SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
inburgeringscursus examen gemaakt door Kwiwi
https://www.quiz-maker.com/Q4Z92ACUP![]()
quote:Op donderdag 20 januari 2022 10:21 schreef CherryLips het volgende:
https://112ede.nl/trein-b(...)Qh5Tg9NgbXRLOv0ebtgA
Lig je dan in een tentje.quote:Op donderdag 20 januari 2022 10:21 schreef CherryLips het volgende:
https://112ede.nl/trein-b(...)Qh5Tg9NgbXRLOv0ebtgA
die trein stopt niet aan het begin van het perron natuurlijk. dus als die nog aan het afremmen is en je valt/springt er voor dan zit er nog best vaart in zo'n ding. het staat niet in 1 keer stilquote:Op donderdag 20 januari 2022 10:28 schreef CherryLips het volgende:
Snap niet hoe het kon, want die trein hoort daar te stoppen.
Of expres ervoor gaan liggen?quote:Op donderdag 20 januari 2022 10:28 schreef CherryLips het volgende:
Snap niet hoe het kon, want die trein hoort daar te stoppen.
Lekker meegesleurd.quote:Op donderdag 20 januari 2022 10:30 schreef dud0r het volgende:
[..]
die trein stopt niet aan het begin van het perron natuurlijk. dus als die nog aan het afremmen is en je valt/springt er voor dan zit er nog best vaart in zo'n ding. het staat niet in 1 keer stil
Kun je beter wachten op de ICE.quote:Op donderdag 20 januari 2022 10:30 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Of expres ervoor gaan liggen?
die kans is best aanwezigquote:
Gefeliciteerd omaBudaquote:
Deze struggles.quote:Op donderdag 20 januari 2022 10:53 schreef bitterbal het volgende:
met veel gescheld en hupsjes en gewiebel heb ik mijn badpak aangekregen.
Hou alles maar dicht.quote:Op donderdag 20 januari 2022 11:05 schreef bitterbal het volgende:
Van Dissel: 'Omikron leidt tot forse druk op de zorg'
Van Dissel waarschuwt in de technische briefing (hier live te volgen) aan de Kamerleden dat de toename van het aantal besmettingen met omikron wel degelijk invloed heeft op de ziekenhuisopnames. Dat illustreert hij met cijfers uit landen die op ons voorlopen wat betreft besmettingen, zoals Denemarken en Engeland.
Vergeleken met andere Europese landen liggen in Nederland nu, rekening houdend met het aantal inwoners, een stuk minder coronapatiënten in het ziekenhuis. In Denemarken en België zijn die aantallen verhoudingsgewijs dubbel zo hoog, in het Verenigd Koninkrijk, Spanje en Frankrijk vijf keer zo hoog.
Vertaald naar de Nederlandse situatie zouden die aantallen een "zeer forse" druk op de zorg opleveren, zegt Van Dissel. "Je zou die aantallen niet in Nederland willen hebben." In onder meer Duitsland liggen verhoudingsgewijs juist minder coronapatiënten in het ziekenhuis.
Waarom stond je je badpak dan al aan te trekkenquote:
Scheelt daar weer + tijd om er te komen?quote:Op donderdag 20 januari 2022 11:18 schreef dud0r het volgende:
[..]
Waarom stond je je badpak dan al aan te trekken
Sowieso checken of het nog past. En gezien de strijd die ik heb geleverd om het kloteding aan te krijgen kan ik dat toch echt beter thuis doenquote:Op donderdag 20 januari 2022 11:18 schreef dud0r het volgende:
[..]
Waarom stond je je badpak dan al aan te trekken
quote:Op donderdag 20 januari 2022 10:53 schreef bitterbal het volgende:
met veel gescheld en hupsjes en gewiebel heb ik mijn badpak aangekregen.
Die hokjes zijn sowieso veel te klein. Stoot me steeds overal aan bij het omkleden.quote:Op donderdag 20 januari 2022 11:20 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Sowieso checken of het nog past. En gezien de strijd die ik heb geleverd om het kloteding aan te krijgen kan ik dat toch echt beter thuis doen
ja daarom.quote:Op donderdag 20 januari 2022 11:22 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die hokjes zijn sowieso veel te klein. Stoot me steeds overal aan bij het omkleden.
Als Flory daar een smiley voor maakt, wordt het een mix van dit:quote:Op donderdag 20 januari 2022 10:53 schreef bitterbal het volgende:
met veel gescheld en hupsjes en gewiebel heb ik mijn badpak aangekregen.
ja preciesquote:Op donderdag 20 januari 2022 11:24 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Als Flory daar een smiley voor maakt, wordt het een mix van dit:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Die hebben sowieso al flink minder stof om over zich heen te wurgen. Immers, een bikini gaat ook makkelijker aan.quote:Op donderdag 20 januari 2022 11:24 schreef bitterbal het volgende:
springen mannen ook een beetje hulpeloos in het rond als ze hun kleding niet aankrijgen?
ja bikini's zijn makkelijker te kopen maar in zon zwembad zie je nooit iemand in een bikiniquote:Op donderdag 20 januari 2022 11:27 schreef CherryLips het volgende:
Volgens mij passen m'n badpakken niet eens meer, die heb ik al tien jaar. Dan moet ik eerst de hel van het badpak kopen in.
Oh god, m'n badpak zal nu ook wel te strak zitten.quote:Op donderdag 20 januari 2022 11:27 schreef CherryLips het volgende:
Volgens mij passen m'n badpakken niet eens meer, die heb ik al tien jaar. Dan moet ik eerst de hel van het badpak kopen in.
Ik ben te dik en te scheef voor bikini's.quote:Op donderdag 20 januari 2022 11:28 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Oh god, m'n badpak zal nu ook wel te strak zitten.![]()
Oh well, ik heb nog bikini's.
Het boeit me serieus niet zo wat anderen van m'n lichaam vinden, dat helpt.quote:Op donderdag 20 januari 2022 11:29 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben te dik en te scheef voor bikini's.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |