Ben benieuwd wat het gaat worden!quote:Op woensdag 12 januari 2022 14:22 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]
EK Zaalvoetbal. Nederland haalde de finale op het WK van 1989, daarna nooit meer wat gepresteerd.
A
19 januari 2022 Servië – Portugal
19 januari 2022 Nederland – Oekraïne
23 januari 2022 Servië – Oekraïne
23 januari 2022 Portugal – Nederland
28 januari 2022 Nederland – Servië
28 januari 2022 Oekraïne – Portugal
B
20 januari 2022 Italië – Finland
20 januari 2022 Kazachstan – Slovenië
24 januari 2022 Italië – Slovenië
24 januari 2022 Finland – Kazachstan
28 januari 2022 Kazachstan – Italië
28 januari 2022 Slovenië – Finland
C
21 januari 2022 Polen – Kroatië
21 januari 2022 Rusland – Slowakije
25 januari 2022 Polen – Slowakije
25 januari 2022 Kroatië – Rusland
29 januari 2022 Rusland – Polen
29 januari 2022 Slowakije – Kroatië
D
22 januari 2022 Spanje – Bosnië en Herzegovina
22 januari 2022 Georgië – Azerbeidzjan
26 januari 2022 Spanje – Azerbeidzjan
26 januari 2022 Bosnië en Herzegovina – Georgië
29 januari 2022 Georgië – Spanje
29 januari 2022 Azerbeidzjan – Bosnië en Herzegovina
Het EK nu in eigen land. De duels van NL live bij de NOS met Jeroen Elshoff. Overige wedstrijden UEFA.tv?
Een deel van de Eindfase ook vast live op TV.
Game On.
Jammer man.quote:Op woensdag 19 januari 2022 14:14 schreef MC-M het volgende:
Zin in. Had kaarten voor twee wedstrijden in Grunn maar de CovidGoden waren me weer te snel af.
Ik kijk via de Spaanse TDPquote:Op woensdag 19 januari 2022 17:37 schreef chufi het volgende:
Ze zijn begonnen .... Serbie - Portugal dan 1-0
Maar dit is niet de zwemcommentator.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:30 schreef Sked het volgende:
Gelukkig krijgt die zwemcommentator hulp.
Verdomme, haal ik de Jeroens door mekaar.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:37 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Maar dit is niet de zwemcommentator.
Hier wordt zaalvoetbal er vaak wat bijgedaan en op latere leeftijd terwijl ze in het buitenland vaak van jongs af aan al (alleen) zaalvoetballen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:39 schreef Caland het volgende:
Ik volg dit eigenlijk nooit, maar hoe kan het dat Nederland zo’n bescheiden rol heeft in het mondiale zaalvoetbal? Terwijl het volgens mij toch best veel wordt gedaan.
En betaald.quote:Op woensdag 19 januari 2022 20:57 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hier wordt zaalvoetbal er vaak wat bijgedaan en op latere leeftijd terwijl ze in het buitenland vaak van jongs af aan al (alleen) zaalvoetballen.
A football trainee at Ajax, Amsterdammer Attaibi opted for futsal and has playing experience in Belgium and Italy. A regular source of goals and not short of a few tricks.quote:
Ja, ik volg deze sport niet. Ooit een toernooitje meegedaan, maar vond er geen kut aan omdat ik er geen klote van kon.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:33 schreef MC-M het volgende:
[..]
A football trainee at Ajax, Amsterdammer Attaibi opted for futsal and has playing experience in Belgium and Italy. A regular source of goals and not short of a few tricks.
Daarom doen we ook niet mee voor de prijzen.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:34 schreef maxi-mus het volgende:
Ik had minder blanken verwacht trouwens.
Minder dan 1 zelfs ja?quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:34 schreef maxi-mus het volgende:
Ik had minder blanken verwacht trouwens.
Ik raak al geblesseerd als ik de ondergrond aanraak.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:34 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ja, ik volg deze sport niet. Ooit een toernooitje meegedaan, maar vond er geen kut aan omdat ik er geen klote van kon.
Nee joh, ik ben <70 kilo. Maar ik heb wel een goede techniek.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Zeker in de goal, walgelijke vetzak
Dan zal ik er ook even een anekdote ingooien. De coach van het team die landelijk de dubbel had gewonnen met de dames (allemaal betaald) wilde graag even oefenen voor een internationaal toernooi, graag tegen jongens voor wat tegenstand. Wij daar heen met een paar willekeurige gasten en zonder keeper, waren wel een beetje bang dat we voor lul zouden staan. 15-1 gewonnen ofzo.quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:44 schreef Caland het volgende:
Toen ik nog wat fitter was heb ik ooit een keer meegedaan aan zo’n kersttoernooi met best een aardig team, haalden toen ook de finale. Moesten we tegen allemaal oud NEC profspelers, gok een jaar of 40-60 allemaal. Wij begin twintigers. Dacht dat het wel redelijk gelijk op zou gaan.
Ik geloof dat het 9-2 ofzo werd voor die oudjes, helemaal weggespeeld en die lui liepen geen meter
Tot zover deze anekdote.
Ik heb (als meespelend begeleider) meegespeeld op het NK voor dak- en thuislozenquote:Op woensdag 19 januari 2022 21:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik raak al geblesseerd als ik de ondergrond aanraak.
Geen sport voor een lompe blanke
quote:Op woensdag 19 januari 2022 21:46 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dan zal ik er ook even een anekdote ingooien. De coach van het team die landelijk de dubbel had gewonnen met de dames (allemaal betaald) wilde graag even oefenen voor een internationaal toernooi, graag tegen jongens voor wat tegenstand. Wij daar heen met een paar willekeurige gasten en zonder keeper, waren wel een beetje bang dat we voor lul zouden staan. 15-1 gewonnen ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |