Eljero Elia natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik kan me eigenlijk geen speler van Feyenoord herinneren die makkelijker passeerde dan Sini. Kalou misschien?
Sinisterra heeft ook zeldzaam veel overzicht voor een buitenspeler. Weet heel vaak ruimte op het veld te vinden.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Voor mij speelt overigens ook mee dat ik Anthony nog nooit live heb zien spelen en Sinisterra wel vaak. Het viel mij afgelopen zondag direct weer op hoe Sinisterra over het veld beweegt, die continue dreiging die van hem afkomt, hij is toch n van de enige buitenspelers in de Eredivisie die dat koppelt aan rendement. Vergelijk dat met een Nelson die blaft maar niet bijt. Zodra Sinisterra er bij ons niet meer in staat kan de tegenstander direct een linie opschuiven, vergelijkbaar met wat Gakpo doet voor PSV.
Ik haat Elia.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:33 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Niet? Die was toch niet te stoppen die 2 jaar dat hij bij Feyenoord speelde.
Dat "spelertje" daar sla je de spijker wel aardig mee op zijn kop denk ik. Antony oogt net even wat krachtiger en fysieker dan Sinisterra. Bij Sinisterra zijn de schoten vaak vrij slapjes, oogt het allemaal wat fragieler. Zie hem niet in de Premier League spelen.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:15 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Precies, daar ben ik wel nieuwsgierig naar want dat hij enorme stappen heeft gemaakt is natuurlijk wel duidelijk.Dat had ik al niet verwacht trouwens. Heerlijk spelertje om naar te kijken. Ook wel eens lekker dat we dezelfde punten maken.
Die liep zich wel een stuk vaker vast imo. Al was zijn wapen dan wel weer dat hij het dan gewoon bleef proberen.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:33 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Niet? Die was toch niet te stoppen die 2 jaar dat hij bij Feyenoord speelde.
Was in ieder geval ongeveer net zo effectief als Sinisterra nu. Dat gifje met Arias stond hier toch jaren in de OP.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Die liep zich wel een stuk vaker vast imo. Al was zijn wapen dan wel weer dat hij het dan gewoon bleef proberen.
Nou enquote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:36 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Was in ieder geval ongeveer net zo effectief als Sinisterra nu. Dat gifje met Arias stond hier toch jaren in de OP.
[ afbeelding ]
Ja jij vraagt wie er beter kon passeren.quote:
Die ken ik nog niet eens.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:40 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Deze is ook knapper dan die akka.
@fetX denkt dat dit Sinisterra isquote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:36 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Was in ieder geval ongeveer net zo effectief als Sinisterra nu. Dat gifje met Arias stond hier toch jaren in de OP.
[ afbeelding ]
Die goal tegen Rangersquote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:40 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Deze is ook knapper dan die akka.
Wel het moment dat ik mij ging realiseren dat Sinisterra echt wat bijzonders kon gaan zijn. Vond hem toen sowieso al een verademing en (in potentie) veel beter dan Larsson en Narsingh, maar die actie, wow. Hij ging ook net voor zijn blessure steeds meer rendement koppelen aan zijn acties.quote:
Hoe staat het met het contract van Arnesen vragen aan de trainer van Feyenoordquote:Op vrijdag 11 februari 2022 14:05 schreef Scrummie het volgende:
Arne die journalisten uitlacht, altijd leuk.
Ja, die jaquote:Op vrijdag 11 februari 2022 14:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoe staat het met het contract van Arnesen vragen aan de trainer van Feyenoord
Genot
quote:Op vrijdag 11 februari 2022 14:09 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
@:fetx denkt dat dit Sinisterra is
Tering wat ben jij irritant zegquote:Op woensdag 9 februari 2022 12:39 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja maar met jou heb ik dan ook altijd prima discussies. Af en toe zal er wat irritants bijzitten maar dan kun je ook gewoon niet reageren toch?
En ik vind de OP inderdaad wat magertjes. Tja, zeg wel niets dan.
Nee na 2 dagen een oude post uit de mottenballen halen is niet irritant natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 17:02 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Tering wat ben jij irritant zeg
Wordt jong ook uitgezonden?quote:Op zaterdag 12 februari 2022 12:39 schreef Scrummie het volgende:
Zouan niet best. Pfoe.
0-1 trouwens.
Nee, volgens mij niet.quote:
Jammer, Cole doet daar mee geloof ikquote:Op zaterdag 12 februari 2022 12:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, volgens mij niet.
1-1 inmiddels na prima actie Klein en Slory, penalty binnengeschoten door 't Zand.
Ja klopt, zou die pot ook liever zien dan deze. Snap het ook niet want over het algemeen worden die O21 thuis wel uitgezonden. En als je deze pot doet, lijkt me het weinig moeite die van O21 ook te doen.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 12:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Jammer, Cole doet daar mee geloof ik
Nu nog goed verkopen tzt.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 10:42 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja hij doet het echt heel erg goed. Alle credits naar Martin van Goud voor deze aankoop.
Ja. En n van de grotere talentenquote:Op zaterdag 12 februari 2022 12:55 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dit zal ongetwijfeld een no shit sherlock zijn maar de zoon van?
Dat ventje dat van Twente is overgekomen?quote:Op zaterdag 12 februari 2022 13:01 schreef Caland het volgende:
Vorige keer toen ik op varkenoord was viel die gozer met die flinke haardos me ook al op. Goede speler, wel een heel iel mannetje
Volgens mij niet. Zechiel.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 13:12 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat ventje dat van Twente is overgekomen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |