Ik zie het wel als een probleem. Je moet dit niet willen in een professionele omgeving. Het zorgt voor vreemde verhoudingen die je niet kunt gebruiken bij het werk.quote:Op zondag 23 januari 2022 10:01 schreef vipergts het volgende:
[..]
Een probleem niet maar het is op zijn minst vreemd op de werkvloer.
Zolang wij als publiek het kijken wordt het gemaakt. Ik kijk al die reality zooi niet maar kennelijk kijkt het lekker weg. Maar ondertussen zijn die deelnemer gewoon een product meer niet kijk maar naar de meid van oh oh Cherso niet de slimste en ze wordt gewoon gebruikt door RTL.quote:Op zondag 23 januari 2022 09:57 schreef Mondkapje het volgende:
Het zou mij ook niet verbaasd hebben als BNN/VARA met een programma zou komen: 'Toon je beste dickpic' of iets dergelijks, na 'spuiten en slikken'. Je kijkt gewoon nergens meer van op. Ze zoeken er gewoon vrouwen bij die ertegen kunnen.
Dat ga je niet kunnen trainen man. Geloof me. Die situaties zijn te uiteendlopend om daar even een cursusje op los te laten. Ik denk dat dit hoogstens een ding is wat je kan verminderen, niet uitbannen.quote:Op zondag 23 januari 2022 09:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het is altijd al zo geweest dat mannen alles uit de kast halen en de vrouwen hard to get spelen. Een nee hoeft niet altijd een echte nee te zijn. Zo kunnen ze de situatie volledig verschillend interpreteren. Mannen moeten leren het verschil tussen een echte nee en een hard to get nee te herkennen. Ik kan me voorstellen dat dat lastig kan zijn. Daarom > OPLEIDEN.²
Er zijn enkele mannen waarbij het mis gaat. Er zijn blijkbaar heel veel vrouwen met slechte ervaringen.quote:Op zondag 23 januari 2022 09:17 schreef Seven. het volgende:
[..]
Moet je nodig weltschmerz quoten, dan kan ik je niet serieus nemen.
En je zegt dat de verantwoordelijkheid bij mannen en vrouwen ligt maar je mist mijn punt. In de praktijk ligt de verantwoordelijkheid en de impact van vrije seks overwegend bij vrouwen.
Het publieke debat dreigt nu ook verantwoordelijkheid bij mannen te leggen, en die mannen die reageren met argumenten als valse beschuldigingen, laster/smaad, je mag ook niks meer en 'tja, het is toch een grijs gebied', zijn niet bereid om zelf ook verantwoordelijkheid te accepteren.
Dit idd ja. Dat gegrabbel op de werkvloer al, maar die vage feestjes zoals ze beschreven worden.....er zijn genoeg ongelooflijk verlegen, gevoelige en onzekere dames daar op het podium geweest. Als zo eentje ineens Ali een condoom om zou zien doen....quote:Op zondag 23 januari 2022 10:02 schreef Mondkapje het volgende:
En kan kom je als provinciemeisje daar een liedje zingen, je weet niet wat je meemaakt.
Het is erg, erg, erg stil vanuit dat wereldje.quote:Op zondag 23 januari 2022 10:24 schreef ToT het volgende:
[..]
Dit idd ja. Dat gegrabbel op de werkvloer al, maar die vage feestjes zoals ze beschreven worden.....er zijn genoeg ongelooflijk verlegen, gevoelige en onzekere dames daar op het podium geweest. Als zo eentje ineens Ali een condoom om zou zien doen...."Ah joh, het is zo over!"
Ja wel begrijpelijk; als ze de boel gaan ontkennen, komt er alleen nog een grotere shitstorm los.quote:Op zondag 23 januari 2022 10:28 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Het is erg, erg, erg stil vanuit dat wereldje.
Ja waarom blijft Nieman's naam überhaupt buiten schot? In de uitzending werd zijn naam weggestreept, maar het lijkt redelijk duidelijk dat hij het is, aangezien hij al zijn sporen aan het uitwissen is.quote:Op zondag 23 januari 2022 10:35 schreef Mondkapje het volgende:
De regisseur ondergedoken, nergens te bekennen. Borsato idem. Ali als een raket naar Dubai, zijn partner in crime naar Amerika, niemand van de set levert commentaar. Onvoorstelbaar wat een stel lafbekken.
Hij zal toch niet machtiger zijn dan de zwager van John de Mol. Hooguit wat slimmer denk ik je moet wel wat in handen hebben voordat je mensen gaat beschuldigen. Kennelijk zag BOOS daar geen heil in bij hem.quote:Op zondag 23 januari 2022 10:45 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja waarom blijft Nieman's naam überhaupt buiten schot? In de uitzending werd zijn naam weggestreept, maar het lijkt redelijk duidelijk dat hij het is, aangezien hij al zijn sporen aan het uitwissen is.
Komt er idd een speciale aflevering over hem, of is hij zo machtig dat zelfs BOOS hem niet aan de schandpaal durft te nagelen? Of is het bewijs tegen hem net wat te dun?
Ondanks de lange en uitgebreide voorbereiding en de vele info was het wel een rommelige en ietwat amateuristische uitzending.
Alleen schiet je met zon debat of discussie weinig op. Het is vinger wijzen naar elkaar en we zitten niet op de kleuterschool.quote:Op zondag 23 januari 2022 09:17 schreef Seven. het volgende:
[..]
Moet je nodig weltschmerz quoten, dan kan ik je niet serieus nemen.
En je zegt dat de verantwoordelijkheid bij mannen en vrouwen ligt maar je mist mijn punt. In de praktijk ligt de verantwoordelijkheid en de impact van vrije seks overwegend bij vrouwen.
Het publieke debat dreigt nu ook verantwoordelijkheid bij mannen te leggen, en die mannen die reageren met argumenten als valse beschuldigingen, laster/smaad, je mag ook niks meer en 'tja, het is toch een grijs gebied', zijn niet bereid om zelf ook verantwoordelijkheid te accepteren.
Misschien is het onderzoek tegen hem nog gaande, maar het blijft erg vreemd dat "de regisseur" maar even zijdelings genoemd werd, ondanks 15 klachten tegen hem of zo?quote:Op zondag 23 januari 2022 10:58 schreef vipergts het volgende:
[..]
Hij zal toch niet machtiger zijn dan de zwager van John de Mol. Hooguit wat slimmer denk ik je moet wel wat in handen hebben voordat je mensen gaat beschuldigen. Kennelijk zag BOOS daar geen heil in bij hem.
Staat het al vast dat het om deze regisseur gaat ?quote:Op zondag 23 januari 2022 10:45 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja waarom blijft Nieman's naam überhaupt buiten schot? In de uitzending werd zijn naam weggestreept, maar het lijkt redelijk duidelijk dat hij het is, aangezien hij al zijn sporen aan het uitwissen is.
Komt er idd een speciale aflevering over hem, of is hij zo machtig dat zelfs BOOS hem niet aan de schandpaal durft te nagelen? Of is het bewijs tegen hem net wat te dun?
Ondanks de lange en uitgebreide voorbereiding en de vele info was het wel een rommelige en ietwat amateuristische uitzending.
Er zijn in ieder geval wel veel aanwijzingen, zijn naam wordt ook veel genoemd en hij wist al zijn sporen uit online.quote:Op zondag 23 januari 2022 11:09 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Staat het al vast dat het om deze regisseur gaat ?
Dan snap je niet met welk achterliggend idee BNNVARA programma's maakt/inkoopt.quote:Op zondag 23 januari 2022 09:57 schreef Mondkapje het volgende:
Het zou mij ook niet verbaasd hebben als BNN/VARA met een programma zou komen: 'Toon je beste dickpic' of iets dergelijks, na 'spuiten en slikken'. Je kijkt gewoon nergens meer van op. Ze zoeken er gewoon vrouwen bij die ertegen kunnen.
quote:Op zondag 23 januari 2022 10:02 schreef Mondkapje het volgende:
En kan kom je als provinciemeisje daar een liedje zingen, je weet niet wat je meemaakt.
Wat jou overkomen is, is vrij uitzonderlijk. Wat vrouwen meemaken omtrent grensoverschrijdend gedrag, is frequent, veelvuldig en bijna normaal.quote:Op zondag 23 januari 2022 10:59 schreef hunterrnl het volgende:
[..]
Alleen schiet je met zon debat of discussie weinig op. Het is vinger wijzen naar elkaar en we zitten niet op de kleuterschool.
Maar waarom zou ik verantwoordelijkheid nemen voor wat andere figuren die hun piemol niet in de broek kunnen houden ?
Er zijn gewoon mensen die alle met hun zelf bezig zijn en als er een ander kunnen misbruiken doen ze dat. Graag macht willen hebben.
Heb zelf in een aparte situatie gezeten. Waar een dame mij twee maal uit vroeg en ik haar twee keer afwees. Je zou zeggen klaar verhaal stopt, helaas werd vanuit het niets beschuldigd van stalking en zou ze aangifte hebben gedaan. Ook zou de politie op bezoek zijn geweest. Verloor links en rechts vrienden. Ze verloor de macht, probeerde te kleineren als straf. Vond het wel grappig dat mensen heet zomaar geloven, want had haar na afwijzing niet meer gesproken. Ze was er wel goed in trouwens, aangepaste appjes en screenshots
Wat heeft ze nu weer gezegd/geschreven dan?quote:Op zondag 23 januari 2022 11:50 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Angela de Jong is wel echt zum kotzen zeg.
Zat even de AD Media Podcast te luisteren. Iedereen is moreel verwerpelijk. Linda, Johnny, John en nog 50 anderen.quote:Op zondag 23 januari 2022 11:55 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Wat heeft ze nu weer gezegd/geschreven dan?
Daar zou ik ieders verantwoordelijkheid van willen maken.quote:Op zondag 23 januari 2022 11:27 schreef Seven. het volgende:
[..]
Wat jou overkomen is, is vrij uitzonderlijk. Wat vrouwen meemaken omtrent grensoverschrijdend gedrag, is frequent, veelvuldig en bijna normaal.
Dus vandaar dat we het over de verantwoordelijkheid van mannen moeten hebben.
Ik kan dan niet anders dan bij mijn standpunt blijven helaas. Alles valt of staat met argumentatie. Dat je het in ieder geval wel probeert siert je.quote:
Dank voor het ophelderen.quote:Op zondag 23 januari 2022 01:13 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Ik snap ergens die gedachte ook wel, maar het is wel een onjuiste conclusie uiteindelijk. En het is jammer dat dit ook slachtoffers in de weg heeft gestaan om aangifte te doen, terwijl dat niet nodig was geweest.
[..]
Kort gezegd wordt er dan een onderzoek gestart en zal degene die beschuldigd wordt ook verhoord worden. Uiteindelijk ligt er een dossier en dat gaat naar de officier van justitie om te bepalen of het voor de rechter komt. Misschien had het niet voor de rechter gekomen, omdat zo"n OVJ onvoldoende bewijs ziet. Maar als andere kandidaten ook aangifte zouden doen dan stapelt dat wel op natuurlijk.
Laten we beginnen met de mannen, die elkaar af en toe corrigeren als er weer op die typische manier over en tegen vrouwen wordt gepraat. Zeg ik als man en alle mannen weet heel goed waar ik het over hebquote:Op zondag 23 januari 2022 12:05 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Daar zou ik ieders verantwoordelijkheid van willen maken.
Ik zie nu in dit geval een man zeggen, waarom zou ik iets moeten doen, ik vertoon dat gedrag niet. Maar bij vrouwen speelt hetzelfde probleem, dat zeggen ik ben geen dader, dus is het niet mijn verantwoordelijkheid.
Maar feit is dat beide geslachten meedoen aan het goedpraten van seksueel grensoverschrijdend gedrag. Beide geslachten het faciliteren.
Deze hele voice gate is daar een goed vb van. Iedereen struikelt nu over elkaar heen om te zeggen dat ze het allang wisten, maar niemand heeft tot nu toe daar wat van gezegd. Sterker nog, beide geslachten hebben er ‘lollig’ over gedaan, het weggewuifd tot zelfs degenen die wel hun wenkbrauwen optrokken ervan aanstellers genoemd.
Als ik onderling met vrienden ben, dan worden er echt wel eens dingen gezegd die voor een buitenstaander vrouwonvriendelijk zouden kunnen zijn. Zou ik dan op mijn volgend whisky avond de hele tijd moeten corrigeren? Houd even op man.quote:Op zondag 23 januari 2022 13:00 schreef OnwetendeNerd het volgende:
[..]
Laten we beginnen met de mannen, die elkaar af en toe corrigeren als er weer op die typische manier over en tegen vrouwen wordt gepraat. Zeg ik als man en alle mannen weet heel goed waar ik het over heb
Dat is dus wel het gebied waar we nu in belanden. Terug naar de spruitjeslucht dan maar.quote:Op zondag 23 januari 2022 13:05 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Als ik onderling met vrienden ben, dan worden er echt wel eens dingen gezegd die voor een buitenstaander vrouwonvriendelijk zouden kunnen zijn. Zou ik dan op mijn volgend whisky avond de hele tijd moeten corrigeren? Houd even op man.
We kennen elkaar al jaren, weten hoe we er over denken en dat we altijd respectvol zijn naar vrouwen. Kleedkamer/kroegpraat moet gewoon kunnen. Laten we in godsnaam niet doorslaan naar een wereld waarin ik ten mijn vrienden op elk woordje moet gaan letten, omdat er gore viezerikken zijn die ander mensen aanranden en verkrachten.
Overigens heb ik tijdens mijn opleiding een periode in een klas gezeten waar ik de enige man was. Je wilt niet weten hoe vrouwen onderling (en met mij erbij, helaas) over mannen praten. Dat is minimaal zo erg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |