SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Behalve in Harderwijkquote:Op donderdag 30 december 2021 13:11 schreef Oriente het volgende:
De ziekenhuiscijfers zijn wel weer erg mooi.![]()
![]()
![]()
![]()
Ik mis de tijd dat je gezond was tenzij anders bewezen. Nu komt het meer neer op ''ziek tenzij anders bewezen''.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:11 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
En dat je overal zomaar kan worden onderworpen aan gezondheidschecks. Dat vind ik toch ook wel een pittige.![]()
We hadden nooit met die QR-codes moeten beginnen.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:12 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik mis de tijd dat je gezond was tenzij anders bewezen. Nu komt het meer neer op ''ziek tenzij anders bewezen''.![]()
Ook niet over volle treinen.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:11 schreef Mondkapje het volgende:
Ik lees weinig in het nieuws over de files naar Antwerpen.
De Intercity Brussel is een ontzettend kutproduct maar kennelijk is de nood hoog.![]()
Hele volksstammen gaan shoppen in Antwerpen maar in Nederland kun je nog niet eens met een mondkapje op naar de kapper![]()
![]()
de FOK virologen zijn er allang uit dat het niet meer dan een zware verkoudheid is dat omicron, deze man loopt achter die feiten aanquote:Op donderdag 30 december 2021 13:08 schreef Questular het volgende:
Die mensen worden gewoon om hun mening gevraagd, dat die mening jullie niet aan staat dat kan.![]()
Logisch! Die kappers zijn broeinesten waar gevaarlijke varianten ontstaan. Schijnt dat Ebola bij een lokale kapper in Sudan ontstaan isquote:Op donderdag 30 december 2021 13:16 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hele volksstammen gaan shoppen in Antwerpen maar in Nederland kun je nog niet eens met een mondkapje op naar de kapperDe pest door ratten verspreid? Vergeet het maar! De rondreizende scharenslijper annex kapper! Wat ik je brom
![]()
Lijken me prima tijden voor een kapper dit. Beetje zwart werken en steun krijgen.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Later praten de mensen erover: Was jij erbij, in Antwerpen? Toen België al bevrijd was maar Nederland nog niet?![]()
Totdat je erbij genaaid wordt door een nsb'er.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:19 schreef Caland het volgende:
Lijken me prima tijden voor een kapper dit. Beetje zwart werken en steun krijgen.![]()
Je bent zelf erg mooi.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:11 schreef Oriente het volgende:
De ziekenhuiscijfers zijn wel weer erg mooi.What can change the nature of a man?![]()
Te meer mijn jaartal dichterbij komt, te meer ik me in kan leven in de rare gedachtekronkels van antivaxxers
Ik ben echt oprecht benieuwd naar de wetenschappelijke onderbouwing van zo gehaast iedereen van na 1990 boosteren, terwijl die groep amper 4 maanden geleden pas gevaccineerd is. Dat verkooppraatje is allemaal leuk en aardig, maar ik wil gewoon precies weten wat het nut is. De kans dat ik nu nog op de volle 100% zit is vrij groot, en ik wil niet het risico lopen dat mijn immuunsysteem straks lui wordt en afhankelijk wordt van een booster.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Tsktsk, gewoon die prik halen wappie.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:22 schreef Nattekat het volgende:
Te meer mijn jaartal dichterbij komt, te meer ik me in kan leven in de rare gedachtekronkels van antivaxxers
Ik ben echt oprecht benieuwd naar de wetenschappelijke onderbouwing van zo gehaast iedereen van na 1990 boosteren, terwijl die groep amper 4 maanden geleden pas gevaccineerd is. Dat verkooppraatje is allemaal leuk en aardig, maar ik wil gewoon precies weten wat het nut is. De kans dat ik nu nog op de volle 100% zit is vrij groot, en ik wil niet het risico lopen dat mijn immuunsysteem straks lui wordt en afhankelijk wordt van een booster.![]()
Zijn incidenten, de meeste mensen zitten braaf thuis op de bank.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:22 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Heel misschien zegt massaal shoppen in het buitenland ook wel wat over het nog aanwezige draagvlak.![]()
Ga hem ook pas een keer rond de zomer halen, en hoor dat wel meer om me heen. Benieuwd hoe groot de bereidheid uiteindelijk gaat worden onder 40- zo ongeveer.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:22 schreef Nattekat het volgende:
Te meer mijn jaartal dichterbij komt, te meer ik me in kan leven in de rare gedachtekronkels van antivaxxers
Ik ben echt oprecht benieuwd naar de wetenschappelijke onderbouwing van zo gehaast iedereen van na 1990 boosteren, terwijl die groep amper 4 maanden geleden pas gevaccineerd is. Dat verkooppraatje is allemaal leuk en aardig, maar ik wil gewoon precies weten wat het nut is. De kans dat ik nu nog op de volle 100% zit is vrij groot, en ik wil niet het risico lopen dat mijn immuunsysteem straks lui wordt en afhankelijk wordt van een booster.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Dit is toch gewoon een co2 meter? Dat de ventilatie op orde is geloof ik best, maar ik zie hier niet echt in hoe je ook maar iets kunt zeggen over Covid. Dat gaat overigens niet zozeer over jouw opmerking, maar meer over het "airborne" van die twitteraar.quote:Op donderdag 30 december 2021 12:15 schreef Tijn het volgende:
Ik zag deze gisteren voorbij komen op Twitter:
[ twitter ]
Bioscopen in Tokio zijn niet dicht, maar deze heeft wel een luchtverversingssysteem geïnstalleerd en je kunt als bezoeker de luchtkwaliteit monitoren in elke zaal.
Mooi hoor.![]()
Ik haal hem zodra het nodig is voor een qr code of als er bescherming tegen omikron bij zit, doe daar niet zo moelijk over. Ik zie alleen de noodzaak niet in, terwijl ik wel een nadeel zie van jezelf helemaal lek laten prikken met al die boosters.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Tsktsk, gewoon die prik halen wappie.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Ja, ik dacht dat het na de oproep van Rutte zou stoppen. Maar helaas.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:22 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Heel misschien zegt massaal shoppen in het buitenland ook wel wat over het nog aanwezige draagvlak.- verwijderd door admin -![]()
quote:Op donderdag 30 december 2021 13:22 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Heel misschien zegt massaal shoppen in het buitenland ook wel wat over het nog aanwezige draagvlak.Dus de regel met het meeste dragvlak wordt het minste nageleefd en vice versa. Hmmm.quote:Het draagvlak in de laatste meetronde varieert van 60,2% voor ‘ontvang maximaal aantal bezoekers’ tot 89,8% voor ‘ventileer de woning’.
De naleving in de laatste meetronde (7 - 13 december) van de gedragsregels varieert van 26,6% voor ‘ventileert de woning’ tot 96,6%voor het ‘ontvangen van maximaal 4 bezoekers’
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Ik denk dat je immuunsysteem lui wordt als het nooit een vijand tegenkomt.quote:De kans dat ik nu nog op de volle 100% zit is vrij groot, en ik wil niet het risico lopen dat mijn immuunsysteem straks lui wordt en afhankelijk wordt van een booster.![]()
In mijn kapperszaak vertelde een kapster dat ze vorig jaar in de lockdown aan werd gesproken door twee agenten toen ze met haar kindje van 3 aan het wandelen was. Haar zoontje was namelijk fris geknipt, dus of ze even wilde verklikken welke kapper er stiekem aan het werk was aan het dorpquote:Op donderdag 30 december 2021 13:19 schreef Caland het volgende:
Lijken me prima tijden voor een kapper dit. Beetje zwart werken en steun krijgen.![]()
![]()
Is niet het idee dat een lage hoeveelheid CO2 bewijst dat er voldoende ventilatie is, wat betekent dat de kans kleiner is dat je virusdeeltjes van anderen inademt?quote:Op donderdag 30 december 2021 13:24 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit is toch gewoon een co2 meter? Dat de ventilatie op orde is geloof ik best, maar ik zie hier niet echt in hoe je ook maar iets kunt zeggen over Covid. Dat gaat overigens niet zozeer over jouw opmerking, maar meer over het "airborne" van die twitteraar.![]()
Ik ga deze booster nog halen volgende week maar een eventuele volgende schuif ik ook zo lang mogelijk voor me uit.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Ga hem ook pas een keer rond de zomer halen, en hoor dat wel meer om me heen. Benieuwd hoe groot de bereidheid uiteindelijk gaat worden onder 40- zo ongeveer.![]()
De geloofwaardigheid van Mark Rutte is al jaren geleden door het putje gegaan en ligt ergens op het kerkhof, samen met ¤1000, geen cent meer naar de Grieken, Omtzigt functie elders en al die andere leugens en schandalen van hem.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:25 schreef groenen het volgende:
[..]
Ja, ik dacht dat het na de oproep van Rutte zou stoppen. Maar helaas.![]()
Net als je fysiek eigenlijk. Daarom is het ook aan te raden om je spieren te blijven trainen, en dus regelmatig een voorbijganger in elkander te slaan.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:26 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Ik denk dat je immuunsysteem lui wordt als het nooit een vijand tegenkomt.![]()
Ik zie juist van deze niet echt het nut in, kan je beter even wachten tot die betere booster in Q2 uitkomt.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik ga deze booster nog halen volgende week maar een eventuele volgende schuif ik ook zo lang mogelijk voor me uit.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Zelfs de ubervoorzichtige Van Ranst zei gisteren dat Nederland te voorzichtig is.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
de FOK virologen zijn er allang uit dat het niet meer dan een zware verkoudheid is dat omicron, deze man loopt achter die feiten aanAlpha kenny one![]()
Een onschuldige?quote:Op donderdag 30 december 2021 13:28 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Net als je fysiek eigenlijk. Daarom is het ook aan te raden om je spieren te blijven trainen, en dus regelmatig een voorbijganger in elkander te slaan.![]()
Al die andere landen in lockdown bijvoorbeeld. Omdat boosters niet werken maar toch wel heel snel nodig zijn.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:28 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De geloofwaardigheid van Mark Rutte is al jaren geleden door het putje gegaan en ligt ergens op het kerkhof, samen met ¤1000, geen cent meer naar de Grieken, Omtzigt functie elders en al die andere leugens en schandalen van hem.
Ooit was er een user die er een mooi lijstje van had.zie email 27 oktober![]()
Een gezond immuunsysteem houdt de antistoffen heel lang op 100%. Naarmate je ouder wordt, neemt ook die werking af en dat is waarom ouderen nu geboosterd moeten worden en waarom ze ook jaarlijks de griepprik geven. Wij zijn ook nog gewoon immuun tegen ziektes die op een vaccinatie als kind na nooit zijn tegengekomen.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:26 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Ik denk dat je immuunsysteem lui wordt als het nooit een vijand tegenkomt.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Misschien kan het lijstje in een spoiler in de OP, dan hoef ik hem niet steeds op te gravenquote:Op donderdag 30 december 2021 13:29 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Al die andere landen in lockdown bijvoorbeeld. Omdat boosters niet werken maar toch wel heel snel nodig zijn.
Ooit was er een user die er een mooi lijstje van had.![]()
![]()
quote:Op donderdag 30 december 2021 13:27 schreef Qarrad het volgende:
[..]
In mijn kapperszaak vertelde een kapster dat ze vorig jaar in de lockdown aan werd gesproken door twee agenten toen ze met haar kindje van 3 aan het wandelen was. Haar zoontje was namelijk fris geknipt, dus of ze even wilde verklikken welke kapper er stiekem aan het werk was aan het dorp![]()
Alleen heeft ons immuunsysteem deze vijand nog niet eerder gezien dus is de kans dat ie het niet herkent en dat je ziek wordt.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:30 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Een gezond immuunsysteem houdt de antistoffen heel lang op 100%. Naarmate je ouder wordt, neemt ook die werking af en dat is waarom ouderen nu geboosterd moeten worden en waarom ze ook jaarlijks de griepprik geven. Wij zijn ook nog gewoon immuun tegen ziektes die op een vaccinatie als kind na nooit zijn tegengekomen.
Net als dat je bijv. op een datingsite zit, iemand vertrouwt maar je belazerd wordt, je had er nog niet eerder mee te maken gehad. De volgende keer zijn je hersens gewaarschuwd, geeft je gevoel eerder een seintje dat het niet in de haak is.![]()
Ze zullen elke booster wel verkopen als 'beter'. Ik doe het vanaf nu sowieso puur voor vinkjes en reizen, niet omdat ik het idee heb dat het voor mijn gezondheid nog veel nut heeft.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zie juist van deze niet echt het nut in, kan je beter even wachten tot die betere booster in Q2 uitkomt.![]()
Wat ik er van begrijp is die booster alleen nodig om infectie tegen te gaan wat tijdelijk is (week of 10) en ook een tijdelijke rem op besmettelijkheid. Tegen ernstige ziekte zijn die 2 vaccinaties die je al gehad hebt voldoende dus de kans om in het ziekenhuis belanden is vrij gering.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:22 schreef Nattekat het volgende:
Te meer mijn jaartal dichterbij komt, te meer ik me in kan leven in de rare gedachtekronkels van antivaxxers
Ik ben echt oprecht benieuwd naar de wetenschappelijke onderbouwing van zo gehaast iedereen van na 1990 boosteren, terwijl die groep amper 4 maanden geleden pas gevaccineerd is. Dat verkooppraatje is allemaal leuk en aardig, maar ik wil gewoon precies weten wat het nut is. De kans dat ik nu nog op de volle 100% zit is vrij groot, en ik wil niet het risico lopen dat mijn immuunsysteem straks lui wordt en afhankelijk wordt van een booster.
Dus dat ze nu jonge gezonde mensen die 3e prik willen geven is voornamelijk om die eerste 2 redenen, voor ouderen/zwakkeren is die booster wel (meer) nodig omdat hun immuunsysteem zwakker is.
Dat lui worden van je immuunsysteem, is dat serieus?![]()
Vooralsnog alleen Oostenrijk toch?quote:Op donderdag 30 december 2021 13:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik doe het vanaf nu sowieso puur voor vinkjes en reizen, niet omdat ik het idee heb dat het voor mijn gezondheid nog veel nut heeft.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Nee, je immuunsysteem wordt alleen maar alerter. Het is een nieuwe vijand, je helpt je immuunsysteem een handje met een vaccin en een booster, wat eigenlijk hetzelfde is.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat ik er van begrijp is die booster alleen nodig om infectie tegen te gaan wat tijdelijk is (week of 10) en ook een tijdelijke rem op besmettelijkheid. Tegen ernstige ziekte zijn die 2 vaccinaties die je al gehad hebt voldoende dus de kans om in het ziekenhuis belanden is vrij gering.
Dus dat ze nu jonge gezonde mensen die 3e prik willen geven is voornamelijk om die eerste 2 redenen, voor ouderen/zwakkeren is die booster wel (meer) nodig omdat hun immuunsysteem zwakker is.
Dat lui worden van je immuunsysteem, is dat serieus?![]()
Op een of andere manier denk ik toch altijd dat dit soort verhalen uit een grote duim zijn gezogen. Of heel erg verdraaid.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:27 schreef Qarrad het volgende:
[..]
In mijn kapperszaak vertelde een kapster dat ze vorig jaar in de lockdown aan werd gesproken door twee agenten toen ze met haar kindje van 3 aan het wandelen was. Haar zoontje was namelijk fris geknipt, dus of ze even wilde verklikken welke kapper er stiekem aan het werk was aan het dorp![]()
Hm oke, zo zou je 't kunnen verklaren ja. Dan snap ik 't idee erachter wel. Vraag is natuurlijk wel of dat hier ook echt op gaat. De rijen voor en achter je hoest je gewoon onderquote:Op donderdag 30 december 2021 13:28 schreef Tijn het volgende:
[..]
Is niet het idee dat een lage hoeveelheid CO2 bewijst dat er voldoende ventilatie is, wat betekent dat de kans kleiner is dat je virusdeeltjes van anderen inademt?
[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 30-12-2021 13:36:19 ]![]()
Ja, maar dat kan natuurlijk zomaar weer veranderen. Sowieso volgend jaar de landen uitzoeken waar je de minste hinder ondervindt van allerlei (onzin)regeltjes en verplichtingen.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooralsnog alleen Oostenrijk toch?![]()
De booster is precies hetzelfde als het vaccin dat ik in augustus heb gehad, dus dat gaat hier niet helemaal op.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:32 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Alleen heeft ons immuunsysteem deze vijand nog niet eerder gezien dus is de kans dat ie het niet herkent en dat je ziek wordt.
Net als dat je bijv. op een datingsite zit, iemand vertrouwt maar je belazerd wordt, je had er nog niet eerder mee te maken gehad. De volgende keer zijn je hersens gewaarschuwd, geeft je gevoel eerder een seintje dat het niet in de haak is.
Zoals ik net al zei; een nieuw vaccin zou ik zonder twijfel nemen.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Nou boys. Nog 1x dan, om het af te leren.quote:Op dinsdag 28 december 2021 22:39 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ik heb de betreffende landen in lockdown even op een rijtje gezet.
1. Nederland
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.![]()
De reden om als jong mens met twee vaccins een booster te nemen, is denk ik vooral om te voorkomen dat je het virus verder verspreidt, want met een booster zal je lichaam sneller reageren en voorkom je dat je veel virusdeeltjes met je meedraagt en het weer kan verspreiden.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De booster is precies hetzelfde als het vaccin dat ik in augustus heb gehad, dus dat gaat hier niet helemaal op.
Zoals ik net al zei; een nieuw vaccin zou ik zonder twijfel nemen.![]()
Mijn 2e prik is net 5 maanden geleden. Dus ik doe het rustig aan met inplannen want ik heb ik feite nog 4 maanden en ik weet nu al dat als ik nu ga plannen ik nog in de knoop kom met de vakantie van volgend jaar.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ze zullen elke booster wel verkopen als 'beter'. Ik doe het vanaf nu sowieso puur voor vinkjes en reizen, niet omdat ik het idee heb dat het voor mijn gezondheid nog veel nut heeft.En ook de komende weken maar eens de status van die aangepaste vaccins in de gaten houden.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Frankrijk vereist ook een booster. Nu al voor 60+ en vanaf 15 januari iedereen. En vanaf 1 februari kan je alleen nog in de EU reizen zonder test als je laatste vaccinatie niet ouder is dan 9 maanden. Het kan ook korter zijn, zo houdt Frankrijk 7 maanden aan. En sommige landen vereisen sowieso een test, zoals Portugal. Snapt u het nog?quote:Op donderdag 30 december 2021 13:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooralsnog alleen Oostenrijk toch?![]()
![]()
Heb een zoon die eind augustus de 2 e prik kreeg. Die zegt dat hij nu echt niet nog eens gaat voor een prik. Hij deed t alleen voor de QR code en daar heeft tot nu toe nog niemand hem naar gevraagd, ook niet in Duitsland.quote:Op donderdag 30 december 2021 13:22 schreef Nattekat het volgende:
Te meer mijn jaartal dichterbij komt, te meer ik me in kan leven in de rare gedachtekronkels van antivaxxers
Ik ben echt oprecht benieuwd naar de wetenschappelijke onderbouwing van zo gehaast iedereen van na 1990 boosteren, terwijl die groep amper 4 maanden geleden pas gevaccineerd is. Dat verkooppraatje is allemaal leuk en aardig, maar ik wil gewoon precies weten wat het nut is. De kans dat ik nu nog op de volle 100% zit is vrij groot, en ik wil niet het risico lopen dat mijn immuunsysteem straks lui wordt en afhankelijk wordt van een booster.Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
Forum Opties Forumhop: Hop naar: