Als dat zo is dan moet hij ontslagen worden.quote:Op woensdag 5 januari 2022 14:28 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Geloof het ook niet .. gerucht gaat Leon Verdonschot .. en dat geloof ik veel meer.
zeker geen ruud,je verwisseltquote:Op woensdag 5 januari 2022 14:28 schreef Hunter het volgende:
[..]
Er zat geen Matt in BB1, wel een Ruud
Nee je zegt dat Matt de stem is . Kom met een link danquote:Op woensdag 5 januari 2022 14:31 schreef Angel79 het volgende:
[..]
Ik reageer alleen maar dat bb een kutstem heeft
Dat is het betere werkquote:Op woensdag 5 januari 2022 14:32 schreef MacDeMarco het volgende:
big brother crystal meth lab cursus
Iedereen gewoon naakt, preuts gedoe tegenwoordig al die RLS...quote:Op woensdag 5 januari 2022 14:28 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ja zoiets, ieder dag 1 kledingstuk kunnen verdienen of zo, anderzijds vrees ik dat als kitty haar koffer heeft, ze nog steeds veel zal rondlopen in haar roze outfit.Want dat zit zo lekker comfi.
Dat is waar, maar de rest doet ook geen klap..Vind het saai hoor..Mag wel iemand komen die even wat prikjes uitdeeltquote:Op woensdag 5 januari 2022 14:31 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Klitty houdt de boel op, en zorgt niet echt voor de goede reuring
Hier ben ik het wel mee eensquote:Op woensdag 5 januari 2022 14:33 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Iedereen gewoon naakt, preuts gedoe tegenwoordig al die RLS...
Oh dat doe ik niet hoor, woon samen met een Belg en dat klopt inderdaad wat je zegt, zegt hij ook en ik zei, dacht dat jullie zo'n lief volkje waren en ook al ervaren dat achter de ellebogen en wij hollanders zijn erg direct heb ik al gehoord maar NLers zijn natuurlijk ook klagers, heb eigenlijk ook geen idee of veel Belgen kijken, weet uit het verleden iig dat de klagers veel verpesten bij RLSen.quote:Op woensdag 5 januari 2022 14:30 schreef Batacuda het volgende:
[..]
Onderschat Belgen niet. Ik ben afgelopen maand geëmigreerd naar dit land (vlak over de grens want woningmarkt NL) en werd op alle fronten gewaarschuwd dat ze 'achter de ellebogen' zijn, snitchers en klagers.
Lezen! Dat waren niet mijn woordenquote:Op woensdag 5 januari 2022 14:32 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nee je zegt dat Matt de stem is . Kom met een link dan
quote:Op woensdag 5 januari 2022 14:32 schreef mario390 het volgende:
[..]
zeker geen ruud,je verwisselt
het met utopia
maar ik geloof ook
niet dat de stem van
matt is
Ik weet niet of ik Kitty naakt wil zien hoor.quote:Op woensdag 5 januari 2022 14:33 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Iedereen gewoon naakt, preuts gedoe tegenwoordig al die RLS...
Lul dan niet zo domquote:Op woensdag 5 januari 2022 14:34 schreef Angel79 het volgende:
[..]
Lezen! Dat waren niet mijn woorden
Jij ziet haar liever in een sexy jurkje met hoge hakken?quote:Op woensdag 5 januari 2022 14:28 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ja zoiets, ieder dag 1 kledingstuk kunnen verdienen of zo, anderzijds vrees ik dat als kitty haar koffer heeft, ze nog steeds veel zal rondlopen in haar roze outfit.Want dat zit zo lekker comfi.
Kijk je eigenlijk wel naar de streamsquote:
ik weet zeker dat ik haar niet naakt wil zienquote:Op woensdag 5 januari 2022 14:35 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik Kitty naakt wil zien hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |