Inderdaad, bedankt voor de infoquote:Op zaterdag 19 februari 2022 18:58 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
valt mee
https://www.buienradar.nl(...)6240#weatherGraph_ff
Heb je wifi aan boord??quote:Op zaterdag 19 februari 2022 18:49 schreef Godshand het volgende:
Zijn er nog stevige ruk winden rond Schiphol? Over paar uur land ik er met mijn vlucht, maar hoop zonder moeite voor de piloot
Vlucht vertrekt over 40 minutenquote:
De herfst gaat onverminderd door. Best een natte maand. Komende 48 uur weer een beste plonsquote:Op zaterdag 19 februari 2022 19:17 schreef Schuifpui het volgende:
Wat een regen nu weer hier in het Westen. Volgens mij heeft de buienradar een storing, want daar lijkt het op lichte regen, maar het gaat goed te keer. Vooral de combinatie met veel wind weer. Qua geluid klinkt het nu dramatischer dan gisteren hier binnen.
En dan nog eens een korte felle storm erbij, windstoten van 120 staan zelfs op de kaart tijdens koufront.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 19:22 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
De herfst gaat onverminderd door. Best een natte maand. Komende 48 uur weer een beste plons
[ twitter ]
quote:Op zaterdag 19 februari 2022 19:41 schreef Borrelnootje00 het volgende:
En zag nog wel wat ongevallen bomen liggen.
100-140 en er staat inderdaad een uitschieter van 162quote:
Zou dat kunnen betekenen dat de NS dan morgenmiddag zegt "Met de huidige vooruitzichten houden we het treinverkeer nog even on hold om extra problemen voor reizigers te voorkomen"quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:18 schreef INViCTuS het volgende:
100-140 en er staat inderdaad een uitschieter van 162
quote:Laatst gewijzigd: 19 februari 2022, 18.37 uur
Er is vandaag hard gewerkt door ProRail om de stormschade te herstellen. Steeds meer verstoringen zijn verholpen en ook vannacht en morgen gaan de werkzaamheden door.
https://www.ns.nl/reisinf(...)ep-storm-eunice.html
De radar is deaud.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:26 schreef Dagoduck het volgende:
Waarom zie ik geen regen op de regenradar/buienradar. Het regent hier al uren.
Kapotstukgewaaid.quote:
Is een complot van de klimaatfacisten!1!!11!quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:26 schreef Dagoduck het volgende:
Waarom zie ik geen regen op de regenradar/buienradar. Het regent hier al uren.
Hier ookquote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:42 schreef ddx het volgende:
Komt hier met bakken uit de lucht, maar ondertussen kaartje van buienradar is zo ongeveer heel Nederland droog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |