Misschien is ze zo neurotisch als Nadalquote:Op zondag 25 september 2022 17:05 schreef wimderon het volgende:
Misschien een idee voor Van Empel om een bril te dragen die je niet 20x per ronde goed hoeft te zetten.
Het seizoen is 2 weken bezig en Iserbyt kan het alweer niet laten om z'n eigen ploeggenoot terug te halen.quote:
Als je niemand meeneemt dan is daar niets mis meequote:Op zondag 25 september 2022 17:59 schreef wimderon het volgende:
[..]
Het seizoen is 2 weken bezig en Iserbyt kan het alweer niet laten om z'n eigen ploeggenoot terug te halen.
Dat klopt (al is het in het veld veel minder rullevant om wel of geen ploeggenoot bij je te hebben), maar hij had Vanthourenhout hier prima een extra zege kunnen geven in deze niet-klassementscross.quote:Op zondag 25 september 2022 18:04 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Als je niemand meeneemt dan is daar niets mis mee
Dat is zo, maar als je beter bent, dan moet je gewoon voor de winst gaan. Ik kan heel slecht tegen crossen weggeven.quote:Op zondag 25 september 2022 18:33 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat klopt (al is het in het veld veel minder rullevant om wel of geen ploeggenoot bij je te hebben), maar hij had Vanthourenhout hier prima een extra zege kunnen geven in deze niet-klassementscross.
Die heeft het druk gehad op de weg, op de mountainbike, op de crossfiets en de driewieler.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |