Sowieso leuke test weer.quote:Op maandag 14 februari 2022 12:14 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
AZ uit winnen zou heerlijk zijn. Een ouderwetse 0-4 op hun neus. Ze konden in de Kuip totaal niet tegen ons spelen maar we hielden AZ toen echt te lang in leven.
En daarna die jankmuilen nog een keer uitschakelen voor de Conference League
PEC uit is wel een potentieel bananenschilletje. Althans; zou typisch Feyenoord zijn. Vlak na de Europese uitwedstrijd ook geloof ik. En dan vlak na de uCL thuiswedstrijd Ajax uit. En dan zit je alweer bijna in april.quote:Op maandag 14 februari 2022 12:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Interessante periode inderdaad. AZ blijft wel bijzonder wat die presteren. Die Pascal kan er wat van. Vind het buiten die Midstjø, Wijndal en die grillige Karlsson eigenlijk niet zoveel.
Toch vind ik naast AZ-uit en Ajax-uit dat we niet een bijster moeilijk programma hebben. Utrecht, Groningen, Twente thuis moet je eigenlijk vrij eenvoudig winnen en PSV thuis is doorgaans een zekerheidje.
En dan in juli alweer voorronde Champions League.quote:Op maandag 14 februari 2022 12:28 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Sowieso leuke test weer.
[..]
PEC uit is wel een potentieel bananenschilletje. Althans; zou typisch Feyenoord zijn. Vlak na de Europese uitwedstrijd ook geloof ik. En dan vlak na de uCL thuiswedstrijd Ajax uit. En dan zit je alweer bijna in april.
God wat gaat het snel allemaal.
Augustus.quote:Op maandag 14 februari 2022 12:31 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
En dan in juli alweer voorronde Champions League.
Zeker. Een lekkere zonnige middag in mei de tweede plek veiligstellen en daarna het terras op duiken. Kijk daar ontzettend naar uitquote:Op maandag 14 februari 2022 12:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
zou leuk zijn als Feyenoord - PSV nog ergens om gaat
Zonder PSV nou weer enorm te willen hypen lijkt die Madueke daar wel echt een enorm verschil te maken. Ongeveer elke winstpartij van PSV was moeizaam tot nu toe en ineens winnen ze 5-0.quote:Op maandag 14 februari 2022 12:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zeker. Een lekkere zonnige middag in mei de tweede plek veiligstellen en daarna het terras op duiken. Kijk daar ontzettend naar uit
je hoeft toch helemaal niet naar anderen te kijken, gewoon zelf je punten pakken al heeft Feyenoord wel een wat zwaarder programma geloof ikquote:Op maandag 14 februari 2022 12:54 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zonder PSV nou weer enorm te willen hypen lijkt die Madueke daar wel echt een enorm verschil te maken. Ongeveer elke winstpartij van PSV was moeizaam tot nu toe en ineens winnen ze 5-0.
Feyenoord heeft een zwaarder programma voor de boeg dan PSV. Moeten nog naar AZ en Ajax. Maar tegelijkertijd hebben ze wel het hoogste puntenaantal gemiddeld sinds 2017. (En 2003 was de laatste keer dat ze op zo'n hoog gemiddelde zaten.)quote:Op maandag 14 februari 2022 13:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
je hoeft toch helemaal niet naar anderen te kijken, gewoon zelf je punten pakken al heeft Feyenoord wel een wat zwaarder programma geloof ik
Bedankt wikipedia.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:39 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Als Feyenoord de huidige lijn doorzet eindigen ze trouwens op 74 punten en 80 goals voor. Dat is voor Feyenoord (los van het kampioenschap) het beste seizoen sinds 2002-2003. Toen Feyenoord 3e werd met maar liefst 80 punten, nog altijd de beste nummer 3 in de Eredivisie ooit.
Misschien moet jij eens stoppen met zo belachelijk snel op je teentjes te zijn getrapt. Of als dat geen optie is, niet in dit topic komen natuurlijk.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:42 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Doe nou gewoon even normaal en aardig. Dit soort reacties zijn zo onnodig.
Ja maar kom hhh38. Ik krijg van jou nooit gezeik maar users als Dombo en Caland reageren om de haverklap met "stop maar met posten", "flikker op met je statistieken" en nog meer van dat soort gezeik. Discussies worden zo ontzettend platgeslagen.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Misschien moet jij eens stoppen met zo belachelijk snel op je teentjes te zijn getrapt. Of als dat geen optie is, niet in dit topic komen natuurlijk.
Je vraagt 99 van de 100 keer naar de bekende weg en/of trapt wat open deuren in, discussies zijn daardoor sowieso totaal oninteressant met jou.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:47 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja maar kom hhh38. Ik krijg van jou nooit gezeik maar users als Dombo en Caland reageren om de haverklap met "stop maar met posten", "flikker op met je statistieken" en nog meer van dat soort gezeik. Discussies worden zo ontzettend platgeslagen.
Vind dat gewoon jammer.
Ja want iedereen weet hier hoe het stadiondossier in elkaar zit, op welke plek O21 staat en hoe Feyenoord het in vergelijking met eerdere seizoenen doet. Flauwekul Caland.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Je vraagt 99 van de 100 keer naar de bekende weg en/of trapt wat open deuren in, discussies zijn daardoor sowieso totaal oninteressant met jou.
Tot op zekere hoogte zijn er soms best interessante discussies rondom jouw posts, maar het probleem is dat je de hint niet snapt als er sprake is van overkill (en dat is regelmatig). Ik negeer het dan maar gewoon, maar ik vind het niet gek dat anderen dan zulke reacties plaatsen.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:47 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja maar kom hhh38. Ik krijg van jou nooit gezeik maar users als Dombo en Caland reageren om de haverklap met "stop maar met posten", "flikker op met je statistieken" en nog meer van dat soort gezeik. Discussies worden zo ontzettend platgeslagen.
Vind dat gewoon jammer.
Ja dat klopt.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:51 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja want iedereen weet hier hoe het stadiondossier in elkaar zit, op welke plek O21 staat en hoe Feyenoord het in vergelijking met eerdere seizoenen doet.
Op zich een grappige opmerking, maar als hij van Sinclair Bisschop komt krijgt het nog geen glimlach van mij.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:53 schreef bbuddybb het volgende:
Die gasten van RTV Rijnmond vind ik altijd wel leuk.
"Trauner is een fenomeen. Als hij binnen komt lopen denk je: is er een printer stuk? Maar deze man schept genoegen in verdedigen"![]()
Dank, dat koester ik als een warm compliment.quote:Op maandag 14 februari 2022 13:51 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Tot op zekere hoogte zijn er soms best interessante discussies rondom jouw posts
Een forum is er toch voor de discussies? Maar goed, ik zal er op letten.quote:maar het probleem is dat je de hint niet snapt als er sprake is van overkill (en dat is regelmatig). Ik negeer het dan maar gewoon, maar ik vind het niet gek dat anderen dan zulke reacties plaatsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |