Wat heeft het met spanningen in Oekraine te maken? Bedoel je dat Oekraine nu afleiding vormt voor alle corona schandalen? Dat klopt m.i. wel.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 18:19 schreef Ali_boo het volgende:
Maar wat ik me afvraag he , waarom komt die info juist nu naar buiten ?
En waarom bericht de msm voor het eerst sinds de pandemie eerlijk over deze misstanden ?
Voelt een beetje als afleiding voor iets veel groters
Heeft het wellicht hiermee iets te maken ?
[ twitter ]
Er zal er veel grotere crisis voor in de plaats komen , dat is igg mijn theorie .quote:Op vrijdag 11 februari 2022 18:39 schreef unfazed het volgende:
[..]
Wat heeft het met spanningen in Oekraine te maken? Bedoel je dat Oekraine nu afleiding vormt voor alle corona schandalen? Dat klopt m.i. wel.
Wat betreft Oekraine en Rusland etc. maak ik me niet zo’n zorgen. Als het daar fout loopt i.c.m. met een nucleaire oorloog gaan we er allemaal aan, lijkt me niet dat er ook maar iemand is die dat wilt.
Maar waaruit blijkt dat de hartproblemen door het spike eiwit komen?quote:Op vrijdag 11 februari 2022 16:53 schreef _I het volgende:
[..]
Vast wel.
Las net dat voetballers hartaanvallen krijgen van het fluitje van de scheidsrechter.
Naast 7 andere bizarre redenen. Alles behalve de vaccinatie.
Virus kan na een jaar nog hartproblemen geven. Maar de vaccinatie die op hetzelfde spike eiwit is gebaseerd; onmogelijk.
Zou fijn zijn als alle contracten met de pharmaceuten bekend worden gemaakt.
Maar al met al. Nee, ik verwacht geen tribunalen. Ook de oppositie is er onderdeel van. Allemaal theater.
Ik gok op dit moment nog nergens uit. Maar het is wel enorm opvallend dat er zo veel mensen hartproblemen hebben en die allemaal veroorzaakt lijken te worden door dingen die allemaal al jaren bestonden voor het vaccin.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 18:55 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar waaruit blijkt dat de hartproblemen door het spike eiwit komen?
Helaas vindt er op BNW geen enkel onderzoek plaats...quote:Op vrijdag 11 februari 2022 18:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik gok op dit moment nog nergens uit. Maar het is wel enorm opvallend dat er zo veel mensen hartproblemen hebben en die allemaal veroorzaakt lijken te worden door dingen die allemaal al jaren bestonden voor het vaccin.
Let wel, ik zeg nergens dat het door het vaccin komt, ik heb ook geen idee, maar het komt wel allemaal erg verdacht over.
En laat BNW er nou precies zijn om dat zoort dingen te "onderzoeken"
Bron?quote:Op vrijdag 11 februari 2022 19:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Helaas vindt er op BNW geen enkel onderzoek plaats...
Nou, kom eens met een voorbeeld van een onderzoek dat binnen deze thread heeft plaatsgevonden...quote:Op vrijdag 11 februari 2022 19:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Bron?
Of vindt er volgens jou geen onderzoek plaats waar je het mee eens bent, dat is namelijk heel wat anders.
Zijn meerdere onderzoeken naar gedaan. Myocarditis door de reactie van het hart op het aanmaken van het spike eiwit.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 18:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik gok op dit moment nog nergens uit. Maar het is wel enorm opvallend dat er zo veel mensen hartproblemen hebben en die allemaal veroorzaakt lijken te worden door dingen die allemaal al jaren bestonden voor het vaccin.
Let wel, ik zeg nergens dat het door het vaccin komt, ik heb ook geen idee, maar het komt wel allemaal erg verdacht over.
En laat BNW er nou precies zijn om dat zoort dingen te "onderzoeken"
Nou hij zit zit ziek thuis kan niet werken heeft amper inkomen kan geen normale hobby meer beoefenen en zit gewoon diep in de put hierdoor..quote:Op vrijdag 11 februari 2022 14:04 schreef Grems het volgende:
[..]
Waarom zo humorloos?
Het artikel in combinatie met dergelijk psychedelische tekeningen is puur kino, het enige wat het zou afmaken is een beeldrapportage waarin hij zijn koptelefoon afzet en we kunnen horen dat hij op volume 100 Scandinavische metal aan het luisteren is
Denk dat het eerder te maken heeft met bijvoorbeeld veel felle kleuren snelle bewegingen, zoiets al epilepsie!quote:Op vrijdag 11 februari 2022 13:28 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Dat iemand die zogenaamd zoveel kleuren niet kan handelen en dan zulke kleurplaten maakt.
Oh zeker. De komende 50 jaar gaan er nog heel wat crises aankomen. Wat een tijd om levend te zijn! De singulariteit komt er aan. Zet je schrap.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 18:54 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Er zal er veel grotere crisis voor in de plaats komen , dat is igg mijn theorie .
The f.quote:
Nergens uit??quote:Op vrijdag 11 februari 2022 18:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik gok op dit moment nog nergens uit. Maar het is wel enorm opvallend dat er zo veel mensen hartproblemen hebben en die allemaal veroorzaakt lijken te worden door dingen die allemaal al jaren bestonden voor het vaccin.
Let wel, ik zeg nergens dat het door het vaccin komt, ik heb ook geen idee, maar het komt wel allemaal erg verdacht over.
En laat BNW er nou precies zijn om dat zoort dingen te "onderzoeken"
Die twitter draad zeker een hele mooie verzameling van de laatse BS is! LOL!quote:Op vrijdag 11 februari 2022 17:03 schreef _I het volgende:
[ twitter ]
Energieprijzen. Hadden we die al?
Amper inkomen? Ziektewet niet zo heel erg laag is, dacht ik.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 20:01 schreef theguyver het volgende:
[..]
Nou hij zit zit ziek thuis kan niet werken heeft amper inkomen kan geen normale hobby meer beoefenen en zit gewoon diep in de put hierdoor..
En geen duidelijk uitzicht hoe nu verder.
Daar kan ik geen humor meer van inzien..
Schijnbaar is dat hier wel erg grappig.
Denk eerder aan 5 weken, 6 maanden topsquote:Op vrijdag 11 februari 2022 21:30 schreef unfazed het volgende:
de 50 jaar gaan er nog heel wat crises aankomen. Wat een tijd om levend te zijn! De singulariteit komt er aan. Zet je schra
70% meen ik, ligt natuurlijk ook aan je uitgaven hé..quote:Op vrijdag 11 februari 2022 22:01 schreef Tingo het volgende:
[..]
Amper inkomen? Ziektewet niet zo heel erg laag is, dacht ik.
70% van je laaste loonstrookje niet 'amper inkomen' is. Misschien 'je collega' geeft veel uit aan gekleurde potloden....als potloden in de laatste tijd zo erg veel duurder geworden weet ik niet.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 22:11 schreef theguyver het volgende:
[..]
70% meen ik, ligt natuurlijk ook aan je uitgaven hé..
Misschien beetje meegekregen dat veel reguliere prijzen behoorlijk omhoog zijn geschoten de laatste tijd.
Een leraar verdiend niet zo bijster veel.
Momenteel is geloof ik de beste baan vrachtwagen chauffeur daar is een enorm te kort aan dus zullen de lonen ook wel stuk omhoog zijn gegaan.
'people who breathe more than 5 percent above the daily average increased risk of myocarditis' ?quote:Op vrijdag 11 februari 2022 22:07 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Special voor jouw dan maar
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |