Winnares Antonette idd. Koen, de Belg was mijn favoriet.quote:Op woensdag 9 februari 2022 17:24 schreef Blackprinces het volgende:
Ff kijken of ik buiten sekhi en job nog een naam kan herinneren.
Antoinette?
Lekker ding was dat. Deed het met een Marokkaanse politie agent. Bulent ?quote:Op woensdag 9 februari 2022 18:23 schreef Pearlbitch het volgende:
De Bus...
Essie.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tessa ging bij SBS werken. Die dikkerd heette Wim en was zanger ?quote:Op woensdag 9 februari 2022 18:58 schreef Madhouse11 het volgende:
Tessa was leuk ! En later kwam er nog een gezellige dikkerd.
Is het niks dit jaar ? Seki is trouwens een geslaagd zakenman in sportkleren in Rotterdam.quote:
Er is weinig aan inderdaad. Ergens wel mooi dat Seki geslaagd is. Misschien heeft hij nog familie die rol over kan nemen. Son of Seki of zo.quote:Op woensdag 9 februari 2022 21:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Is het niks dit jaar ? Seki is trouwens een geslaagd zakenman in sportkleren in Rotterdam.
Wat een held was dat.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 10:35 schreef mangalie het volgende:
Van de BUS 2 weet ik nog dat het met BE/NL was. Met die maffe Koen met zijn hagelslag en Mariska die hij helemaal gek maakte.
En dat-ie zich op zolder verstopte/In de kruipruimte.quote:Op dinsdag 1 maart 2022 11:42 schreef mangalie het volgende:
[..]
Mooie tv was dat. Ik kan er alleen weinig van terug vinden..
quote:Op dinsdag 1 maart 2022 11:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
En dat-ie zich op zolder verstopte/In de kruipruimte.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |