Het wonderlijke bij Been was wel dat iedereen er in zijn eerste seizoen nog laaiend enthousiast over was omdat hij het veel beter deed dan Verbeek. (Die er achteraf nog wel de allergrootste puinbak van heeft gemaakt.) Maar dat zei heel weinig, het materiaal was in 2009-2010 niet eens zo heel slecht, hij had nog steeds Makaay en Gio en andere ex-toppers.quote:Op maandag 7 februari 2022 15:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee mooi, waren een hoop mensen die het schandalig vonden dat een ekte feyenoorder eruit werd gegooid en dat de spelers maar harder moesten werken voor hun kankergeld enzo. Maar dat zal bij onze club altijd wel blijven.
Op zich was Koeman toen ook wel het beste wat kon gebeuren, je kan veel van hem vinden maar qua discipline en topsportmentaliteit heb je daar wel een goede aan en dat was wat Feyenoord nodig had. Bij Been had je het idee dat hij in snikken uitbarste na een gelijkspel en dat ie champagne kocht voor de hele ploeg om een zwaarbevochten zege tegen Heracles te vieren, verschrikkelijk zeg.
En ja die problematiek van toen heeft tot de dag van vandaag ons dwars gezeten, eigenlijk heeft vGeel voornamelijk de zwakke plekken verhuld maar nooit opgelost. Ik heb nu voor het eerst het idee dat Feyenoord de middelen heeft om door te groeien, zoals ik vaker heb gezegd zolang Beukers er als scout zat ging je nooit echte stappen maken, en dat soort idioten zijn nu eindelijk vervangen.
Dit jaar tweede en het Conference Cupje winnen, volgend jaar CL overwinteren en kampioen wordenquote:Op maandag 7 februari 2022 15:40 schreef ThePlaneteer het volgende:
ALLEMAAL VERLEDEN TIJD NU COME AAAAAAN
Dacht dat Kuijt daar in zijn Feyenoordtijd wel altijd om bekend stond. Die geruchten gingen wel, dat je bij Feyenoord de vrouwen uit zijn buurt moest houden.quote:Op maandag 7 februari 2022 15:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Nu maar wel hopen dat Slot niet meisjes in de kont knijpt ofzo.
quote:Op maandag 7 februari 2022 15:47 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dacht dat Kuijt daar in zijn Feyenoordtijd wel altijd om bekend stond. Die geruchten gingen wel, dat je bij Feyenoord de vrouwen uit zijn buurt moest houden.
Jeetje wat erg dit.quote:
quote:Op maandag 7 februari 2022 15:40 schreef ThePlaneteer het volgende:
ALLEMAAL VERLEDEN TIJD NU COME AAAAAAN
Is het toch nog goed gekomen voor ons aller Wereldgozer.quote:Op zondag 14 mei 2017 14:33 schreef Wereldgozer het volgende:
Wat een aidsmiddag.
Max na 10 seconden klaar, dit na 40 seconden beslist.
Ik vind dat Feyenoord het door de vingers moet zien. Heitinga was hier ook bij, Ajax moet hier wel erg scherp op zijn!quote:Op maandag 7 februari 2022 15:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Jeetje wat erg dit.
Ik vind dat we Kuyt niet langer een functie kunnen aanbieden bij de club!!! @:scrummie is dit met mij eens
Eens inderdaad.quote:Op maandag 7 februari 2022 15:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Jeetje wat erg dit.
Ik vind dat we Kuyt niet langer een functie kunnen aanbieden bij de club!!! @:scrummie is dit met mij eens
Mwah, dat van Heitinga vond ik geen grensoverschrijdend gedrag en ik vind niet dat hem een toekomst als hoofdtrainer van Ajax ontnomen moet worden. Daar dupeer je namelijk ook andere partijen mee (zoals PSV en Feyenoord).quote:Op maandag 7 februari 2022 15:58 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vind dat Feyenoord het door de vingers moet zien. Heitinga was hier ook bij, Ajax moet hier wel erg scherp op zijn!
Dat valt wel mee.quote:Op maandag 7 februari 2022 16:01 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Eigenlijk ben je als man vogelvrij verklaard wanneer je anno 2022 initiatieven ontplooit richting het andere geslacht.
Tja, of je stuurt gewoon geen foto van je lul naar mensen.quote:Op maandag 7 februari 2022 16:01 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Eigenlijk ben je als man vogelvrij verklaard wanneer je anno 2022 initiatieven ontplooit richting het andere geslacht.
Iedereen die betrokken is bij de zaak: grensoverschrijdend gedragquote:Op maandag 7 februari 2022 16:01 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Eigenlijk ben je als man vogelvrij verklaard wanneer je anno 2022 initiatieven ontplooit richting het andere geslacht.
Het verschil is dat wanneer zij een foto van hun pik sturen naar een vrouw er geen sprake is van een machtscultuur.quote:Op maandag 7 februari 2022 16:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Iedereen die betrokken is bij de zaak: grensoverschrijdend gedrag
Ruud10034 en Lokale_Notabele op your average internetsite: wE mOgEn HeLeMaAL NiKs mEeR
quote:Op maandag 7 februari 2022 14:04 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Als je achteraf nog eens dat topic over de aanstelling van Slot leest dan is dat wel een van de best uitgekomen topics tot nu toe.Iedereen was toen al lyrisch en het is allemaal precies goed gevallen.
VBL / Het grote Feijenoordtopic #2466: 3 punten
op fokquote:Op maandag 7 februari 2022 16:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die was ik kwijt, waar had ik die ook alweer gepost?
Laten we niet overdrijven.quote:Op maandag 7 februari 2022 16:01 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Eigenlijk ben je als man vogelvrij verklaard wanneer je anno 2022 initiatieven ontplooit richting het andere geslacht.
Het wordt me wel moeilijk gemaakt nu Feyenoord het goed doet.quote:Op maandag 7 februari 2022 14:31 schreef fetX het volgende:
Overigens nog steeds van mening dat @:boussaadia af en toe voor wat luchtigheid zorgt in dit topic.
Feyenoord zorgt altijd weer voor verrassingen. Jouw tijd komt wel (weer).quote:Op maandag 7 februari 2022 17:32 schreef Boussaadia het volgende:
[..]
Het wordt me wel moeilijk gemaakt nu Feyenoord het goed doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |