Die is al veel aan bod gekomen inderdaadquote:Op donderdag 6 januari 2022 21:16 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Waarin zoveel vragen over Mussolini
Geplant? Ik zat te denken dat het gewoon zo groeit en hij er niets aan doet en om geeft, hij komt niet echt over als een ijdeltuit.quote:Op donderdag 6 januari 2022 20:54 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Waarom moet hij daar iets van vinden? Is hij specialist haarlijnen? Het is eigenlijk niet zozeer een lijn, maar een gebied met vaag stippelig geplant haar.
mee eensquote:Op donderdag 6 januari 2022 21:19 schreef la_perle_rouge het volgende:
Ik ben bij zijn graf geweest, en als je de Doors niet kent, mag je niet winnen!
Wat een intens sneu figuu ja. Doodvermoeiende feminist.quote:Op donderdag 6 januari 2022 22:20 schreef Postbus100 het volgende:
Ik moest echt zo hard lachen om die mijt-grap, haha, zo droog. En extra sneu om dan Rosannes reactie erop te horen. Mijt toch
President vragen over Amerika mag ook wel wat minder.quote:Op donderdag 6 januari 2022 21:16 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Waarin zoveel vragen over Mussolini
Het altijd beter weten. Zelfs op Twitter ging ze nog verdedigen waarom ze het foute antwoord gaf. Oooh, meid, stop daar toch mee.quote:Op donderdag 6 januari 2022 23:26 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Wat een intens sneu figuu ja. Doodvermoeiende feminist.
hahaha dan ben je wel heel sneu iddquote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:00 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Het altijd beter weten. Zelfs op Twitter ging ze nog verdedigen waarom ze het foute antwoord gaf. Oooh, meid, stop daar toch mee.
En dan niet door hebben dat ze zichzelf zo steeds belachelijker maakt.quote:Op vrijdag 7 januari 2022 10:00 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Het altijd beter weten. Zelfs op Twitter ging ze nog verdedigen waarom ze het foute antwoord gaf. Oooh, meid, stop daar toch mee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |