Uiteindelijk bleek dat dus vooral Van der Sar die zijn vieze maatje lang heeft kunnen beschermen.quote:Op maandag 7 februari 2022 22:15 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Het is wel grappig, ik had het zaterdag nog met een Ajax supporter over dat het al zo lang goed gaat bij Ajax in de bestuurskamer. Hij zei toen dat dat de reden is van het succes, Sar en Overmars die met hun aanpak rust in de tent hebben gekregen.
Nou. Lekker rustig, Marc.
			
			
			
			Ik vermoed dat de kans vrij groot is dat die hem juist sturen @GGMM @Straatcommando.quote:Op maandag 7 februari 2022 22:19 schreef KingRoland het volgende:
als ik een dickpic krijg maak ik meteen melding bij de FA's
			
			
			
			Ja, ben wel benieuwd hoe diep die put blijkt te zijn.quote:Op maandag 7 februari 2022 22:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Uiteindelijk bleek dat dus vooral Van der Sar die zijn vieze maatje lang heeft kunnen beschermen.
			
			
			
			
			
			
			
			Eens. Je ziet het in zo'n cultuur eigenlijk aankomen, en toch ramt het je weer in je gezicht.quote:Op maandag 7 februari 2022 22:33 schreef maxi-mus het volgende:
[ twitter ]
Het meeste gras was dus al voor hun voeten weggemaaid. Wel nieuwsgierig naar de speler.
En schrijnend dit natuurlijk, al vind ik het helaas niet heel verrassend voor het machocultuurtje.
			
			
			
			Ja, dickpicks versturen is wat anders dan verliefd worden op een collega, maar zeker je penis laten fotograferen onder werktijd is onprofessioneel wat een directeur doet, en laten versturen via app naar een vrouwelijke collega is ook fout. Zeker besefte Marc Overmars nog niet wat hij heeft gedaan onder werktijd naar wel 6(!) vrouwelijke collega seksueel getinte app versturen, dus hij heeft misbruik gemaakt van zijn functie. Op gegeven moment is dat voor iedereen niet goed te praten. Privé en werk dienen altijd gescheiden houden als je aan werk bent, zowel professioneel en respectvol moet zijn.quote:Op maandag 7 februari 2022 22:13 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Dat gegeven vind ik niet zo bijzonder. Als hij zn vrouw voor een jongere vrouw had verlaten is dat ook alleen privé en story nieuws en mocht hij met een collega daten is dat imho ook geen nieuws.
Het sturen van ongewenste dickpicks is imho wel een ding.
			
			
			
			Triest ja, het erge is dat dit waarschijnlijk bij alle clubs zo gaatquote:Op maandag 7 februari 2022 22:33 schreef maxi-mus het volgende:
[ twitter ]
Het meeste gras was dus al voor hun voeten weggemaaid. Wel nieuwsgierig naar de speler.
En schrijnend dit natuurlijk, al vind ik het helaas niet heel verrassend voor het machocultuurtje.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik vrees dat we hier niet uniek in zijn nee, hoewel niet elke TD een dickpic zal sturen en het in deze mate is. En het sowieso natuurlijk niet een tijd is om naar anderen te wijzen. Schoon schip maken, de rotte appels eruit gooien en zorgen voor een normalere werkcultuur en wel zo spoedig mogelijk.quote:Op maandag 7 februari 2022 22:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Triest ja, het erge is dat dit waarschijnlijk bij alle clubs zo gaat
			
			
			
			
			
			
			
			Ja, eens. Wel ontzettend kut dat je terwijl het sportief al jaren goed gaat nu eigenlijk compleet moet gaan herstructureren in de bestuurskamer, plus de reputatieschade erbij genomen, na de Voice is Ajax nu de tweede waar het nu grootschalig uitkomt (en de eerste voetbalclub).quote:Op maandag 7 februari 2022 22:54 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vrees dat we hier niet uniek in zijn nee, hoewel niet elke TD een dickpic zal sturen en het in deze mate is. En het sowieso natuurlijk niet een tijd is om naar anderen te wijzen. Schoon schip maken, de rotte appels eruit gooien en zorgen voor een normalere werkcultuur en wel zo spoedig mogelijk.
			
			
			
			
			
			
			
			Precies, gewoon geen vrouwen meer banen geven bij voetbalclubs, dan heb je dit met die verrotte machtscultuur vanzelf opgelost.quote:Op maandag 7 februari 2022 23:06 schreef Caland het volgende:
Ajax is denk ik ook wel de enige club in Nederland waar er zoveel vrouwen werkzaam zijn, dat zie ik in de Kuip niet zo eigenlijk, op de introductie van het vrouwenteam na vorig jaar pas ergens
Feitelijk gaat men dus ten onder aan het eigen woke-isme.
			
			
			
			Alles is de schuld van mallejan. Anders had deze grootheid in een cl finale gestaan.quote:Op maandag 7 februari 2022 21:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Veltman de premier League legende@:adames
			
			
			
			Clownactquote:Op maandag 7 februari 2022 22:51 schreef Shreyas het volgende:
Triest dat dit is gebeurd. Schandelijk dat Overmars en degene die hem hebben beschermd om deze manier misbruik hebben gemaakt van hun positie. Wat de vrouwen die hier slachtoffer van zijn geworden hebben meegemaakt is ontluisterend.
Het is onbegrijpelijk dat iemand als Overmars, die de top heeft bereikt, zwemt in het geld en ook nog eens een knappe vrouw heeft, zich toch nog zo onprofessioneel gedraagt.
Natuurlijk is dit het einde van een tijdperk, de reputatie en naam van de club is door Overmars te grabbel gegooid. Maar dat vind ik nog niet eens het ergste, het ergste vind ik dat de club Ajax totaal geen veilige en nette werkomgeving blijkt te garanderen, zeker niet voor vrouwelijke werknemers.
Er moet grondig schoon schip gemaakt worden, ook als dat betekent dat we kwalitatief goede mensen de laan uit moeten sturen.
			
			
			
			
			
			
			
			Het staat buiten kijf dat het walgelijk is dat Ajax dit niet zelf kon regelen en dat die uitzending van BOOS nodig was om alles tegen het licht te houdenquote:Op maandag 7 februari 2022 22:54 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vrees dat we hier niet uniek in zijn nee, hoewel niet elke TD een dickpic zal sturen en het in deze mate is. En het sowieso natuurlijk niet een tijd is om naar anderen te wijzen. Schoon schip maken, de rotte appels eruit gooien en zorgen voor een normalere werkcultuur en wel zo spoedig mogelijk.
			
			
			
			Zijn daar eigenlijk officiële cijfers van hoeveel vrouwen er bij Feyenoord werken?quote:Op maandag 7 februari 2022 23:06 schreef Caland het volgende:
Ajax is denk ik ook wel de enige club in Nederland waar er zoveel vrouwen werkzaam zijn, dat zie ik in de Kuip niet zo eigenlijk, op de introductie van het vrouwenteam na vorig jaar pas ergens
Feitelijk gaat men dus ten onder aan het eigen woke-isme.
			
			
			
			Officiële cijfers niet maar op kantoorniveau is dat nagenoeg gelijkquote:Op maandag 7 februari 2022 23:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zijn daar eigenlijk officiële cijfers van hoeveel vrouwen er bij Feyenoord werken?
Sowieso qua aantallen zullen ze het niet halen bij Ajax die ook gigantisch gegroeid zijn op dat vlak, zeker de marketingafdeling.
			
			
			
			zullen er wat minder zijn en waarschijnlijker ook lelijkerquote:Op maandag 7 februari 2022 23:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zijn daar eigenlijk officiële cijfers van hoeveel vrouwen er bij Feyenoord werken?
Sowieso qua aantallen zullen ze het niet halen bij Ajax die ook gigantisch gegroeid zijn op dat vlak, zeker de marketingafdeling.
			
			
			
			Marcel Meijer?!quote:Op maandag 7 februari 2022 22:18 schreef Wertha het volgende:
Volgens Maijur is het iets Amsterdams.
Geen dickpics in Limburg allen.
			
			
			
			Zou heel zuur zijn als Sar hiervoor ook weg moet. Door zijn bewustwording en het ondernemen van actie na Voicegate is dit balletje juist gaan rollen. Hij, en dus in feite de club als geheel, is nu de goede weg ingeslagen, dan moet je de persoon die dat in gang heeft gezet niet alsnog straffen voor het feit dat hij niet eerder de goede weg is ingeslagen.quote:Op maandag 7 februari 2022 22:26 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ja, ben wel benieuwd hoe diep die put blijkt te zijn.
Lijkt me dat zijn positie ook wel gaat wankelen als er wat meer uitkomt.
			
			
			
			hangt er helemaal vanaf maar tot dusver lijkt hij wel goed gehandeld te hebben of iig integerquote:Op dinsdag 8 februari 2022 00:02 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zou heel zuur zijn als Sar hiervoor ook weg moet. Door zijn bewustwording en het ondernemen van actie na Voicegate is dit balletje juist gaan rollen. Hij, en dus in feite de club als geheel, is nu de goede weg ingeslagen, dan moet je de persoon die dat in gang heeft gezet niet alsnog straffen voor het feit dat hij niet eerder de goede weg is ingeslagen.
			
			
			
			Als Van der Sar hier van af wist, volgens het AD bijv. was het gedrag van Overmars al voor langere tijd bekend binnen Ajax, moet die ook gewoon wieberen.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 00:02 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zou heel zuur zijn als Sar hiervoor ook weg moet. Door zijn bewustwording en het ondernemen van actie na Voicegate is dit balletje juist gaan rollen. Hij, en dus in feite de club als geheel, is nu de goede weg ingeslagen, dan moet je de persoon die dat in gang heeft gezet niet alsnog straffen voor het feit dat hij niet eerder de goede weg is ingeslagen.
			
			
			
			Dat Van der Sar actie onderneemt nog voordat de aap publiekelijk uit de mouw was lijkt te wijzen op een verandering van inzicht in positieve zin. Dat moet je niet afstraffen vind ik. Uiteraard kunnen er nog wel feiten naar buiten komen die hem alsnog onhoudbaar maken maar zoals het er nu naar uit ziet was hij zich voor Voicegate gewoon niet bewust van de ernst van dit soort praktijken en daarna wel en heeft hij vervolgens juist gehandeld.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 00:18 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Als Van der Sar hier van af wist, volgens het AD bijv. was het gedrag van Overmars al voor langere tijd bekend binnen Ajax, moet die ook gewoon wieberen.
Vrij vreemd om dit maar gewoon toe te staan omdat je Overmars lang kent en hij goed z’n best doet op de werkvloer. Maar dit is dus onder de veronderstelling dat hij er vanaf wist.
			
			
			
			schattig dat je hoopt dat er nog enige spraken is van redelijkheid nuquote:Op dinsdag 8 februari 2022 00:02 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zou heel zuur zijn als Sar hiervoor ook weg moet. Door zijn bewustwording en het ondernemen van actie na Voicegate is dit balletje juist gaan rollen. Hij, en dus in feite de club als geheel, is nu de goede weg ingeslagen, dan moet je de persoon die dat in gang heeft gezet niet alsnog straffen voor het feit dat hij niet eerder de goede weg is ingeslagen.
			
			
			
			zijn directe collega heeft wat verkeerde dingen gedaanquote:Op dinsdag 8 februari 2022 00:18 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Als Van der Sar hier van af wist, volgens het AD bijv. was het gedrag van Overmars al voor langere tijd bekend binnen Ajax, moet die ook gewoon wieberen.
Vrij vreemd om dit maar gewoon toe te staan omdat je Overmars lang kent en hij goed z’n best doet op de werkvloer. Maar dit is dus onder de veronderstelling dat hij er vanaf wist.
			
			
			
			Naja Feyenoord had ook een keer een vrouwelijke directrice en zelfs toen ging de algemeen directeur van Ajax ermee naar bedquote:Op maandag 7 februari 2022 23:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
zullen er wat minder zijn en waarschijnlijker ook lelijker
			
			
			
			soms gaan mannen wel eens met vrouwen naar bed jaquote:Op dinsdag 8 februari 2022 00:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Naja Feyenoord had ook een keer een vrouwelijke directrice en zelfs toen ging de algemeen directeur van Ajax ermee naar bed
Het is wel een soort cultuurdingetje bij jullie zeg maar
			
			
			
			Succesvolle mannetjes hè. Ik begrijp goed dat zoiets onbekend voor je is.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 00:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Naja Feyenoord had ook een keer een vrouwelijke directrice en zelfs toen ging de algemeen directeur van Ajax ermee naar bed
Het is wel een soort cultuurdingetje bij jullie zeg maar
			
			
			
			Yep. Hij is zelf Amsterdammer dus hij weet hoe het werkt om dickoics te sturen.,quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Maar toch verwacht je van een directeur dat hij zich professioneel gedraagt. Hier maakt hij misbruik van zijn functie en dat is kwalijk. Zeker als je dit soort zaken per app stuurt.quote:Op maandag 7 februari 2022 22:59 schreef Da_Sandman het volgende:
Tja. Overmars is natuurlijk schandalig, maar een haantjescultuur en een apenrots binnen een voetbalclub, ik hoop niet dat er iemand zo naïef is om te denken dat dit alleen bij Ajax zo is. Of dat dit binnen 10 jaar veranderd kan worden in het voetbal.
En daarbij, met een speler die een medewerkster appt om samen een hokje op te zoeken is natuurlijk an sich heel weinig mis. Ook verder geen sprake van een machtsverhouding.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat zou dan definitief het einde zijn van de Cruijff revolutiequote:Op dinsdag 8 februari 2022 07:34 schreef Heeinz het volgende:
Vertrek v/d Sar incoming over een paar dagen
			
			
			
			Een nieuwe collega van mij komt uit de voetballerij (ook bij topclub in NL gespeeld en topclub in het buitenland) en die heeft dit vrijdag nog bevestigd aan mij. Allemaal gasten waarbij het alleen maar boeit wat voor dure spullen je hebt gekocht en hoeveel chicks je hebt gebeuktquote:Op dinsdag 8 februari 2022 05:58 schreef Pedroso het volgende:
Overigens is de voetbalwereld bij uitstek een perverse wereld waar omhooggevallen mannetjes veel teveel verdienen. En daar komen dit soort misstanden voor ja.
			
			
			
			Die ransaap houdt weinig vrienden over zo.quote:
			
			
			
			Ja als blijkt dat hij jarenlang een cultuur in stand heeft gehouden waarbij zijn Technisch Directeur met zijn medeweten zijn vrouwelijke medewerkers stalkte en ze bedolf onder foto's van zijn geslachtsdeel dan rest hem weinig dan plaats te maken voor iemand die wel een professionele organisatie kan leiden.quote:Op dinsdag 8 februari 2022 07:34 schreef Heeinz het volgende:
Vertrek v/d Sar incoming over een paar dagen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |