[info]Let op: we zijn allemaal bekend met de hete hangijzers omtrent het onderwerp ''corona'', discussies zijn pittig en lopen soms ook lichtelijk uit de hand. Dat is tot daar aan toe; persoonlijke vetes tolereren we absoluut niet en daar is dan ook een zero tolerance beleid op van toepassing.
Dit betekent dat we veel sneller zullen overgaan op een forumspecifieke ban voor COR. COR is een relatief druk forum en natuurlijk een actueel onderwerp. Het is voor newbies en oldies alike geen uitnodiging om mee te posten als er louter gekissebis tussen een klein groepje users te lezen is. Als je de neiging voelt om op de persoon te spelen of een sneer uit te delen, is het ook een heel goede optie om iemand te negeren.[/info]
Vragen over je eigen gezondheid: huisarts of GGD Andere vragen: 0800-1351 (08:00-22:00) Twijfel je over de vaccinatie, bel de De Vaccinatie Twijfeltelefoon: 088-7555777
Bij klachten, blijf thuis, en laat je testen! Om een afspraak te maken voor een Coronatest bel je tussen 08:00 en 20:00 met 0800-1202. Je kunt ook online een afspraak maken voor een Coronatest via https://coronatest.nl/, hier heb je wel een DigiD voor nodig.
[..] Is natuurlijk ook wel De plek waar mensen zwaar ademen en veel aerosolen uitstoten, dus dat snap ik nog wel. Is in de VS ook tijden lang geweest dat je een kapje op moest in de sportschool. Hoorde daar wel van vrienden dat het bij intensieve trainingen tegen veel, werden er toch benauwder van. Konden niet hun normale intensiteit halen. Kan ik me ook wel wat bij voorstellen. Maar ja, sportscholen dicht is nog slechter voor je. Dus dan maar iets lichter trainen.
Ik weiger te gaan sporten met een mondkapje op. Pertinent.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
Op maandag 10 januari 2022 09:46 schreef Jor_Dii het volgende: NOS: OMT advies voor basisscholen > bij 3 of meer besmettingen de gehele klas in quarantaine..
dat wordt gezellig de komende weken
Godsamme
Klas quarantaine, ouders die weer problemen gaan krijgen met oppas, boze werkgevers etc...
[..] Het vreemde vind ik wel dat de maskers ook gedragen moeten worden in sportscholen. Dat word expliciet genoemd.
Dat blijf ik het domste advies vinden. Mondkapje tenzij je sport maar dan wel over aerosolen praten. Dus spinnen in een groep is prima in een hok maar ik moet een mondkapje op als ik van de ene kant naar de andere loop waarna het weer af moet? En dan verdedigen mensen dat wereldvreemde gedoe ook echt?
[..] Dat blijf ik het domste advies vinden. Mondkapje tenzij je sport maar dan wel over aerosolen praten. Dus spinnen in een groep is prima in een hok maar ik moet een mondkapje op als ik van de ene kant naar de andere loop waarna het weer af moet? En dan verdedigen mensen dat wereldvreemde gedoe ook echt?
Tijd terug was ik in een Duits buffetrestaurant. Mondkapje mocht aan tafel af, maar als je op ging scheppen, dan moest het op.
[..] Ik weiger te gaan sporten met een mondkapje op. Pertinent.
Ik ook, maar daarom zit ik nu ook als zo'n soort middelbare idioot in zo'n raar pak op de fiets. Maar kan me ook goed voorstellen dat er genoeg mensen zijn die met mondkapje op hun routine af gaan werken in de sportschool. Grootste deel dat ik bij ons in de sportschool zag sporten heeft toch niet zoveel extra zuurstof nodig voor hun oefeningen
Niemand gaat toch die dingen buiten dragen Zie ze nu al amper binnen. Van het weekend twee keer ergens wat te vreten afgehaald en op beide plekken werd er binnen geen mondkapje gedragen door medewerkers en klanten (ik was natuurlijk weer de enige).
OMT mongolen… Bij 3 besmettingen hele klas naar huis zodat de kinderen opa en oma kunnen gaan besmetten. Godver wat een infantiel groepje mensen is dat OMT.