Vooral op zoek naar bevestigingquote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:09 schreef Jockari het volgende:
Amy lijkt me een meisje dat aandacht nodig heeft.
quote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:07 schreef Li0nHeart het volgende:
Kristof : 'Het belangrijkste is niet WAT mensen over u zeggen, maar WELKE mensen iets over u zeggen.'
Moet op een tegeltje.
FwBquote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:10 schreef Eks-Ree het volgende:
[..]
Gezien zijn ontwijkend gedrag beviel het hem niet Vera wordt gedegradeerd tot FwB
Ahaaaquote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:16 schreef Eks-Ree het volgende:
[..]
FwB - friend with benefits.
Ofwel: wel de lusten, niet de lasten
Dan zijn ze dat script al wel vast verkeerd begonnen dan...quote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:16 schreef Eks-Ree het volgende:
[..]
FwB - friend with benefits.
Ofwel: wel de lusten, niet de lasten
Ik heb het idee dat er sinds gisteravond enige twijfel tussen beide heerst. Lijken elkaar ook een beetje te ontwijken ofzoquote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:19 schreef Li0nHeart het volgende:
Amy : 'Je wilt graag een maatje .. wat jij hebt met Dimi .. jij vertrouwt hem toch?'
Vera : 'Jawel...'
Hmm... die jawel was geen jawel van compleet vertrouwen.
Nouch is een uitstekende mol voor kamp groen.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:21 schreef zodeju het volgende:
Nouchine weer aan het werk. Gezellig mee kletsen en dan naar de groene slaapkamer verslag uitbrengen.
Vanmorgen stonden ze te knuffelen samenquote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:20 schreef Benny het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat er sinds gisteravond enige twijfel tussen beide heerst. Lijken elkaar ook een beetje te ontwijken ofzo
Ik denk dat Dimi het niet echt leuk vond dat Vera zo lang met Grace ging kletsen.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:21 schreef Li0nHeart het volgende:
Vera weet nog niet hoe het gaat lopen met Dimi : 'Ik ga niet te veel verwachtingen hebben'
'Wie weet zijn we na BB nog samen, dat zou ik wel superleuk vinden'
nee het was niet uitgemakt samen slapenquote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:24 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Ik denk dat Dimi het niet echt leuk vond dat Vera zo lang met Grace ging kletsen.
Ze zouden samen slapen, maar ze kwam pas heel laat terug toen iedereen sliep.
Vond het ook een beetje vreemd.
Daarvoor hadden ze gesprek om het wat rustig op te bouwen.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:24 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Ik denk dat Dimi het niet echt leuk vond dat Vera zo lang met Grace ging kletsen.
Ze zouden samen slapen, maar ze kwam pas heel laat terug toen iedereen sliep.
Vond het ook een beetje vreemd.
Deed me even aan Vannes denken.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 12:24 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Kitty briketten maken voor de openhaard?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |