Opzich hoeft dit geen slecht nieuws te zijn. Als het kabinet inderdaad verder gaat dan het OMT adviseert, zouden ze winkels bijvoorbeeld kunnen openen zónder voorwaarden, en als binnensport toegelaten wordt + alle scholen open zijn we al een heel eind. Dan is het enkel nog even wachten tot we de komende twee weken gunstige cijfers krijgen (zoals in UK/Denemarken) en dan kan ook de horeca tegen februari definitief open (want had iemand dat serieus nu al verwacht gezien de terughoudendheid?).quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:21 schreef popje het volgende:
Momenteel vergaderen de meest betrokken ministers nog over het advies van het Outbreak Management Team (OMT). Dat heeft het kabinet volgens betrokkenen geadviseerd vooralsnog alleen het onderwijs, sport en, onder voorwaarden, de detailhandel wat meer ruimte te geven. De horeca en de cultuursector blijven voorlopig gesloten. Vrijdag neemt het kabinet een definitief besluit. Het overweegt daarbij verder te gaan dan het OMT adviseert. Waarschijnlijk mogen ook de kappers open.
Telegraaf.nl
Niet van die lastige vragen stellen a.u.b.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ach wie gaat dat handhaven joh
Ik vind het eigenlijk niet. Als dit het resultaat is van het afdwingen had het OMT eigenlijk niets willen doen. Het OMT is dan dusdanig risico-avers dat we hier op één of andere manier nog wel tot april in zitten.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:24 schreef trein2000 het volgende:
En toch vind ik dit een mooie eerste stap. Heeft men mooi afgedwongen.
Wel cruciaal om te zien wat er de weken hierna gaat gebeuren, dat we niet weer tot half april hier in blijven hangen.
375 zitten we op, maar het valt inderdaad relatief nog mee. Ik heb er liever 0 natuurlijk.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:04 schreef THEFXR het volgende:
[..]
de lockdown werd in minder dan 24 uur beslist, met veel minder data, maar terug kan het niet? wat een onzin weer, de IC zitten op 365, we zijn gestart vanaf 625!
Je bedoelt het Ontwrichtings management team? Die falen al slangen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:25 schreef popje het volgende:
Dit [quote][ afbeelding ] Op donderdag 13 januari 2022 11:24 schreef trein2000 het volgende:
En toch vind ik dit een mooie eerste stap. Heeft men mooi afgedwongen.
Wel cruciaal om te zien wat er de weken hierna gaat gebeuren, dat we niet weer tot half april hier in blijven hangen.
[/quot
Dit vindt het OMT al heeeeeel spannend hoor, echt gewoon winkelen op afspraak tot 1700... de besmettingen zullen de pan uit rijzen!
De Action hier was de vorige keer superstreng. De lokale kledingzaak niet, gewoon in- en uitloop langs een kek statafeltje met een bordje, hier melden. Maar dan wuifden ze vanuit de winkel al, hoi, kom binnen!quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ach wie gaat dat handhaven joh
Alles open geen uitzonderingen meer.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Vervanging van het OMT.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Alles open.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Puur persoonlijk?quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Tevreden of begrip? Begrip heb ik voor het voorstel zoals nu bekend. Scholen open, winkels open, sporten open en contact beroepen (kappers, etc).quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Ja, die mogen wel dicht blijven met hun diversiteitsgedoe!quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:25 schreef Arizona het volgende:
Cultuur ook nog dicht he. Al die musea waar je tussen de virusdeeltjes ronddwaalt
alles openquote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
- Detailhandel open (evt. met mondkapje)quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Alle sectoren open, eventueel met restrictie op openingstijden en/of afstand. Het is niet te verkopen dat alsnog het grotendeel dicht gaat zijn en winkelen alleen op afspraak is. Complete onzin.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Alles open, geen uitzonderingenquote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Kijk nou eens goed naar de cijfers: https://data.spectator.co.uk/quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:25 schreef cleany het volgende:
[..]
De cijfers zijn pas 2 dagen een beetje gedaald terwijl het daarvoor hard opliep. Het aantal cases loopt hard op, net als het aantal doden (die harder is toegenomen dan het aantal opnames is afgenomen. Tja...zo kan het ook natuurlijk)...wat je maar goed vindt.
Nee, UK is geen goed voorbeeld.
Land met de minste helderzienden, bedoel je?quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Land met de angstigste witte jassen
Land met de slechtste modelleurs en voorspellers
Eiersnijder nodig?quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:27 schreef Arizona het volgende:
[..]
De Action hier was de vorige keer superstreng. De lokale kledingzaak niet, gewoon in- en uitloop langs een kek statafeltje met een bordje, hier melden. Maar dan wuifden ze vanuit de winkel al, hoi, kom binnen!
Meer aanbod op kinky.nlquote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
quote:Op woensdag 12 januari 2022 22:50 schreef monkyyy het volgende:
Ik wil vrijdag maar twee dingen horen: Kappers open en sportscholen open.
Nu terug naar de avondlockdown, over 2 à 3 weken terug naar alleen anderhalve meter en bijbehorende maatregelen en (er vanuit gaande dat de cijfers zo blijven dalen) per eind februari alle maatregelen afbouwen. Dan tot eind april door met testen bij klachten (dus niet constant testen, maar alleen bij klachten) om vanaf mei over te stappen op monitoring door middel van rioolwatermeting en bij ziekenhuisopname met klachten die lijken op corona.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Wat is het minimale waar jullie tevreden mee zouden zijn?
Ik heb gewoon op de officiele website van de regering gekeken: https://coronavirus.data.gov.uk/ Lijkt mij vrij duidelijk.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:29 schreef Stridone het volgende:
[..]
Kijk nou eens goed naar de cijfers: https://data.spectator.co.uk/
Besmettingen al gepiekt op 5 januari en sindsdien rap dalend. Ziekenhuisbezetting stagneert op een lager niveau dan alle voorgaande golven en ICs zijn leeg gebleven.
Ook die avond lockdown kan weg,gewoon weer leven.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:30 schreef chratnox het volgende:
[..]
Nu terug naar de avondlockdown, over 2 à 3 weken terug naar alleen anderhalve meter en bijbehorende maatregelen en (er vanuit gaande dat de cijfers zo blijven dalen) per eind februari alle maatregelen afbouwen. Dan tot eind april door met testen bij klachten (dus niet constant testen, maar alleen bij klachten) om vanaf mei over te stappen op monitoring door middel van rioolwatermeting en bij ziekenhuisopname met klachten die lijken op corona.
Nogmaals, er werd gesproken over Londen omdat je die regio goed kan vergelijken met Nederland en dat het voorland moet zijn. Daar daalt het wel degelijk.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:31 schreef cleany het volgende:
[..]
Ik heb gewoon op de officiele website van de regering gekeken: https://coronavirus.data.gov.uk/ Lijkt mij vrij duidelijk.
Laatste strohalm ze weten dat ze aan het verliezen zijn,het volk is het zat.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:32 schreef Bocaj het volgende:
Maaar, gisteren in Op1 werd ook geopperd dat er veel stille doden zijn...
Mensen die op het foute moment een hartinfarct hebben gekregen... geen operatie...
Tja, daar hebben ze wel een punt... Heeft ook weer te maken met capaciteit...
Iedereen tevreden = alles open, dat is niet zo moeilijk.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:32 schreef Jor_Dii het volgende:
Dit topic maakt al duidelijk: ze zullen nooit iedereen tevreden kunnen stellen.
Precies!quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:32 schreef Automatisch het volgende:
Hoop dat de winkeliers standvastig blijven en nu gewoon open gaan (en open blijven)
En niks op afspraak.
Dat hoeft ook niet. Een duidelijk plan is al een goede eerste stap. Dat ze de controle herpakken en zich niet laten leiden door de waan van de dag.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:32 schreef Jor_Dii het volgende:
Dit topic maakt al duidelijk: ze zullen nooit iedereen tevreden kunnen stellen.
Ja maar dat is simpelweg niet realistisch.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:33 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Iedereen tevreden = alles open, dat is niet zo moeilijk.
Dan is ook niet iedereen tevredenquote:Op donderdag 13 januari 2022 11:33 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Iedereen tevreden = alles open, dat is niet zo moeilijk.
En hoezo niet?quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:34 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ja maar dat is simpelweg niet realistisch.
Volgens Ernst is de kapper niet essentieel.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als het OMT eigenlijk nog adviseert dat kappers nu dicht moeten blijven dan moet je deze hele club gewoon opdoeken (het OMT, niet de kappers)
dat kan alleen bij het loslaten van alle maatregelen, IC capaciteit verdrievoudigen, allemaal een tegoedbon van 10K voor geleden leed te besteden in nationale horeca of detailhandelquote:Op donderdag 13 januari 2022 11:32 schreef Jor_Dii het volgende:
Dit topic maakt al duidelijk: ze zullen nooit iedereen tevreden kunnen stellen.
Not sure if serious...quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:33 schreef Molo het volgende:
De zorg heeft ook wat ademruimte nodig en moet de kans krijgen vakantiedagen op te nemen en te Netflixen
Tevens moeten opleidingsdagen nog ingelopen worden tbv administratie en kwaliteitspunten
De samenleving kan beter nog even wat langer op slot blijven. Wel zo solidair, kleine moeite en het is maar een paar weken extra
Die hadden überhaupt niet dicht moeten zijn.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als het OMT eigenlijk nog adviseert dat kappers nu dicht moeten blijven dan moet je deze hele club gewoon opdoeken (het OMT, niet de kappers)
Ik zou Ernst wel eens willen zien mét haargroei, begrijp niet waarom hij kaal wil zijn. Grapperhaus staat het goed maar Ernst krijgt er iets lugubers mee. Hij kan zo in een enge film.quote:Op donderdag 13 januari 2022 11:35 schreef OProg het volgende:
[..]
Volgens Ernst is de kapper niet essentieel.
Grapperhaus is het hier mee eens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |