Krijg meteen zin om de Live in Paris 1979 dvd op te zetten:)quote:Op donderdag 23 december 2021 12:21 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Het geluid van Supertramp is ook wel echt super herkenbaar he?
Ik hoorde het eerste akkoord, had meteen door dat zij het waren
Wel met vermoedelijk flinke teringherrie tussendoorquote:Op donderdag 23 december 2021 12:28 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Komend halfuur Last Shadow Puppets, Maccabees, Pixies, Led Zep en Smiths mensen
Deze is echt geweldig ja. Scoorde ook dik top 100 in de Verrukkelijke 500 hequote:Op donderdag 23 december 2021 12:29 schreef Scorpion_17 het volgende:
LSP is sowieso genot en deze van Maccabees groeit ook wel bij mij
Dat vind ik dan weer ietwat overdreven maar ik weet ook wie de motor daarachter is haha. Die heeft nogal wat invloed.quote:Op donderdag 23 december 2021 12:31 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Deze is echt geweldig ja. Scoorde ook dik top 100 in de Verrukkelijke 500 he
Ja jammer, is een prachtnummer. Had ook mijn stem (geloof ik...).quote:Op donderdag 23 december 2021 12:12 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Overigens jammer dat Talk Talk dit uur naar de podcast is verhuisd
Die heeft niet de status van Rockafeller Skank ja. Wel minstens zo goedquote:Op donderdag 23 december 2021 13:02 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Dit is wel echt weer zo'n ah-ja'tje van Fatboy Slim, heb het idee dat dit destijds best wel wat gedraaid werd maar toch langzaamaan vergeten is.
Er is niet zo lang geleden (eind 19/begin 20?) ook een remix geweest die het best goed gedaan heeft. Dat heeft de aandacht wel een klein beetje ververst. Misschien dat hij daarom ook ineens weer in zo'n lijst opduikt.quote:Op donderdag 23 december 2021 13:02 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Dit is wel echt weer zo'n ah-ja'tje van Fatboy Slim, heb het idee dat dit destijds best wel wat gedraaid werd maar toch langzaamaan vergeten is.
Ach, ik heb een best of... van ze en dat vind ik voldoende. Trek die Morrissey meestal niet. (Heb een keer een concert van hem bijgewoond (2007?) en vind dat nog steeds een van mijn slechtste concerten ooit)quote:Op donderdag 23 december 2021 14:11 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
The Smiths, ook zo'n band waar ik eigenlijk toch eens wat meer van moet checken
Nu is 4Heroquote:Op donderdag 23 december 2021 14:24 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Zal dan eerst maar eens de best-of checken, kijken of ik het dan nog wat vind
Dit huidige nummer is ook weer zo'n oh ja moment, is dit Foals of 4Hero?
Ik zou dan eerst gaan voor het album The Queen Is Dead gevolgd door Strangeways, Here We Come. Die 2 albums steken er wmb echt bovenuitquote:Op donderdag 23 december 2021 14:11 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
The Smiths, ook zo'n band waar ik eigenlijk toch eens wat meer van moet checken
Ook een kleine boost van de remix lijkt me. Maar die zou eigenlijk op eigen kracht al heel ver moeten komen. Ik vind dit eigenlijk veel te weinig.quote:
Ja, Prince zodadelijk wordt geweldig. Daar stel ik graag mijn pauze even voor uit.quote:Op donderdag 23 december 2021 15:05 schreef BillDauterive het volgende:
London Grammar zou ik twee keer zien op Lowlands en twee keer hebben ze op het laatste moment afgezegd. De muziek is leuk, maar ik hoef er niet meer naar te luisteren.
Hierna wordt het weer beter
Party like it's 1999.quote:Op donderdag 23 december 2021 15:08 schreef cafca het volgende:
1137 RE Prince & The New Power Generation Joy In Repetition (2002 Live Version) 1990
De 2002 Live Versie komt uit 1990?
Ik wil ze heeel graag nog es live zien. Ben heel benieuwdquote:Op donderdag 23 december 2021 15:05 schreef BillDauterive het volgende:
London Grammar zou ik twee keer zien op Lowlands en twee keer hebben ze op het laatste moment afgezegd. De muziek is leuk, maar ik hoef er niet meer naar te luisteren.
Hierna wordt het weer beter
Zeker een stuk beter te pruimen dan het eeuwigdurende The Decline.quote:Op donderdag 23 december 2021 16:02 schreef BillDauterive het volgende:
De beste van NOFX in deze lijst
Als dat de beste was kan ik heel hun oeuvre meteen overslaanquote:Op donderdag 23 december 2021 16:02 schreef BillDauterive het volgende:
De beste van NOFX in deze lijst
Vind ook veel van hun echt grote hits niet heel geweldig, maar ze hebben genoeg nummers ertussen zitten die minder grote hits zijn geweest die wel echt goed zijnquote:Op donderdag 23 december 2021 16:15 schreef EP3 het volgende:
Ben geen enorme Queen fan, maar vind dit ms wel hun lekkerste.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |