daar hebben ze echt meer obesitasquote:Op zondag 16 januari 2022 20:50 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Waarom en hoe zou de situatie hier precies anders moeten zijn dan in Californie?
Altijd zo raar deze uitspraken...
https://www.aa.com.tr/en/(...)stic-flights/2474846quote:His statement followed a new notification by Turkiye’s Interior Ministry declaring that unvaccinated people and those not fully vaccinated will no longer have to present PCR test results to access transport facilities, public events, workplaces and schools.
Oh zijn we weer overgestapt naar sturen op besmettingen voor de maatregelen?quote:Op zondag 16 januari 2022 20:56 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Ja leuk verhaal maar ik wacht toch maar even
quote:Volgens de woordvoerder is er ondanks die onduidelijkheid toch voldoende reden de boosterprik nu te nemen. ,,Het is van groot belang dat zo veel mogelijk mensen een boostervaccinatie halen. Dit geldt voor ouderen, maar ook voor jongeren. Een boostervaccinatie beschermt namelijk niet alleen tegen ernstig ziekteverloop maar ook tegen infectie en overdracht van het virus. Het aantal mensen dat bescherming heeft opgebouwd bepaalt mee hoeveel maatregelen nodig zijn, en dus is het ook voor jongeren van belang de booster te nemen.’’
Turkije gidslandquote:Op zondag 16 januari 2022 20:57 schreef Vasilevski het volgende:
Versoepeling van de coronapas in Turkije:
[..]
https://www.aa.com.tr/en/(...)stic-flights/2474846
Meer vrijheid onder ome Erdogan dan in Frankrijk, Italië, Duitsland en Oostenrijk.
Lol moesten ze PCR-test te laten zien om OV in te kunnen? En naar school? Dat gaat wel heel erg ver, zelfs voor Erdogan.quote:Op zondag 16 januari 2022 20:57 schreef Vasilevski het volgende:
Versoepeling van de coronapas in Turkije:
[..]
https://www.aa.com.tr/en/(...)stic-flights/2474846
Meer vrijheid onder ome Erdogan dan in Frankrijk, Italië, Duitsland en Oostenrijk.
In plaats van gezondheid te benadrukken lekker chanteren.quote:Op zondag 16 januari 2022 20:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh zijn we weer overgestapt naar sturen op besmettingen voor de maatregelen?
[..]
We sturen op dat getal dat het minste politieke risico oplevert.quote:Op zondag 16 januari 2022 20:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh zijn we weer overgestapt naar sturen op besmettingen voor de maatregelen?
[..]
zeer onverwacht!quote:Op zondag 16 januari 2022 20:57 schreef Vasilevski het volgende:
Versoepeling van de coronapas in Turkije:
[..]
https://www.aa.com.tr/en/(...)stic-flights/2474846
Meer vrijheid onder ome Erdogan dan in Frankrijk, Italië, Duitsland en Oostenrijk.
Het erge is dat er inderdaad geen pijl op te trekken valt. Maar goed tegen die tijd is er vast weer een 4e prik voor de liefhebber!quote:Op zondag 16 januari 2022 20:56 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Ja leuk verhaal maar ik wacht toch maar even
Gewoon hetzelfde lulverhaal als afgelopen voorjaar nog een keer afsteken, waarom niet? Je zult altijd zien dat er mensen intrappen. Zonder boosters zouden we nu al aan een miljoen miljard besmettingen zitten!quote:Op zondag 16 januari 2022 20:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh zijn we weer overgestapt naar sturen op besmettingen voor de maatregelen?
[..]
Even serieuze vraag, wat heeft Bryan Roy gedaan om als gekkie te boek te staan?quote:Op zondag 16 januari 2022 19:10 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Ik vind wel dat die anti QR demonstratie averechts werk doordat idioten als Willrm Engel en Bryan Roy ertussen lopen en het hoogste woord voeren.
Dat soort beeldvorming zorgt ervoor dat normale mensen die QR niet willen de andere kant op bewegen en juist voor worden.
Je zou een soort demonstratie moeten kunnen hebben zonder dat het gekaapt worden door idioten,werklozen, tokkies of extreem rechts.
Je hebt zijn twitteraccount niet gevolgd? Die is echt helemaal de weg kwijtquote:Op zondag 16 januari 2022 21:08 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Even serieuze vraag, wat heeft Bryan Roy gedaan om als gekkie te boek te staan?
Rutte bedreigen. Compleet gestoord gedrag online vertonen. Die is nog gekker dan honderden wappies bij elkaar.quote:Op zondag 16 januari 2022 21:08 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Even serieuze vraag, wat heeft Bryan Roy gedaan om als gekkie te boek te staan?
Pfizer moet omzet hebben natuurlijk...quote:Op zondag 16 januari 2022 20:07 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Wow, iedereen moet aan de prik. Bizar, uit meerdere onderzoeken is gebleken dat je na een coronabesmetting prima beschermd bent.
Dus hier alleen maar nog positiever...quote:
Om nog maar te zwijgen over het feit dat er inmiddels al gezegd is dat het vaccin niet zo effectief is tegen de Omicron variant qua transmissie vermindering. Je neemt het vooral voor je eigen bescherming.quote:Op zondag 16 januari 2022 20:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh zijn we weer overgestapt naar sturen op besmettingen voor de maatregelen?
[..]
Mij halen ze niet over in ieder geval. Echt, ik kijk er echt niet naar uit om elke paar maanden (maakt niet uit of het elke 6 of 9 maanden is) een booster te halen waar ik zelf amper wat aan heb. Helemaal bij Omicron. Ik haal hem enkel en alleen wanneer het echt moet; wanneer ik anders niet weg kan op vakantie. Net weg geweest, dus ik kijk in de lente wel weer. Tegen die tijd heb je ook het specifieke Omicron vaccin, dus wie weet is zo'n prik dan meer waard dan een booster van de huidige vaccins. Heel raar, maar ik heb geen zin om mijn immuun systeem te slopen met te veel boosters.quote:Op zondag 16 januari 2022 20:56 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Ja leuk verhaal maar ik wacht toch maar even
In de lente heb jij de Omicron-snotneus waarschijnlijk al lang een keer gehad.quote:Op zondag 16 januari 2022 21:12 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Om nog maar te zwijgen over het feit dat er inmiddels al gezegd is dat het vaccin niet zo effectief is tegen de Omicron variant qua transmissie vermindering. Je neemt het vooral voor je eigen bescherming.
[..]
Mij halen ze niet over in ieder geval. Echt, ik kijk er echt niet naar uit om elke paar maanden (maakt niet uit of het elke 6 of 9 maanden is) een booster te halen waar ik zelf amper wat aan heb. Helemaal bij Omicron. Ik haal hem enkel en alleen wanneer het echt moet; wanneer ik anders niet weg kan op vakantie. Net weg geweest, dus ik kijk in de lente wel weer. Tegen die tijd heb je ook het specifieke Omicron vaccin, dus wie weet is zo'n prik dan meer waard dan een booster van de huidige vaccins. Heel raar, maar ik heb geen zin om mijn immuun systeem te slopen met te veel boosters.
Grote kans ja. Gewoon even wat kinderfeestjes langs gaan in de familie.quote:Op zondag 16 januari 2022 21:14 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
In de lente heb jij de Omicron-snotneus waarschijnlijk al lang een keer gehad.
Tja, je moet dus besmet raken met corona om beschermd te zijn tegen Corona?quote:Op zondag 16 januari 2022 20:07 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Wow, iedereen moet aan de prik. Bizar, uit meerdere onderzoeken is gebleken dat je na een coronabesmetting prima beschermd bent.
Nog erger, blijkbaar gelden politieke keuzes nu als motivatie om een vaccin te nemen. "Hoeveel maatregelen nodig zijn" is geen natuurwet, zeker nu met omicron.quote:Op zondag 16 januari 2022 20:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh zijn we weer overgestapt naar sturen op besmettingen voor de maatregelen?
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |