SPOILER: Waar op tv te bekijken?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bewoners![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Alle afbeeldingen zijn klikbaar en linken naar het desbetreffende bewonertopic
Onder de spoiler hoe het huis in deze break-up week is ingedeeldSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Handige topics
Verslagen delen en teruglezen ➡️ Streamverslagen
Belangrijke updates? ➡️ Updates
Beelden delen en terugkijken? ➡️ Video's, filmpjes, foto's, screenshots en gifjes topic
TV? ➡️ Commentaar op tv uitzendingen
Offtopic reageren ➡️ Slowchat
Probleempje in topic of met andere FOK!ers? ➡️ TR of Feedbacktopic
Regels
Degene die het topic sluit, opent het nieuwe topic
Geef de sluiter ook de tijd om het te openen!
Topics kapen wordt niet gewaardeerd
quote:Op vrijdag 28 januari 2022 09:19 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Goedemorgen, laatste half uur van het het gesprek tussen Nouchine en Nawel van afgelopen nacht
tussen 0130 en 0315 uur ...... overige delen volgen mogelijk later vandaag nog, nu eerst werken ......
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als dat zo makkelijk werkte, had ik half mannelijk Fok al aan mijn kontje hangen, joh😉quote:Op vrijdag 28 januari 2022 15:24 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Een vrouw kneep mij een keer in de kont in een kroeg, tijdje geleden alweer, waarop ik reageerde, wil je dat even niet doen. Ik was meteen een gay
Ik zit te luisteren en denk, is dit een man of een klein kind.quote:Op vrijdag 28 januari 2022 15:38 schreef spapaars het volgende:
Die Salar is 24/7 bezig met tactisch denken en handelen, begint irritant te worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |