Angstporno? En heel veel mensen bang? Ik ken ze niet hoor…quote:Op zondag 2 januari 2022 11:26 schreef core2duo het volgende:
[..]
Omicron maakt gemiddeld genomen veel minder ziek. Met de lockdown zijn we wel belazerd. Net als met de angstporno, waardoor heel veel mensen bang zijn geworden. Ga je 1,5 meter de grens over, dan zie je dat het leven gewoon doorgaat. Men heeft leren leven met corona, 90% is gewoon open met wat kleine beperkingen. Afgelopen dagen nog naar Parijs geweest. En wij mogen helemaal niks.
Weet ik niet, het kenmerk is niet gevaccineerd. Wat in de situatie wel relevant is, immers grotere kans om de zorg te belasten.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:51 schreef chratnox het volgende:
[..]
[..]
Ik denk wel dat het discriminatie is ja. Dat kan (tijdelijk) geoorloofd zijn, maar neemt niet weg dat het het wel is.
Toch wel een beetje. Kortere incubatietijd betekent eerder ziek, betekent eerder testen, betekent snellere stijging in cijfers.quote:
Heel hard roepen dat iedereen bang is en je gaat het misschien geloven. We zien vooral een forse zorgbelasting en bakken uitgestelde zorg in Nederland. Of lockdowns nou het geëigende middel zijn om daar mee om te gaan is een tweede, maar het is wel de primaire motivatie in combinatie met modellen die voorspelden dat we nog een aardige toename zouden gaan zien in de ziekenhuizen zoals je die volgens mij inmiddels in het VK al wel ziet.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:53 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Angstporno? En heel veel mensen bang? Ik ken ze niet hoor…
Is het een ideale oplossing? Nee, maar beter dan one size fits all maatregelen en we voortploeteren van sluiting naar sluiting.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En mensen zonder griepprik? Ook uitsluiten?
Als je op die manier risico analyse gaat uitvoeren denk ik dat er een hoop bekaaid af gaan zijnquote:Op zondag 2 januari 2022 11:56 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Weet ik niet, het kenmerk is niet gevaccineerd. Wat in de situatie wel relevant is, immers grotere kans om de zorg te belasten.
Net als je autoverzekering, als jonge bestuurder betaal je de hoofdprijs. Rijdt elke jonge bestuurder zijn auto in puin? Nee, maar de kans is groter en dus mag je de hele groep meer laten betalen.
Het riedeltje is wel vermoeiend, inderdaad, ik vraag mij zolangzamerhand af wie bepaalde mensen willen overtuigen, het lijkt vooral zichzelf overtuigen te zijn.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Heel hard roepen dat iedereen bang is en je gaat het misschien geloven. We zien vooral een forse zorgbelasting en bakken uitgestelde zorg in Nederland. Of lockdowns nou het geëigende middel zijn om daar mee om te gaan is een tweede, maar het is wel de primaire motivatie in combinatie met modellen die voorspelden dat we nog een aardige toename zouden gaan zien in de ziekenhuizen zoals je die volgens mij inmiddels in het VK al wel ziet.
Misschien wel, maar of 2G discriminatie is, dat denk ik niet.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:59 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Als je op die manier risico analyse gaat uitvoeren denk ik dat er een hoop bekaaid af gaan zijn
Volgens deze theorie is het gerechtvaardigd om Marokkanen op voorbaat in de gevangenis te zetten, statistisch staat het vast dat ze oververtegenwoordigd zijn in de misdaad.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:39 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Vraag is toch wel of het discriminatie is.
Voor mij is discriminatie toch meer iets van verschil maken op iets wat er niet toe doet, wat je over gevaccineerd/ongevaccineerd niet kunt zeggen getuige de percentages ongevaccineerden in het ziekenhuis. Als je nou alle brildragers of roodharigen uit zou sluiten, dan is het wel discriminatie (tenzij die de IC bemannen natuurlijk, dan is het geen discriminatie).
ik weet het ook niet, zonder rijbewijs mag je ook niet autorijden, is dat dan discriminatie, lijkt me nietquote:Op zondag 2 januari 2022 12:01 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Misschien wel, maar of 2G discriminatie is, dat denk ik niet.
Nou een paar weken geleden was advocaat Gerard Spong bij op 1 en die gaf aan wel opties in de wet te zien om ongevaccineerde structureel te beboeten.quote:Op zondag 2 januari 2022 12:01 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Misschien wel, maar of 2G discriminatie is, dat denk ik niet.
Ongevaccineerden beboeten lijkt me alleen mogelijk bij een keiharde vaccinatieplicht. Zolang die er niet is gaat dat echt niet gebeuren.quote:Op zondag 2 januari 2022 12:07 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Nou een paar weken geleden was advocaat Gerard Spong bij op 1 en die gaf aan wel opties in de wet te zien om ongevaccineerde structureel te beboeten.
Andere discussie dan of het discriminatie is maar je gaat de groep wel anders behandelen.
Nu weet ik niet of (soms relnicht) Spong gelijk heeft en een rechter er in mee gaat. Ben benieuwd of we nog 2g gaan krijgen of niet.
Tsja… lastig , enerzijds wel ,want je gaat onderscheid maken op grond van status. Anders zijde is het een niet werkende regel die puur uit politieke (on-onderbouwde) reden wordt gebruikt onder mom van urgentie.quote:Op zondag 2 januari 2022 12:01 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Misschien wel, maar of 2G discriminatie is, dat denk ik niet.
Uiteindelijk hebben we zelf bewust gekozen voor forse zorgbelasting, bakken uitgestelde zorg en een gigantische hoeveelheid corona-opnames. Het is geen onvermijdelijke natuurwet dat veel coronabesmettingen automatisch gelijk staat een een toenemende ziekenhuisbezetting. We hebben er als maatschappij voor gekozen dat deze mensen allemaal recht hebben op zorg en dat ook moeten krijgen.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Heel hard roepen dat iedereen bang is en je gaat het misschien geloven. We zien vooral een forse zorgbelasting en bakken uitgestelde zorg in Nederland. Of lockdowns nou het geëigende middel zijn om daar mee om te gaan is een tweede, maar het is wel de primaire motivatie in combinatie met modellen die voorspelden dat we nog een aardige toename zouden gaan zien in de ziekenhuizen zoals je die volgens mij inmiddels in het VK al wel ziet.
dat zie ik toch niet, dat zou het pas zijn als alle ongevaccineerden in een kamp of zo zouden worden opgeslotenquote:Op zondag 2 januari 2022 12:06 schreef ludovico het volgende:
Volgens deze theorie is het gerechtvaardigd om Marokkanen op voorbaat in de gevangenis te zetten, statistisch staat het vast dat ze oververtegenwoordigd zijn in de misdaad.
Daarom werkt het ook niet zo. Je kunt ook niet bij voorbaat alle mannen in de gevangenis zetten omdat ze statistisch gezien oververtegenwoordigd zijn in de misdaad.quote:Op zondag 2 januari 2022 12:06 schreef ludovico het volgende:
[..]
Volgens deze theorie is het gerechtvaardigd om Marokkanen op voorbaat in de gevangenis te zetten, statistisch staat het vast dat ze oververtegenwoordigd zijn in de misdaad.
Ik ben meer van het eerst bewijzen en dat het er niet toe doet wat je achtergrond is, het gaat erom of je een misdaad hebt gepleegd of niet.
Sorry hoor maar na 2 jaar nog steeds met rijbewijs vergelijkingen komen, dan snap je het niet echt lijkt me…quote:Op zondag 2 januari 2022 12:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik weet het ook niet, zonder rijbewijs mag je ook niet autorijden, is dat dan discriminatie, lijkt me niet
Beetje dweilen met de kraan open is ook nuttig, als je maar hard genoeg dweilt. Maar ik zou liever een structurelere oplossing in werking zetten.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is meer een beetje achterhaald, bij het begin van corona zal het wel geholpen hebben al ging dat in de praktijk ook niet zo goed maar in deze fase met een virus variant die zo besmettelijk is sowieso onbegonnen werk
wij hebben nergens voor gekozen, die in den haag die doen maar wat, de amateurs.quote:Op zondag 2 januari 2022 12:10 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Uiteindelijk hebben we zelf bewust gekozen voor forse zorgbelasting, bakken uitgestelde zorg en een gigantische hoeveelheid corona-opnames. Het is geen onvermijdelijke natuurwet dat veel coronabesmettingen automatisch gelijk staat een een toenemende ziekenhuisbezetting. We hebben er voor gekozen dat deze mensen allemaal zorg moeten krijgen. In de basis heel logisch natuurlijk, maar of je dat eigenlijk wel moet willen in een pandemie is een tweede. Maar dan kom je dus weer terug bij vrij ingrijpende medisch-ethische vraagstukken.
Het is pure angstporno.quote:Op zondag 2 januari 2022 11:32 schreef ThierryPicking het volgende:
[..]
Er is best reden om omnicron goed in de gaten te houden. Dat is niet puur angstporno. Dat het virus je slecht uitkomt kan ik me voorstellen maar bagataliseren lost niks op. Daarnaast mag je heel veel nog wel.
het is niet meer of minder dan een bewijs ergens van, ik vraag me af of het discriminatie is, dat heeft weinig met mijn voorkeur te maken.quote:Op zondag 2 januari 2022 12:11 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Sorry hoor maar na 2 jaar nog steeds met rijbewijs vergelijkingen komen, dan snap je het niet echt lijkt me…
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |