SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Nederland, gidslandquote:Op dinsdag 21 december 2021 19:49 schreef Da_Sandman het volgende:
Geen publiek dus meer in de stadions in Duitsland. Volgende verontwaardiging die de prullenbak in kan.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Bij Rutte heb ik zowiezo altijd het idee dat alles hem overkomt. Het ligt altijd aan de ander.quote:Op dinsdag 21 december 2021 19:46 schreef JohnDDD het volgende:
Rutte doet nu net alsof hij niet zelf de beslissing heeft genomen dat er een lockdown moest komen. Alsof die zichzelf heeft afgekondigd. Je kunt het ook gewoon niet doen natuurlijk. Dat is altijd een optie.![]()
Ja, want het is natuurlijk volstrekt onmogelijk dat meerdere landen dezelfde achterlijke overtrokken maatregelen nemen. Nu lege stadions navolging krijgt in Duitsland moet het wel een goede en logische maatregel zijn!quote:Op dinsdag 21 december 2021 19:49 schreef Da_Sandman het volgende:
Geen publiek dus meer in de stadions in Duitsland. Volgende verontwaardiging die de prullenbak in kan.
Ofzo.![]()
Dan vieren we dat toch gewoon in de zomer? Doen we kerst een weekje daarna.quote:
We moeten ons aanpassen aan het virus.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ja lekker man. Sint intocht voortaan in juni of zo, en 5 december op 5 juli.quote:Op dinsdag 21 december 2021 20:05 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Dan vieren we dat toch gewoon in de zomer? Doen we kerst een weekje daarna.
We moeten ons aanpassen aan het virus.
Zonder wrijving geen glans![]()
Ik weet niet of dit zo is. Met 20% meer IC-capaciteit kun je met iets minder maatregelen toch nog ‘flatten the curve’ toepassen. Het aantal besmettingen en opnames zal dan toch ook stabiliseren op een hoger niveau dan nu capaciteitstechnisch mogelijk is. Consequentie is dat er meer mensen ziek worden en doodgaan, maar je kunt wel minder strenge maatregelen nemen.quote:Op dinsdag 21 december 2021 19:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Al zou je de IC met 20% vergroten, het probleem schuift dan gewoon een paar weken door zonder maatregelen maar vroeg of laat loop je gewoon vast, Duitsland heeft veel meer IC capaciteit dan wij en die zijn ook hard aan het ingrijpen. Dus wat levert het dan op?![]()
Heerlijk. Met je korte broek en slippertjes aan de wal zwaaien naar Sinterklaas.quote:Op dinsdag 21 december 2021 20:06 schreef Haags het volgende:
[..]
Ja lekker man. Sint intocht voortaan in juni of zo, en 5 december op 5 juli.
Daarna gewoon weer van september tot april opgehokt.
Het nieuwe normaal.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Heerlijk 5 weken kerstvakantie in december en januari. Lekker donker buiten, alles dicht, genieten toch?quote:Op dinsdag 21 december 2021 20:08 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Heerlijk. Met je korte broek en slippertjes aan de wal zwaaien naar Sinterklaas.
Daarna gewoon weer van september tot april opgehokt.
Het nieuwe normaal.
En dan 2 weekjes vakantie in juli als alles open is(wel met booster nummer 5, mondkapje, anderhalve meter en QR-code uiteraard!)![]()
Wel even de vraag of in de haven van Scheveningen een boot met vluchtelingen aan komt in de zomer of de boot met Sinterklaas. Maar goed, zingen zullen we!quote:Op dinsdag 21 december 2021 20:08 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Heerlijk. Met je korte broek en slippertjes aan de wal zwaaien naar Sinterklaas.
Daarna gewoon weer van september tot april opgehokt.
Het nieuwe normaal.Zonder wrijving geen glans![]()
Nee dit kan niet, het was 'technisch onmogelijk'.quote:Op dinsdag 21 december 2021 19:14 schreef Johannes788 het volgende:
De Jonge wil structurele vaccinatiecampagne, na booster nog 'aantal prikken' nodig
Er moet worden toegewerkt naar een structurele vaccinatiecampagne, zodat op zijn minst de meest kwetsbare groepen periodiek een vaccin tegen corona kunnen krijgen. "Dat moet net zo lang, totdat we met zijn allen voldoende beschermd zijn", zei demissionair minister Hugo de Jonge dinsdag in de Kamer tijdens het coronadebat.
"Vooralsnog heb ik de verwachting dat we echt nog een aantal prikken te gaan hebben", zei De Jonge. "Je moet toe naar een structurele vaccinatieorganisatie en niet per prik als apart project zien."
De huidige boostercampagne, waarbij de meeste gevaccineerden een derde prik krijgen, draait na een moeizame start bijna op volle toeren. Deze week worden er naar verwachting 1 miljoen prikken gezet, volgende week moet dat worden opgekrikt naar 1,5 per week.
De Jonge kan "niet exact voorspellen" of een volgende, vierde prik in het tweede of derde kwartaal van volgend jaar zal moeten plaatsvinden. Maar RIVM en GGD hebben volgens hem "op hun netvlies" dat zij na de huidige campagne zich moeten voorbereiden op de volgende.
Overigens moest De Jonge terugkomen op zijn eerdere belofte dat alle zestigplussers voor de jaarwisseling hun booster zouden krijgen. "Allemaal gaat denk ik niet lukken", zei de bewindsman. Een deel zal daarom in januari worden geprikt.
'Omikronversie' van vaccin in de maak
Veel is afhankelijk van met welke variant van het coronavirus we te maken krijgen. De huidige vaccins hebben een stuk minder vat op omikron. Zonder booster is de bescherming tegen besmetting vier tot vijf keer minder, zei RIVM-topman Jaap van Dissel vandaag.
Een mogelijk nieuw vaccin voor deze specifieke variant door fabrikant BionTech/Pfizer wordt in het tweede kwartaal van volgend jaar verwacht. Nederland heeft al een bestelling geplaatst van 35 miljoen vaccins geplaatst voor de komende twee jaar.
Zodra er een 'omikronversie' beschikbaar is, worden die geleverd in plaats van de huidige vaccins, zei De Jonge.
Kortom, komende jaren ieder half jaar prikkie.
Walgelijk.
https://www.nu.nl/politie(...)l-prikken-nodig.html![]()
![]()
Wel knap dat we al 2443 topics hebben weten te vullen met heldere en niet te verstane uitleg waarom het vaccin niet werkt#GenTerapieGriepBestrijdingsScrabbleWoord
Er komen tribunalen!!1!!!!!1![]()
Het 3 uur zachtjes laten creperen van het hert doet het hemquote:
Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.![]()
Denk dat het gezegde 'als pasen en pinksteren op 1 dag vallen' binnenkort ook verleden tijd is.quote:Op dinsdag 21 december 2021 20:05 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Dan vieren we dat toch gewoon in de zomer? Doen we kerst een weekje daarna.
We moeten ons aanpassen aan het virus.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Strandpietquote:Op dinsdag 21 december 2021 20:08 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Heerlijk. Met je korte broek en slippertjes aan de wal zwaaien naar Sinterklaas.
Daarna gewoon weer van september tot april opgehokt.
Het nieuwe normaal.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ik kijk nergens meer van opquote:Op dinsdag 21 december 2021 20:14 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Denk dat het gezegde 'als pasen en pinksteren op 1 dag vallen' binnenkort ook verleden tijd is.
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Veel ouders die op een erfenis aan het wachten zijnquote:Op dinsdag 21 december 2021 20:11 schreef Noek het volgende:
Kwart vd kinderen zit nu bij opa en oma.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
quote:Op dinsdag 21 december 2021 20:12 schreef ThierryPicking het volgende:
Wel knap dat we al 2443 topics hebben weten te vullen met heldere en niet te verstane uitleg waarom het vaccin niet werkt#GenTerapieGriepBestrijdingsScrabbleWoord
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Precies, Corona cashen!quote:Op dinsdag 21 december 2021 20:18 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Veel ouders die op een erfenis aan het wachten zijn![]()
Maar serieus, ik denk wel dat veel ouders toch de hulp van oma en opa inroepen. En dat is toch wel zorgelijk voor het potentiėle aantal mensen wat hierdoor een pets van Corona gaat krijgen.
Er komen tribunalen!!1!!!!!1
Forum Opties Forumhop: Hop naar: