Al een jaar lang heb ik naast allerlei crypto ook stablecoins om rente te genereren. Ik zet niet alles op 1 paard.quote:Op maandag 21 februari 2022 09:13 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Sinds wanneer eigenlijk?
Niet zolang geleden claimde je nog honderden munten te bezitten.
Mijn vermoeden is dat hier nagenoeg niemand 100% in één asset zit.quote:Op maandag 21 februari 2022 09:32 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Al een jaar lang heb ik naast allerlei crypto ook stablecoins om rente te genereren. Ik zet niet alles op 1 paard.
Ohh, ik dacht dat er Bitcoin maximalisten waren die alleen Bitcoin hadden en verder nietsquote:Op maandag 21 februari 2022 09:37 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Mijn vermoeden is dat hier nagenoeg niemand 100% in één asset zit.
Nee denk het ook.quote:Op maandag 21 februari 2022 09:37 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Mijn vermoeden is dat hier nagenoeg niemand 100% in één asset zit.
Ja zo ken ik er nog een paar Ed. Tijd is niet circulair (althans niet op deze schaal voorzover wij weten).quote:
In meerdere assets zitten betekend nog niet direct dat mensen in deze shitcoins bezitten.quote:Op maandag 21 februari 2022 11:47 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Nee denk het ook.
Mijn top
Btc
Ada
Bnb
Shiba
Waarom Shiba ?
Krijg veel renten maar ik zie Shiba minimaal 2x0 verplaatsen dichter bij de comma verplaatsen als max.
Binnenkort komt er weer een Shiba burn.
En ze zijn wel active bezig met Shiba swap.
Oke het is net zo grote shit coins als de rest .
Maar zo lang het stijgt mooi mee genomen
Langzaam maar zeker omhoog dat zijn de coins die ik pak.
Niet de opgejutte coins die als een gek stijgen
Waar iedereen op een over bifi hebben.
Staat al op zijn max en zie dat dadelijk in storten .
Leuk als je er vroeg bij bent maar nu te hoog voor mij als persoon er in te stappen.
Een van de reden dat alles versprijden staat bij mij.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:51 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
In meerdere assets zitten betekend nog niet direct dat mensen in deze shitcoins bezitten.
Spreiden doe je het algemeen over verschillende asset classes.
En gezien het macro klimaat vooral door dollars te kopen en jezelf tegen een liquidity crisis te hedgen.
Ik ga niet mee in het sprookje dat een belegging in crypto veiliger is dan een in blue chip-aandelen.quote:Op maandag 21 februari 2022 06:32 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Lijkt me maar beangstigend om je vermogen in het buitenland te hebben en op een plek dat vaker dicht is dan open.
Als er dan iets in gesloten beurstijden gebeurd ben je automatisch rekt door wallstreet&co front running...
Dat is wel kenmerkend voor wat driekwart van CT doet. Aannemen dat de toekomst kan worden voorspeld omdat vandaag een beetje lijkt op iets dat al maar liefst 1 of 2 keer eerder is voorgekomen.quote:Op maandag 21 februari 2022 12:01 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ja zo ken ik er nog een paar Ed. Tijd is niet circulair (althans niet op deze schaal voorzover wij weten).
Lol aan al die lijnentrekkers 'kijk hier op 11 september 2017 zag de grafiek er precies hetzelfde uit blablala'quote:Op maandag 21 februari 2022 13:54 schreef recursief het volgende:
[..]
Dat is wel kenmerkend voor wat driekwart van CT doet. Aannemen dat de toekomst kan worden voorspeld omdat vandaag een beetje lijkt op iets dat al maar liefst 1 of 2 keer eerder is voorgekomen.
Dat is het mooist .quote:Op maandag 21 februari 2022 14:37 schreef fathank het volgende:
[..]
Lol aan al die lijnentrekkers 'kijk hier op 11 september 2017 zag de grafiek er precies hetzelfde uit blablala'
Zoveel externe factoren die zich niet in een grafiekje laten vangen.
Daarom DCA ik iedere vrijdag automatisch.
Is ook een stuk beter voor je geestelijke gezondheid dan honderd euro in crypto hebben maar wel 24/7 naar grafieken lopen starenquote:Op maandag 21 februari 2022 14:37 schreef fathank het volgende:
[..]
Lol aan al die lijnentrekkers 'kijk hier op 11 september 2017 zag de grafiek er precies hetzelfde uit blablala'
Zoveel externe factoren die zich niet in een grafiekje laten vangen.
Daarom DCA ik iedere vrijdag automatisch.
CT? Is dat een soort tegenhanger van TA?quote:Op maandag 21 februari 2022 13:54 schreef recursief het volgende:
[..]
Dat is wel kenmerkend voor wat driekwart van CT doet. Aannemen dat de toekomst kan worden voorspeld omdat vandaag een beetje lijkt op iets dat al maar liefst 1 of 2 keer eerder is voorgekomen.
Deze "dip" was mij niet laag genoeg.quote:Op maandag 21 februari 2022 16:18 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
Ik hoop dat de beren de dip gekocht hebben!
CryptoTwitterquote:Op maandag 21 februari 2022 16:11 schreef viagraap het volgende:
[..]
CT? Is dat een soort tegenhanger van TA?
Dit is geen dip, dit is gewoon zijwaartsquote:Op maandag 21 februari 2022 16:18 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
Ik hoop dat de beren de dip gekocht hebben!
Je hebt het weer verkeerd. Superneger had gelijk jij niet.quote:Op maandag 21 februari 2022 16:18 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
Ik hoop dat de beren de dip gekocht hebben!
Alles zakt in als een kaartenhuis .quote:Op dinsdag 22 februari 2022 01:04 schreef Elan het volgende:
Het zegt ook wel wat over de volwassenheid van de cryptomarkt dat alles nog relatief hoog staat en stand blijft houden. Terwijl de wereld letterlijk in brand staat.
De waarde van mijn (tech)aandelen hebben ook een gigantische optater gekregen. Minstens zo hard als BTC de afgelopen maanden. En dat zijn dan zogenaamd laagrisico investeringen.
Grondstoffen stijgen wel veel de afgelopen tijd.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 02:11 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Alles zakt in als een kaartenhuis .
Komt omdat alles toch met elkaar verbonden is op een of anderen manier.
Aandelen zakken .
Crypto zakt.
Maar goud stijg niet echt .
Dus waar gaat alles heen dan ?
Naar valuta omdat de mensen bang zijn.
Ondertussen word hun valuta minder waard.
Onderstussen kunnen ze je banken sluiten Een bank run om je geld afhalen gaat niet de bank en de pin automaat word gewoon geblokkeerd.
Als de pleuris uitbreekt maak het allemaal niks meer uit .
Valuta , crypto , aandelen alles zal worden afgepakt door de overheid na de oorlog.
Dus als we nu eens rustige normaal denken .
Kan je het net zo goed laten staan
Grondstoffen, energie, vastgoed, eten… eigenlijk alles wat een eerste levensbehoefte is of daaraan ten grondslag ligt stijgt ten opzichte van een devaluerende valuta.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 02:46 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Grondstoffen stijgen wel veel de afgelopen tijd.
Wow. Moet wel kapot moeilijk zijn om te leven met zo'n karakter.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 00:06 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je hebt het weer verkeerd. Superneger had gelijk jij niet.
Mag van mij nog 20% afquote:Op dinsdag 22 februari 2022 08:20 schreef SuperNeger het volgende:
Buy when there is blood in the streets.
Diamond hands HODL
50% *quote:
Nog beter maar ik ben realistisch. Zie Bitcoin niet meteen naar $17.000 zakken.quote:
In mei, juni, juli was hij al bezig met zoeken naar de bodem maar kwam rond de 30k 32k uit. Toen 24 januari dit jaar nog een keer richting de $32k maar ging weer omhoog.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 08:39 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Nog beter maar ik ben realistisch. Zie Bitcoin niet meteen naar $17.000 zakken.
Wel echt dik support rond de $30k.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 08:46 schreef einzeinz het volgende:
Klopt wat je hier beschrijft.
Zal afhangen wat Poetin in Oekraïne doet, als hij plots richting Kiev trekt zal Bitcoin onder de $30.000 gaan. Zoniet zal het daar wat zijdelings blijven bewegen maar 50% er af denk ik niet.
Mogelijk ... en komt in dat scenario zeker in de buurt, alhoewel 40% na 30k hoogst waarschijnlijk nèt iets te veel is. 20k is technisch gezien, vermoedelijk de grens, maar "close enough"quote:Op dinsdag 22 februari 2022 08:43 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
In mei, juni, juli was hij al bezig met zoeken naar de bodem maar kwam rond de 30k 32k uit. Toen 24 januari dit jaar nog een keer richting de $32k maar ging weer omhoog.
Nu zijn we weer naar beneden aan het gaan. Of hij wordt voor de 3e keer opgevangen rond de $30k of we vallen er dit keer wel echt doorheen. Of ijzersterkte support of 3 maals scheepsrecht.
Ik denk dat niemand het echt weet, maar als hij er doorheen valt dan gaan we echt naar de bodem.
Dus je moet een afweging maken of je dan nog wacht met kopen en mogelijk de bodem mist of het zakt erna alsnog 40%
Is gewoon niet handig om altijd bullish te zijn. Mensen die geen verstand hebben van crypto krijgen FOMO en moeten straks heel de rit uitzitten als we in een lange oorlog terecht komen. Dus stop hiermee aub, mensen raken hun geld kwijt.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 07:47 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Wow. Moet wel kapot moeilijk zijn om te leven met zo'n karakter.
Punt is dat de rit uitzitten voor veel lastig is en ze dus verkopen met verlies.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 09:35 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Is gewoon niet handig om altijd bullish te zijn. Mensen die geen verstand hebben van crypto krijgen FOMO en moeten straks heel de rit uitzitten als we in een lange oorlog terecht komen. Dus stop hiermee aub, mensen raken hun geld kwijt.
Mijn "bodem" call zat er tot nu toe een paar procent naast. En we zijn inmiddels weer in dezelfde range...quote:Op dinsdag 22 februari 2022 09:35 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Is gewoon niet handig om altijd bullish te zijn. Mensen die geen verstand hebben van crypto krijgen FOMO en moeten straks heel de rit uitzitten als we in een lange oorlog terecht komen. Dus stop hiermee aub, mensen raken hun geld kwijt.
Het is zero sum. Dus alle geld wat iemand er uit haalt moet er door iemand anders ingestopt worden.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 09:51 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Punt is dat de rit uitzitten voor veel lastig is en ze dus verkopen met verlies.
Maar ja, 1 iemand z'n verlies is een ander z'n winst. Dat is nu eenmaal waar het geld vandaan komt. Er is altijd een grotere "sucker". Crypto blijft toch wel een beetje gebakken lucht/ponzi.
Het gaat niet zozeer om je call. Maar meer de manier waarop je topic na topic post...quote:Op dinsdag 22 februari 2022 09:58 schreef SuperNeger het volgende:
Verder snap ik niet waarom iedereen doet alsof ik Quasimodo ben met mijn $20k. Dit is gewoon het meest logische als je naar de BTC chart kijkt en iedereen is het daar over eens. Heeft vrij weinig met mij persoonlijk te maken.
Als Rusland doorzet zou het mij niet verbazen als China voor Taiwan gaatquote:Op dinsdag 22 februari 2022 10:08 schreef fathank het volgende:
China kan zich er ook nog mee gaan bemoeien als Rusland zich met hun graanproductie in Oekraïne gaat bemoeien. Allemaal factoren die niet in een chart te vangen zijn.
"manier waarop"quote:Op dinsdag 22 februari 2022 10:06 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Het gaat niet zozeer om je call. Maar meer de manier waarop je topic na topic post...
Kunnen wij dan meteen voor Vlaanderen gaan, dat is voor iedereen beter denk ik.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 10:09 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Als Rusland doorzet zou het mij niet verbazen als China voor Taiwan gaat
Wie zegt dat we nu op de bodem zitten?? Je blijft doorgaan met slechte voorspellingen. Mensen verliezen hier geld mee.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 09:53 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Mijn "bodem" call zat er tot nu toe een paar procent naast. En we zijn inmiddels weer in dezelfde range...
Supernegert zit er nog 17k ofwel 45% naast.
Dus stop me die noob berichten, ik snap dat het niet leuk is dat je veel geld verliest aan shiba en andere dog shit coins. Maar ga dat niet hier lopen projecteren.
Shiba is letterlijk nu al -80% gegaan.. Ik weet niet in wat voor een sprookjes wereld jij leeft. Maar wat denk je dat er gaat gebeuren met die dogshit als bitcoin onder de $20k gaat?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 10:25 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Wie zegt dat we nu op de bodem zitten?? Je blijft doorgaan met slechte voorspellingen. Mensen verliezen hier geld mee.
Shiba staat overigens nog op de prijs van begin januari en is hierbij nu sterker dan bitcoin, dus stop met onzin aankondigen/liegen aub.
Het ligt eraan welke timeframe je bekijkt. Over afgelopen jaar heeft Shiba het nog steeds beter gedaan dan Bitcoin en meerdere nullen weggehaald.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 10:30 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Shiba is letterlijk nu al -80% gegaan.. Ik weet niet in wat voor een sprookjes wereld jij leeft. Maar wat denk je dat er gaat gebeuren met die dogshit als bitcoin onder de $20k gaat?
Je bent overduidelijk een salty bagholder dat hier komt afreageren op bitcoin holders die rustig zijn en prima weten hoe ze moeten hodlen.
Je gaat nu serieus andere timeframes erbij halen dan de drop van ATH om je gelijk te halen?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 10:35 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het ligt eraan welke timeframe je bekijkt. Over afgelopen jaar heeft Shiba het nog steeds beter gedaan dan Bitcoin en meerdere nullen weggehaald.
Als je de timeframe van 2022 bekijkt, zie je dat Shiba het ook beter doet dan Bitcoin en nu sterker is.
Ik ben niet boos, ik heb mijn farms die continu geld genereren en ik genereer ook meer en meer Shiba's. Maar jij misleid mensen met je fake bullish voorspellingen in plaats van de eventuele oorlog met Rusland af te wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |