In meerdere stukken.quote:Op maandag 11 april 2022 10:22 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Arid Mesa en Esper Sentinel zouden op zich wel in mijn te bouwen Commander deck passen.
Maar hoe kan je een Commander deck nou goed schudden.Mijn handen zijn te klein om 100 (99) kaarten gesleeved te schudden.
Zo doe ik het nu ook dan, maar het voel dan toch alsof je het niet echt goed aan het schudden bent, maar wellicht moet ik dan langer de verschillende stukken schudden.quote:
Het scheelt al als je de apart geschudde stukken in elkaar duwt met elkaar en niet boven op elkaar weer terug legt.quote:Op maandag 11 april 2022 10:26 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Zo doe ik het nu ook dan, maar het voel dan toch alsof je het niet echt goed aan het schudden bent, maar wellicht moet ik dan langer de verschillende stukken schudden.
Dat laatste moet ik dan nog wat oefenen.quote:Op maandag 11 april 2022 10:27 schreef dud0r het volgende:
[..]
Het scheelt al als je de apart geschudde stukken in elkaar duwt met elkaar en niet boven op elkaar weer terug legt.
maar het is vooral even handigheid er in krijgen.
Ik heb vrijdag met Jeskai Jeska gespeeld. Eerste keer dat ik dat deck speelde. Leuk deck wel om te spelen alleen altijd even goed zoeken hoe de beste lines zitten in een deck dat je niet zelf gebouwd hebtquote:Op maandag 11 april 2022 10:30 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dat laatste moet ik dan nog wat oefenen.
Misschien ook gewoon eens thuis oefenen, in plaats van net voor het spelen pas aan beginnen.
Zaterdag met Prismari Performance gespeeld. Dat was wel uit mijn comfort-zone
Voor mij was het ook de eerste keer en ik had verder ook niet echt gekeken naar de kaarten die er in zaten. Dus wat ik allemaal kreeg was een verrassing. Zo heb ik ook nog Coven Counters als precon. Die zou ik eigenlijk ook nog eens moeten doornemen welke kaarten daar nou allemaal inzitten.quote:Op maandag 11 april 2022 10:33 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ik heb vrijdag met Jeskai Jeska gespeeld. Eerste keer dat ik dat deck speelde. Leuk deck wel om te spelen alleen altijd even goed zoeken hoe de beste lines zitten in een deck dat je niet zelf gebouwd hebt
Ja de mana base is het meest lastige. Ligt er ook weer aan hoeveel fastmana je hebt(sol ring, mana crypt, etc)quote:Op maandag 11 april 2022 10:39 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Voor mij was het ook de eerste keer en ik had verder ook niet echt gekeken naar de kaarten die er in zaten. Dus wat ik allemaal kreeg was een verrassing. Zo heb ik ook nog Coven Counters als precon. Die zou ik eigenlijk ook nog eens moeten doornemen welke kaarten daar nou allemaal inzitten.
Nu bezig met human deck met Jirina Kudro als commander.
Lastigste vind ik om de juiste verhouding qua landjes te bedenken.
Ter beschikking eigenlijk niks.quote:Op maandag 11 april 2022 10:41 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ja de mana base is het meest lastige. Ligt er ook weer aan hoeveel fastmana je hebt(sol ring, mana crypt, etc)
Ik heb decks waar ik daar minder van in het zitten en dan zit je al gauw op 36-38 landjes en met zit ik rond de 30.
En dan nog afhankelijk van hoeveel kleuren je nodig hebt. En wat je ter beschikking hebt
SPOILER: deck paginaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
quote:Op maandag 11 april 2022 10:44 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ter beschikking eigenlijk niks.![]()
Dus ik moet ze sowieso aanschaffen.
Heb nu in het deck 38 landjes staan.
Dit is het deck dat ik voor ogen heb om te maken.Ziet eruit als een prima eerste deck. Enige waar ik naar zou kijken aangezien het human tribal is, is meer creatures. Nou maak je wel een zooi tokens aan maar er kan nog wel wat meer bijSPOILER: deck paginaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alleen even kijken wat je dan weg laat.
https://www.moxfield.com/decks/QyG8bu82XE6he4DzwYblgw
Mijn cormela die ik gisteren in elkaar heb gedraaid op "papier"Denk eraan kinders, als je niet zondigt dan is Jezus voor niks gestorven
Keiharde porno!
Ja, daar zat ik ook al mee. Wellicht de boardwipes eruit halen en daarvoor in de plaats meer human creatures...quote:Op maandag 11 april 2022 10:53 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ziet eruit als een prima eerste deck. Enige waar ik naar zou kijken aangezien het human tribal is, is meer creatures. Nou maak je wel een zooi tokens aan maar er kan nog wel wat meer bij
Alleen even kijken wat je dan weg laat.
https://www.moxfield.com/decks/QyG8bu82XE6he4DzwYblgw
Mijn cormela die ik gisteren in elkaar heb gedraaid op "papier"
nee is commander legends 2quote:Op dinsdag 17 mei 2022 08:50 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Baldur's gate is toch niet standaard?
Ik speel te weinig Commander, dus ik sla dit over.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 08:52 schreef dud0r het volgende:
[..]
nee is commander legends 2
met dingen die ze niet in de DnD set konden stoppen volgens mij.
ik heb me geweldig vermaakt met commander legends dus hopelijk is deze ook leuk maar ik ben bang dat het een minder sterke en leuke set gaat zijn.
ik speel eigenlijk alleen maar commanderquote:Op dinsdag 17 mei 2022 08:56 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik speel te weinig Commander, dus ik sla dit over.
Ja, daar ben ik wel benieuwd naar.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 08:58 schreef dud0r het volgende:
[..]
ik speel eigenlijk alleen maar commander
en sealed
maar dan kan je de set beter overslaan.
ben ook zeer benieuwd naar dominaria united. vorige dom set was echt geweldig.
hopelijk deze ook weer. hoewel die in het slot valt waar normaal de core sets in zaten en die zijn altijd wat minder high power.
met een beetje geluk wijken ze daar vanaf
Ik had het verkeerd het zit dus niet in de coreset slot. Plus het aftrappen van 30 jarig bestaan van de game.quote:Dominaria: United is the 93rd Magic expansion. It is expected to be released on September 9, 2022 and kicks off the 30th anniversary celebration of the game
30 jaar jubileum moet wel met iets groots komen natuurlijk.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 09:19 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ik had het verkeerd het zit dus niet in de coreset slot. Plus het aftrappen van 30 jarig bestaan van de game.
Dan is m'n hoop voor een krachtigere set wel groter
ja daarom.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 09:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
30 jaar jubileum moet wel met iets groots komen natuurlijk.
Dual lands zijn niks waard en mag je zo aan mijn gevenquote:Op vrijdag 20 mei 2022 18:28 schreef nixxx het volgende:
Zo, de opslag gedeeltelijk uitgeruimd en mijn kaarten weer gevonden uit mijn school tijd. Voornamelijk revised edition. Binnenkort maar eens rustig voor gaan zitten en inventariseren.
Hehehehe, dank je de koekoek! Geloof niet dat ik er daar veel van had trouwens..quote:Op zaterdag 28 mei 2022 21:19 schreef dud0r het volgende:
[..]
Dual lands zijn niks waard en mag je zo aan mijn geven
Op de dual lands en wheel of fortune na zit er weinig wat echt veel waard is in revised helaas.quote:Op zondag 29 mei 2022 00:23 schreef nixxx het volgende:
[..]
Hehehehe, dank je de koekoek! Geloof niet dat ik er daar veel van had trouwens..
Wat is er zo geweldig aan seal dan? Vamp tutor is toch evenveel mana maar veel veel beter. Demonic tutor lijkt me ook veel sterker.quote:Op donderdag 16 juni 2022 19:03 schreef dud0r het volgende:
Double masters 2022 spoilers zijn begonnen
Dockside reprint![]()
Bloom tender![]()
Imperial seal![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Meer dat ik niet verwacht had dat ze die zouden reprinten. Op de judge reward na is er maar 1 print van. In three kingdoms. Kaart is 500+quote:Op donderdag 16 juni 2022 20:07 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Wat is er zo geweldig aan seal dan? Vamp tutor is toch evenveel mana maar veel veel beter. Demonic tutor lijkt me ook veel sterker.
Ja, als ik mijn verzameling nu nooit verkocht had voor 3x niks, dan had ik ook zo'n doos gevonden bij het uitruimen van het ouderlijk huis (met 75k aan waarde met de prijzen van nu)quote:Op vrijdag 20 mei 2022 18:28 schreef nixxx het volgende:
Zo, de opslag gedeeltelijk uitgeruimd en mijn kaarten weer gevonden uit mijn school tijd. Voornamelijk revised edition. Binnenkort maar eens rustig voor gaan zitten en inventariseren.
weet je toch nooit van te voren.quote:Op donderdag 23 juni 2022 11:11 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ja, als ik mijn verzameling nu nooit verkocht had voor 3x niks, dan had ik ook zo'n doos gevonden bij het uitruimen van het ouderlijk huis (met 75k aan waarde met de prijzen van nu)
Als ik een paar flessen whisky niet opgezopen maar bewaard had, dan had ik ze ook voor veel geld kunnen verkopen.quote:
De dure sets hebben zo goed als allemaal een +EVquote:Op dinsdag 23 augustus 2022 02:22 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Sowieso is toch eigenlijk elk pakje dat je opent gewoon -EV. Je moet je waarde halen uit hoe leuk je draften vind. Als je bepaalde kaarten wil hebben kan je die beter direct kopen.
Hoe kan een draft box met verlies verkocht worden? Wizards kan de kaartjes niet printen voor de prijs die ze rekenen? Wtf ik zou denken dat ze met dit peperdure karton gigantische marges moeten hebben. Ik neem aan dat als een set +EV zou zijn je werkelijk geen enkele box of pakje kan krijgen want dan zou iedereen het massaal opkopen.
het gaat goed omhoog ja. de eerste verhoging was bij ikoria als ik me niet vergis. wat nog wel een te rechtvaardigen verhoging was. Het was al jaren niet verhoogd.quote:Op dinsdag 23 augustus 2022 08:37 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik vind de prijsstijgingen van de afgelopen periode bij Wizards niet meer gerechtvaardigd om nog boosterboxen te halen.
Yup. Misschien daalt de prijs nu een beetje.quote:
Ik heb er geen. Ben benieuwd hoe de meta er uit zal gaan zien.quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 14:34 schreef dud0r het volgende:
[..]
Yup. Misschien daalt de prijs nu een beetje.
Gelukkig heb ik er eentje zelf uit een booster getrokken.
Bekend probleem in Arenaquote:Op zaterdag 29 oktober 2022 15:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Net in Arena de Magic 30: Premier draft gedaan.
Eerste 6 potjes gewonnen. Dat vond Arena toen wel genoeg. Daarna drie op rij verloren. Vooral die laatste was weer typisch Arena. Tegenstander krijgt al z'n spells waardoor zijn creatures unblockable zijn en wat krijg ik: van de acht draws: 6 landen.
Ik had nog een token om gratis mee te doen, dus ik vond het op die manier wel de moeite waard.quote:Op zaterdag 29 oktober 2022 17:48 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Bekend probleem in Arena![]()
Vond je het waard? Vond het nogal prijzig om deel te nemen.
12 november weer prerelease weekend. Gaat rap zo. Vorige prerelease ging uiteindelijk niet door ivm logistiek gekut bij de distributeur. Kreeg een collector booster ter compensatie omdat het niet doorging en wel betaald had. Zat een foil liliana in, dus niets te klagen
Nope, ik ga naar Heerhugowaard. Delft is een beetje ver wegquote:Op vrijdag 11 november 2022 07:55 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Zijn er hier nog meer die morgen naar de BoM gaan voor de prerelease van Brother's War?
Ja, Delft is wel ver weg, maar hhw is nog verder.quote:Op vrijdag 11 november 2022 17:45 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Nope, ik ga naar Heerhugowaard. Delft is een beetje ver weg
Hhw is 20 minuten fietsenquote:Op vrijdag 11 november 2022 18:20 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja, Delft is wel ver weg, maar hhw is nog verder.
Is wel een stukje verder, inderdaadquote:
En die 2,25 is dan ook nog met de auto.quote:Op vrijdag 11 november 2022 21:35 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Is wel een stukje verder, inderdaad
Ook nog. Dan is delft wel een veilige keuzequote:Op vrijdag 11 november 2022 21:36 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En die 2,25 is dan ook nog met de auto.
Is ook nog 1,5 uur met de auto, maar toch. We maken er een gezellig dagje van.quote:Op vrijdag 11 november 2022 22:01 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Ook nog. Dan is delft wel een veilige keuze
Precies, altijd leuk een paar potjes kaarten.quote:Op vrijdag 11 november 2022 22:03 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Is ook nog 1,5 uur met de auto, maar toch. We maken er een gezellig dagje van.
quote:Op woensdag 5 oktober 2022 09:03 schreef Knipoogje het volgende:
Zo dan, WotC gaat proxies printen! 4 pakjes voor 1000 euro
Das leuk als je ze openmaakt en er zit een rare in van 3 euro. ik heb ook nog niemand gehoord dat ze een black lotus hebben gepulled, wel veel scrublands.quote:
Damn, logisch. Niet te veel schade?quote:Op zaterdag 12 november 2022 20:14 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Een aanrijding gehad, dus uiteindelijk nooit aangekomen.
Gelukkig is het alleen materiėle schade. Maar de schrik zit er wel goed in.
Vol in de zijkant geraakt. Veel spierpijn nu en erg geschrokken natuurlijk.quote:Op zaterdag 12 november 2022 20:53 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Damn, logisch. Niet te veel schade?
Kut zeg. Hoe erg is de auto er aan toe?quote:Op zaterdag 12 november 2022 21:01 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Vol in de zijkant geraakt. Veel spierpijn nu en erg geschrokken natuurlijk.
Eigenlijk heb ik geen idee hoe erg de auto eraan toe is. De kant van de schade heb ik eigenlijk niet gezien vanuit buiten. Auto is meegenomen door bergingsbedrijf en zal maandag eens bellen met de verzekering over hoe en wat.quote:Op zaterdag 12 november 2022 22:59 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Kut zeg. Hoe erg is de auto er aan toe?
Hopelijk valt het lichamelijk allemaal mee.
Hopelijk valt alles meequote:Op zondag 13 november 2022 04:49 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Eigenlijk heb ik geen idee hoe erg de auto eraan toe is. De kant van de schade heb ik eigenlijk niet gezien vanuit buiten. Auto is meegenomen door bergingsbedrijf en zal maandag eens bellen met de verzekering over hoe en wat.
Nou vooruit dan maarquote:Op woensdag 23 november 2022 10:15 schreef 2dope het volgende:
Goeiemorgen,
In verband met enkele wijzigingen in de indeling van fora is besloten om dit topic over te hevelen van GAM (Gaming) naar (HOB) Hobby's en vrije tijd
Meer informatie over de forumherindeling kun je hier vinden:
MED / Forumwijzigingen indeling en naamgeving
Ehh ja dat is best wel een legitieme vraag eigenlijk. Ziehier de reden waarom sommige topics tussen wal en schip rakenquote:Op woensdag 23 november 2022 13:56 schreef Monolith het volgende:
Krijgen we dan een apart topic voor MTG Arena in GAM?
Het is mij om het even. Deze reeks staat in mijn AT en ik kijk hier eigenlijk alleen als het weer voorbij komt in dat lijstje omdat iemand het omhoog schopt.quote:Op woensdag 23 november 2022 17:42 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ehh ja dat is best wel een legitieme vraag eigenlijk. Ziehier de reden waarom sommige topics tussen wal en schip rakenAls ik zo even door het topic loop te CTRL+F'en dan zie ik dat arena best wel een hot item is en misschien zelfs wel meer besproken wordt dan 'vanilla' MTG (?). Topic opdelen lijkt me ook weer niet heul wenselijk i.v.m. de vaste posters die elkaar hier gewoon weten te vinden. Suggesties? Moet ik een poll maken?
Ja, dit.quote:Op woensdag 23 november 2022 21:34 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is mij om het even. Deze reeks staat in mijn AT en ik kijk hier eigenlijk alleen als het weer voorbij komt in dat lijstje omdat iemand het omhoog schopt.
Dit.quote:Op woensdag 23 november 2022 21:34 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is mij om het even. Deze reeks staat in mijn AT en ik kijk hier eigenlijk alleen als het weer voorbij komt in dat lijstje omdat iemand het omhoog schopt.
Gewoon weer gaan spelen danquote:Op donderdag 24 november 2022 08:08 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dit.
Niet dat ik nog veel speel, maar details.
Tijd, prioriteit, jeweetz.quote:
Commanderquote:Op woensdag 7 december 2022 13:38 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Afgelopen weekend voor het eerst Commander gespeeld met z'n vieren.
Dat was wel gezellig. Nu proberen om meer Commander deckjes te maken en degene die ik heb te verbeteren.
Daar moet ik nog een box van halen. Na de kerst een keer....quote:Op woensdag 7 december 2022 13:52 schreef dud0r het volgende:
[..]
Commander![]()
Heerlijk format.
Dominaria remastered heeft weer goede reprints.
Gezien die pas in januari uit komt lijkt me dat verstandigquote:Op woensdag 7 december 2022 13:53 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Daar moet ik nog een box van halen. Na de kerst een keer....
Oh, ik was even in de war met Dominaria United.quote:Op woensdag 7 december 2022 13:56 schreef dud0r het volgende:
[..]
Gezien die pas in januari uit komt lijkt me dat verstandig
Daar heb ik ook nog ⅔ box van staan. Brothers war ook nog 33 boostersquote:Op woensdag 7 december 2022 13:59 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Oh, ik was even in de war met Dominaria United.
Doneer maar aan mij.quote:Op woensdag 7 december 2022 14:01 schreef dud0r het volgende:
[..]
Daar heb ik ook nog ⅔ box van staan. Brothers war ook nog 33 boosters
Flauw hoor.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |