Hoe dan?quote:Op vrijdag 7 januari 2022 14:09 schreef capuchon_jongen het volgende:
gebruik de pollfunctie van FOK
[ afbeelding ]
En Sercan ook, die gaat tenminste tegen haar inquote:Op zaterdag 8 januari 2022 06:24 schreef Flow3r het volgende:
Kitty moet blijven, gebeurt er tenminste nog wat![]()
Stuur die saaie Vera of Tobias maar weg
eensquote:Op zaterdag 8 januari 2022 06:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En Sercan ook, die gaat tenminste tegen haar in
Ja ben bang dat het anders niet veel wordt. Of er moet een spraakmakend iemand binnen komen een deze dagen.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 07:08 schreef Flow3r het volgende:
[..]
eens![]()
Laat de smaakmakers aub blijven voor een beetje ergernis
Sercan is typisch zo'n persoon die irritant/stoer doet omdat hij zelf onzeker is. Dat hij boos werd op Kitty is te begrijpen, maar hij negeert Peter en Salar ook.quote:Op zaterdag 8 januari 2022 06:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En Sercan ook, die gaat tenminste tegen haar in
quote:Op zaterdag 22 januari 2022 13:16 schreef Tourniquet het volgende:
Een van de grootste BB facebookgroepen:
Andere grote groep:
quote:Op zaterdag 22 januari 2022 15:05 schreef Stargazing het volgende:
ik heb Leroy gestemd om te blijven, hij is de enige die het nog verdiend om te blijven van de 3
vind het een moeilijke stemrondequote:Op vrijdag 4 februari 2022 11:28 schreef luxerobots het volgende:
Nu komt er een interessante stemronde aan...
[ afbeelding ]
Die Salar heeft volgens mij ook een IQ van een baksteen.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 10:52 schreef DirtyGrandpa het volgende:
Gooi "sowieso" die Salar eruit. 100% aansteller. Die brengt niets positiefs in. Nawel gaat de confrontatie aan. Houd ik van. Trouwens mooiste vind ik dat dezelf benoemde finalegroep nu 2 man op bank hebben zitten. Hup Nawel!
Dimi graag, die kan de gouden kamer ook nog wel missenquote:Op zaterdag 5 februari 2022 11:16 schreef Miss_Paraplu85 het volgende:
[..]
Die Salar heeft volgens mij ook een IQ van een baksteen.
Maar Nawel mag er van mij als eerste uit of Dimitri..
Dat was toen en ik heb er spijt van.quote:Op zaterdag 22 januari 2022 15:28 schreef Tuinfluitert het volgende:
Wie mag in het huis blijven?
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |