En wat 'ie sowieso wil behouden. Fles wijn schrappen is makkelijk gezegd, maar als 'ie graag wijn drinkt....Het klinkt ook weer niet zo dat 'ie elke maand geld tekort komt of zo.
Dat zal inderdaad een punt zijn. Voor passata of pasta ga ik naar de hard discounter om 10 cent te besparen. Maar voor lekkere kaas, goed vlees of een goede fles wijn heb ik dan weer 10 euro extra over. Per stuk/fles

[ Bericht 0% gewijzigd door stavromulabeta op 24-02-2022 05:42:19 ]
Representant van het failliet van de westerse liberale maatschappij
pi_203804827
800 euro. Vreten jullie elke dag een paar potjes saffraan leeg of zo?
blablablabla
pi_203816196
- Offtopic -

[ Bericht 96% gewijzigd door CoolGuy op 24-02-2022 16:34:47 ]
Op maandag 26 juli 2021 17:30 schreef Ixnay het volgende:[/b]
Van alle terechte klachten ooit is deze het meest terechte.
pi_203845961
Volgens mij nog niet genoemd: reken prijzen in de supermarkt om naar prijs per kg. Bijvoorbeeld in het schap kan het doosje A-merk muesli a 400 gram maar net ietsje duurder lijken als de 1 kg zak B-merk muesli, maar per kilogram bekeken is het A-merk wel 2.5 keer zo duur. Let wel op dat je de neiging hebt van grootverpakkingen meer te gebruiken. Zo kan het zijn dat van een biermerk de halve literblikken -per liter bier bekeken- goedkoper zijn dan de 33 cl variant maar als je uit gewoonte 2 (of 6) blikken achteroverslaat dan ben je alsnog duurder uit.
pi_203845979
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 februari 2022 13:38 schreef Zomaarevenkijken het volgende:
Volgens mij nog niet genoemd: reken prijzen in de supermarkt om naar prijs per kg. Bijvoorbeeld in het schap kan het doosje A-merk muesli a 400 gram maar net ietsje duurder lijken als de 1 kg zak B-merk muesli, maar per kilogram bekeken is het A-merk wel 2.5 keer zo duur. Let wel op dat je de neiging hebt van grootverpakkingen meer te gebruiken. Zo kan het zijn dat van een biermerk de halve literblikken -per liter bier bekeken- goedkoper zijn dan de 33 cl variant maar als je uit gewoonte 2 (of 6) blikken achteroverslaat dan ben je alsnog duurder uit.
En als je vervolgens een deel van die grotere verpakking weg moet flikkeren ook. Veel dingen moet je na openen toch redelijk snel opeten.
  Vis een optie? zaterdag 26 februari 2022 @ 13:49:29 #296
70532 loveli
N
pi_203846073
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 februari 2022 01:52 schreef miro86 het volgende:
Wij zitten op zo'n 400 voor twee volwassenen en een peuter. Dit is wel alleen voedsel en drank. Wij doen boodschappen een keer per week maar dan meteen in twee winkels - eens standaard supermarkt en een bio/bulk winkel. Ik vind koken leuk en vooral om lekkere gerechten op tafel te zetten met simpele ingrediënten. Groente en fruit zijn over het algemeen seizoensgebonden en bio. Vis 1x per week, maar dan ook goed. Vegetarisch zo'n 3-4x per week.
Voorgesneden groente en fruit kopen we nooit - is duur de kwaliteit is belabberd. Seizoensgebonden is vaak goedkoper en hogere kwaliteit.
Koffie doen we ouderwets met een Moka express. Gemalen Lavazza halen we in de aanbieding, komt niet vaak voor maar je komt het tegen voor 1+1 gratis.
Rode wijn kopen we jaren op voorhand. Als we eens een flesje opentrekken dan is dat er eentje uit de kelder (en dan is er plek voor een nieuw flesje).
Wasmiddel/vaatwastabletten/schoonmaak producten/luiers allen bij erg goede aanbiedingen en in bulk.
We kopen ook bijna geen snoep, chips of toetjes. En geen kant en klare maaltijden natuurlijk.
Lavazza nu bij makro, als je een pas kunt lenen.
crap in = crap out
  Spellchecker zaterdag 26 februari 2022 @ 13:52:10 #297
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_203846101
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 februari 2022 13:38 schreef Zomaarevenkijken het volgende:
Volgens mij nog niet genoemd: reken prijzen in de supermarkt om naar prijs per kg. Bijvoorbeeld in het schap kan het doosje A-merk muesli a 400 gram maar net ietsje duurder lijken als de 1 kg zak B-merk muesli, maar per kilogram bekeken is het A-merk wel 2.5 keer zo duur. Let wel op dat je de neiging hebt van grootverpakkingen meer te gebruiken. Zo kan het zijn dat van een biermerk de halve literblikken -per liter bier bekeken- goedkoper zijn dan de 33 cl variant maar als je uit gewoonte 2 (of 6) blikken achteroverslaat dan ben je alsnog duurder uit.
Prijs per kilo staat meestal op het kaartje/etiket
  zaterdag 26 februari 2022 @ 13:54:39 #298
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_203846122
Eerste stap lijkt mij altijd analyseren, dus bonnetjes bewaren een periode en in excel flikkeren.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_203849141
quote:
16s.gif Op zaterdag 26 februari 2022 13:54 schreef FlippingCoin het volgende:
Eerste stap lijkt mij altijd analyseren, dus bonnetjes bewaren een periode en in excel flikkeren.
Toen ik net op mezelf woonde had ik 'n Excelsheet, met daarin alle inkomsten, uitgaven en dan doorrekenen wat voor effect dingen hebben.

Dat motiveerde wel om soms niet te gek te doen.
  Spellchecker zaterdag 26 februari 2022 @ 19:11:28 #300
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_203849920
quote:
16s.gif Op zaterdag 26 februari 2022 13:54 schreef FlippingCoin het volgende:
Eerste stap lijkt mij altijd analyseren, dus bonnetjes bewaren een periode en in excel flikkeren.
In het uiterste geval 250 euro cash opnemen en kijken hoeveel boodschappen TS daarmee kan doen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')