Jammer dat er geen beelden meer van zijn.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Uytdehaage, Verheijen en Dittirch, leuk team.
Nu lukt het wel. Let maar op.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:11 schreef BasEnAad het volgende:
Ik hoef dit niet nog een keer te zien
NOS geeft geen neuk. Je doet het er maar mee genot.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
De NOS wrijft het er nog maar eens in, terwijl er ook LIVE SPORT is.
En ook gewoon 'LIVE' rechtsboven in beeldquote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
De NOS wrijft het er nog maar eens in, terwijl er ook LIVE SPORT is.
Ja want de uitzending is livequote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:14 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
En ook gewoon 'LIVE' rechtsboven in beeld
Sanfratelloquote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:11 schreef wimderon het volgende:
Donagrandi reed alleen in de heats toen, Mark.
Ippolito was toen de MVP.
Da's waar. Alles is live opgenomen.quote:
Nee 4 mannen zonder kans op goud is niet genoeg om dit onderdeel belangrijk te vinden deze spelen inderdaad. Enige kans in je leven op goud voor jongens als Boschker en misschien ook wel Roest.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Ik denk dat je richting de volgende OS gewoon realistisch moet zijn en de gouden ambitie moet loslaten op de TP's. Het werkt gewoon niet binnen het Nederlandse systeem en we hebben (nu zeker) de startplekken niet om het belangrijk te maken.
Echt wat een chanante vertoning weer, jammer dat hij zich toch laat verleiden.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:16 schreef GotenSSJ het volgende:
We gaan het met de coach van Japan over de Nederlandse TP hebben. Natuurlijk.
Uiteindelijk is het natuurlijk maar 1x goud voor ons, daarnaast is mijn punt juist dat je een Bosker dan gewoon lekker kan thuislaten en je Roest dan nog eens brons had kunnen laten winnen op de 1500m en je dan nog een extra man had kunnen meenemen voor de massstart of voor de 500m.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:17 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Nee 4 mannen zonder kans op goud is niet genoeg om dit onderdeel belangrijk te vinden deze spelen inderdaad. Enige kans in je leven op goud voor jongens als Boschker en misschien ook wel Roest.
Hij gaat na de spelen blijkbaar stoppen bij Japan. Media sorteert al voor dat Coopmans eruit vliegt. Ik zou het niet doen, beetje stropop spelen voor onwillige commerciële ploegenquote:Op dinsdag 15 februari 2022 09:16 schreef GotenSSJ het volgende:
We gaan het met de coach van Japan over de Nederlandse TP hebben. Natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |