Omicron gaf niet het gewenste resultaatquote:Op maandag 10 januari 2022 10:25 schreef michiel_merk het volgende:
Mogelijk nieuwe variant gevonden las ik vanochtend, geweldige timing weerhttps://www.telegraaf.nl/(...)t-gevonden-op-cyprus
quote:Op maandag 10 januari 2022 10:25 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Je moet die booster ook niet opzuipen he..
quote:Op maandag 10 januari 2022 10:16 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ze hebben gewoon wc's in de trein hoor.
Ik ga niet meer.quote:Op maandag 10 januari 2022 10:27 schreef CherryLips het volgende:
[..]
https://nos.nl/liveblog/2(...)zetting-daalt-verder
Pre omicron dus niet relevant zal hij zeggen.quote:Op maandag 10 januari 2022 10:20 schreef Scrummie het volgende:
Ernst Kuipers, 24 november 2021:
[..]
https://op1npo.nl/2021/11(...)aantal-besmettingen/
Lekker Ernst, lekker.
quote:Op maandag 10 januari 2022 10:25 schreef michiel_merk het volgende:
Mogelijk nieuwe variant gevonden las ik vanochtend, geweldige timing weerhttps://www.telegraaf.nl/(...)t-gevonden-op-cyprus
Ben er ook bang voor.quote:Op maandag 10 januari 2022 10:26 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nu klinkt dit nog als satire. Ik sluit niets meer uit
Straks mag je alleen nog de deur uit als je gevaccineerd, geboosterd, met mondkap op en anderhalve meter, en getest bent.quote:Op maandag 10 januari 2022 10:09 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Natuurlijk wordt dit advies overgenomen, want men is doodsbang voor Omicron.
Deltacron, de Chimaera des Doodsquote:Op maandag 10 januari 2022 10:25 schreef michiel_merk het volgende:
Mogelijk nieuwe variant gevonden las ik vanochtend, geweldige timing weerhttps://www.telegraaf.nl/(...)t-gevonden-op-cyprus
Wanneer komt die in de bios?quote:Op maandag 10 januari 2022 10:29 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Deltacron, de Chimaera des Doods
https://qz.com/2110931/de(...)tm_source=reddit.comquote:Op maandag 10 januari 2022 10:25 schreef michiel_merk het volgende:
Mogelijk nieuwe variant gevonden las ik vanochtend, geweldige timing weerhttps://www.telegraaf.nl/(...)t-gevonden-op-cyprus
https://www.southparkstudios.com/seasons/south-parkquote:
Wie gaan die medische mondkapjes betalen? Ik ga dat niet doenquote:OMT-advies: dragen van medische mondkapjes uitbreiden naar publieke buitenruimte
Het Outbreak Management Team (OMT) heeft een aantal nieuwe adviezen aan het kabinet gegeven over het coronavirus. De adviezen gaan voornamelijk over het gebruik van medische mondneusmaskers. Zo adviseert het OMT nu een medisch mondkapje te dragen in drukke publieke buitenruimtes waar geen afstand gehouden kan worden. Dat kan zijn in winkelstraten, bij sportevenementen, tijdens demonstraties en op drukke markten.
Ook in publieke binnenruimtes waar mensen bijeenkomen die niet tot hetzelfde huishouden behoren wordt dat mondkapje geadviseerd. Ongeacht of er afstand gehouden kan worden, adviseert het OMT dat iedereen vanaf 13 jaar continu een mondkapje draagt, ook wanneer iemand zit, behalve als er wordt gegeten of gedronken. Locaties waar dit wordt geadviseerd zijn hogescholen en universiteiten, horecagelegenheden, binnen-evenementen, culturele instellingen, bedrijven en kantoorruimtes en sportinstellingen, behalve wanneer iemand sport.
Er wordt geadviseerd om uitsluitend gebruik te maken van chirurgische mondneusmaskers van minimaal type 2. "Deze maskers bieden een iets betere bescherming tegen uitstoot van virusdeeltjes in de omgeving dan niet-medische maskers en bieden de drager daarnaast ook meer bescherming tegen het oplopen van een infectie", zo staat in het advies. Kwetsbare personen kunnen volgens het OMT overwegen om gebruik te maken van het ffp2-masker op drukke plekken waar geen afstand gehouden kan worden.
Naast het gebruik van de medische maskers heeft het OMT ook een quarantaineadvies uitgebracht over kinderopvang en scholen. Wanneer minimaal drie kinderen zijn besmet, adviseert het OMT om de hele klas in quarantaine te laten gaan.
Mja ik weet niet. Zolang je niet heel erg eraan zit heb ik wel het idee dat het vocht tegenhoudt en dus de kans dat het virus overspringt. Maar goed ik heb er ook niet voor doorgeleerd.quote:Op maandag 10 januari 2022 10:28 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Naar mijn weten is wetenschappelijk bewijs van het nut van het gebruik van mondkapjes in het dagelijks leven bij dit virus nog altijd flinterdun. Als in: alleen nuttig in zeer specifieke omstandigheden en bij perfect gebruik van iedere aanwezige. Als herinnering om afstand te houden en voor een veilig gevoel op drukke binnenplekken tolereer ik het... maar het verscherpen van de mondkapjes adviezen slaat echt kant nog wal, op meerdere fronten (gebrekkig bewijs, onpraktisch, bereidheid bevolking, fase van de pandemie etc.)
Los van het dieptrieste regelneef-niveau van deze zin: waren van oorsprong die mondkapjes er niet juist om zaken waar die anderhalve meter lastig was open/veiliger te houden? Waarom is dat nu dan geen criterium meer?quote:Ongeacht of er afstand gehouden kan worden, adviseert het OMT dat iedereen vanaf 13 jaar continu een mondkapje draagt, ook wanneer iemand zit, behalve als er wordt gegeten of gedronken.
Voor mij inderdaad ook.quote:Op maandag 10 januari 2022 10:26 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Leren leven met het virus is voor mij dat je het probleem behandelt waar het zit (risicogroepen b.v. elk jaar boosteren, zorg structureel opschalen of anders indelen)
Niet jarenlang 20-jarigen pesten met allerlei micromanagement.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |