als je seks hebt met iemand die onder invloed is van drank of drugs dan is dat tegenwoordig geloof ik standaard 'verkrachting'.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:26 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Het is niet zo zwart-wit. Zoals ik al eerder zij, in sommige gevallen hebben vrouwen hier invloed op. Niet voor niets zijn in veel culturen vrouwen verplicht om een mannelijke guardian te houden in bijzijn van vreemde mannen.
Om een specifiek voorbeeld te geven: mijn maat had een one-night met een onbekende, beide dronken. De maat kreeg geen tegenstribbeling of nee als antwoord. Volgende ochtend verlaat de vriend zonder iets te zeggen, het meisje had spijt, voelde zich misbruikt want ze herinnerde niet alles meer en ze dacht dat hij een bekende was. Ze wilde nog net geen aangifte doen. In dit geval is het voor de man onmogelijk om dit te voorkomen, tenzij hij een getekende verklaring oplegt waarin staat dat ze seks wilt ofzo..
In dit geval had ze wel invloed door:
1. Niet te veel te drinken, algemeen bekend dat je spijt kan krijgen door dronken acties.
2. Verifiėren dat mijn maat de persoon is wie ze denkt dat het is.
Nee, omdat we het zat zijn overal de schuld van te krijgen.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:51 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Best zorgwekkend, deze thread. Veel mannen hier die het gedrag van andere mannen gewoon niet veroordelen.
Want 'we' zijn zielig omdat we niet te pas en te onpas een vrouw kunnen grijpen.
Het is ook 'onze' schuld, dus dat is logisch. En zo te zien, zeker jouw schuld.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:53 schreef EINZ het volgende:
Nee, omdat we het zat zijn overal de schuld van te krijgen.
Zal wel een ego ding zijn dan anders kan ik niet verklaren dit gedrag. Er zijn misstanden aangekaart en vele mannen hier vallen erover dat niks meer kan (wat dus echt niet zo is er is gewoon een grens met wat kan en wat niet kan). Daar gaat het toch helemaal niet om?quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:53 schreef EINZ het volgende:
[..]
Nee, omdat we het zat zijn overal de schuld van te krijgen.
Ego, testosteron en 'mannelijke' onzekerheid.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:56 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Zal wel een ego ding zijn dan anders kan ik niet verklaren dit gedrag.
Ja dat zal het dan wel zijn. Dat sommige hier zo gepikeerd over zijn ik snap het werkelijk waar echt niet.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:57 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Ego, testosteron en 'mannelijke' onzekerheid.
Hoe kom je hierbij zeg?????quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:39 schreef Danny het volgende:
[..]
als je seks hebt met iemand die onder invloed is van drank of drugs dan is dat tegenwoordig geloof ik standaard 'verkrachting'.
En zo'n getekende verklaring zegt niets want je kunt op ELK moment toestemming intrekken. Ook als je ook maar het kleinste vermoeden zou kunnen hebben dat de ander niet (meer) wil en je gaat door ben je tegenwoordig gewoon de sjaak. En als achteraf de ander besluit te zeggen dat die zich gedwongen voelde om die verklaring te ondertekenen ben je ook gewoon de lul.
Eigenlijk ben je in zulke situaties als man zijnde altijd gewoon de lul.
Nee, dat is het niet. Vrouwen moeten maar eens leren accepteren dat niet alles in het leven hen op een presenteerblaadje aangeboden wordt. Die wijven bij the voice wisten verdomd goed wat ze deden toen ze er op dat moment voor kozen om hun carriere voor hun sexuele integriteit te laten gaan. Dan nu je carriere mislukt is ook niet komen zeiken over iets waar je toen willens en wetens volop aan meegewerkt hebt.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:55 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Het is ook 'onze' schuld, dus dat is logisch. En zo te zien, zeker jouw schuld.
Nou vrouwen worden wel tyfusveel beschermd als het zo uitkomt.quote:
Het gezeik komt erop neer dat de man op alles wat slecht is in de wereld wordt aangekeken. Terwijl alles wat hij opgebouwd heeft, ja dat is natuurlijk normaal, daar praten we niet over, dat is 'standaard'. Lekker makkelijk zeiken als je als vrouw niks presteert.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:56 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Zal wel een ego ding zijn dan anders kan ik niet verklaren dit gedrag. Er zijn misstanden aangekaart en vele mannen hier vallen erover dat niks meer kan (wat dus echt niet zo is er is gewoon een grens met wat kan en wat niet kan). Daar gaat het toch helemaal niet om?
Dit is kortzichtig. Weet jij nog hoe je was toen je jong? Zeker minder weerbaar en ook zeker minder ontwikkeld in dingen overzien (oorzaak-gevolg). De setting van de voice hoort een veilige omgeving te zijn. Die jonge mensen zijn getekend voor het leven kan je dat niet voorstellen? En het is NIET NORMAAL dat er STRUCTUREEL zoveel mensen aangerand werden dat je dit probeert goed te praten is onbegrijpelijk.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:26 schreef EINZ het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet. Vrouwen moeten maar eens leren accepteren dat niet alles in het leven hen op een presenteerblaadje aangeboden wordt. Die wijven bij the voice wisten verdomd goed wat ze deden toen ze er op dat moment voor kozen om hun carriere voor hun sexuele integriteit te laten gaan. Dan nu je carriere mislukt is ook niet komen zeiken over iets waar je toen willens en wetens volop aan meegewerkt hebt.
Als je het niet erg vindt, ik vroeg het aan Danny, niet aan jou.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:27 schreef EINZ het volgende:
[..]
Nou vrouwen worden wel tyfusveel beschermd als het zo uitkomt.
Wisten die mannen wat ze deden? Ja.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:30 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Dit is kortzichtig. Weet jij nog hoe je was toen je jong? Zeker minder weerbaar en ook zeker minder ontwikkeld in dingen overzien (oorzaak-gevolg). De setting van de voice hoort een veilige omgeving te zijn. Die jonge mensen zijn getekend voor het leven kan je dat niet voorstellen? En Het is NIET NORMAAL dat er STRUCTUREEL zoveel mensen aangerand werden dat je dit probeert goed te praten is onbegrijpelijk.
Te simpel het is veel complexer dan dat. De deelnemers werden gebruikt, misbruikt en uitgebuit.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:34 schreef EINZ het volgende:
[..]
Wisten die mannen wat ze deden? Ja.
Wisten die vrouwen wat ze deden? Ja.
Dan nu niet zeiken dat nu je carriere verprutst is door je eigen talentloosheid iemand destijds iets van je vroeg en je daar volop aan hebt meegewerkt. Een deelneemster ging echt niet door naar de volgende ronde vanwege haar goede zangkunsten, en dat wist ze verdomd goed. Voor haar tien anderen.
En ik gaf antwoord, suck it up.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:32 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Als je het niet erg vindt, ik vroeg het aan Danny, niet aan jou.
En daar kozen ze zelf voor. Ze konden elk moment nee zeggen. Dat kost hun dan wel hun carriere, maar komop, voor jou tien anderen en het is naief om te denken dat je daar staat omdat je zo goed bent. Het is kiezen tussen je carriere of een enkele keer neuken.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:35 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Te simpel het is veel complexer dan dat. De deelnemers werden gebruikt, misbruikt en uitgebuit.
En ik gaf te kennen jou niet als serieuze discussie partner te zien. Suck that up.quote:
Ja je kiest ervoor om aangerand te worden. Wat een onzin zeg. Jij ziet het veel te simpel en het is duidelijk dat je referentiekader anders in elkaar zit.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:37 schreef EINZ het volgende:
[..]
En daar kozen ze zelf voor. Ze konden elk moment nee zeggen. Dat kost hun dan wel hun carriere, maar komop, voor jou tien anderen en het is naief om te denken dat je daar staat omdat je zo goed bent. Het is kiezen tussen je carriere of een enkele keer neuken.
Of dat netjes of ethisch is is een andere discussie, maar niemand heeft hen gedwongen.
Dat mag je vinden, net zoals ik mijn mening mag vinden. En wat ik zuig bepaal ik zelf wel, dank je.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:38 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
En ik gaf te kennen jou niet als serieuze discussie partner te zien. Suck that up.
Wat een gezeik. "Help er ligt een hand op mijn schouderquote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:39 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Ja je kiest ervoor om aangerand te worden. Jij ziet het veel te simpel en duidelijk dat je referentiekader anders in elkaar zit.
Het gaat veel verder dan een hand op de schouder. Ik weet niet wat jezelf wilt voorhouden maar het zal wel. Ze wisten helemaal niet waaraan ze meewerkte dat blijkt nu wel.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:41 schreef EINZ het volgende:
[..]
Wat een gezeik. "Help er ligt een hand op mijn schouder" Je moet maar gewoon ergens tegen kunnen, we leven tenslotte niet in wonderland. Laten we nu niet doen alsof hilversum een veilig sprookjesland is, en dat wisten de deelneemsters net zo goed.
Ze wisten verdomd goed wat er gebeurde en waar ze aan meewerkten. "Ach, voor mijn carriere..."
Wat nu blijkt is dat dit soort dingen gebeurden. Dat klopt. Wat het betekent is niets anders dat ze hun sexuele integriteit even naar de achtergrond verplaatsten toen hen dat zo uitkwam. Ze werden niet gedwongen ofzo.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:46 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Het gaat veel verder dan een hand op de schouder. Ik weet niet wat jezelf wilt voorhouden maar het zal wel. Ze wisten helemaal niet waaraan ze meewerkte dat blijkt nu wel.
Ze werden wel gedwongen indirect en direct. Maar we verschillen van mening ik laat het nu verder hierbij.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:50 schreef EINZ het volgende:
[..]
Wat nu blijkt is dat dit soort dingen gebeurden. Dat klopt. Wat het betekent is niets anders dat ze hun sexuele integriteit even naar de achtergrond verplaatsten toen hen dat zo uitkwam. Ze werden niet gedwongen ofzo.
Of je dat netjes of ethisch vindt is iets heel anders. Het 'hoort' niet nee, zo gaan we doorgaans niet met elkaar om. Maar dat wisten ze zelf heel goed en ze hadden elk moment nee kunnen zeggen. In plaats daarvan werkten ze er zelf volop, gretig en net zo goed aan mee.
Oh hoe dan? Dus als een mening verschilt met de jouwe dan is die 'minder' dan die van jou?quote:Op zaterdag 22 januari 2022 17:51 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Ze werden wel gedwongen indirect en direct. Maar we verschillen van mening ik laat het nu verder hierbij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |