quote:Omdat het een onwijs zielig liedje is!
Op maandag 17 februari 2003 12:43 schreef Disorder het volgende:
Klinkt wel gelikt enzo, maar ik vind het niks. Roger kijkt in de clip alsof hem iets dwars zit, hij kijkt de hele tijd
Ik vind het trouwens een heel mooi liedje Ik kan me helemaal in de tekst vinden enzo..
Echt mooi!
quote:Het is intwaine.
Op donderdag 27 februari 2003 12:53 schreef Roscoo het volgende:
Misschien een domme vraag maar hoe spreek je de naam "intwine" eigenlijk uit? Als Intwaaine of als Intwinne?
Wel beter dan wat de rest v/d Idols zal gaan doen, maar goed...
echt een goed nummer, deed me een beetje denken aan Creed...
mzzls
quote:http://www.dokterz.nl/modules.php?name=Blorp&path=I/intwine&text=happy.tab
Op woensdag 12 maart 2003 20:29 schreef guitar-master het volgende:
oh zekers wel dat dit n dik relaxt nummer is.1 vraagje alleen. weet iemand of de TABS van dit nummer al te vinden zijn, en zo ja, waar adn? tnxs.mzzls
[Dit bericht is gewijzigd door Zander op 12-03-2003 20:50]
Roger heeft een dijk van een stem en ik zie in spanning uit naar een hele CD van deze mensen.
Enneee... als je nou wil dat er ook eens een GOEDE band in Nederland een beetje succes heeft, ga dan niet als een lamer de muziek van het net plukken maar KOOP het gewoon.
Ik heb zijn band net nadat hij weg was bij Idols gezien bij Cafe Bolle en hij klonk goed! hij kreeg echt heel de tent op z'n kop, heerlijk
* RJ wacht met spanning op het eerste liedje met reggea invloed want dat kan Roger nog beter.
Overigens, de tabs van happy staan gewoon op de intwine site
quote:Op O-Town?
Op vrijdag 7 maart 2003 17:12 schreef ranja het volgende:
Bah. Als ik dit hoor ben ik blij dat hij niet aan de finaleronde heeft meegedaan, had ik nog een paar avonden zijn stem moeten aanhoren. Klotenummer. Het lijkt op O-town vind ik trouwens.
Je kan het met veel vergelijken maar toch niet daarmee...
Ik luister liever naar O-Town dan naar dat gejank van Roger.
quote:Je bedoelt waarschijnlijk andersom
Op dinsdag 25 maart 2003 20:30 schreef Kworb het volgende:[..]
Op O-Town?
Je kan het met veel vergelijken maar toch niet daarmee...
Ik luister liever naar O-Towndan naar dat gejank van Roger.
Toen ie in Idols zat ben ik er eens naar op zoek gegaan. Ik kon toen 2 bands van hem vinden op mp3.com (Intwine en Orange Grove)
De demo versie van Happy vond ik toen al wel grappig, maar de vercommercialiseerde versie vind ik netjes opgenomen. Nou hopen dat ie wat meer liedjes gaat schrijven, dit nummer heb ik nu wel gehad.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |