Heerenveen is echt schandalig slecht dus het zou niet nodig zijn in ieder geval.quote:Op zondag 19 december 2021 17:05 schreef fetX het volgende:
Hoop wel echt dat we bij Heerenveen winnen, anders ga je toch met een heel matig gevoel de winterstop in.
Maar Feyenoord heeft er al een aantal gespeeld waarbij ze beter waren en toch niet wisten te winnen dus dit zegt me niet zoveel.quote:Op zondag 19 december 2021 17:06 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Heerenveen is echt schandalig slecht dus het zou niet nodig zijn in ieder geval.
Ja, leuk. "Ik denk dat Arne Slot goed blootlegt wie de stoorzenders waren"quote:Op zondag 19 december 2021 16:59 schreef Slobeend het volgende:
Uitstekend interview met Berghuis ja.
En dat zou echt zonde zijn, ook voor Slot. Voetballende hebben we het namelijk goed voor elkaar. Spelers lijken te weten wat ze moeten doen enzo.quote:Op zondag 19 december 2021 17:05 schreef fetX het volgende:
Hoop wel echt dat we bij Heerenveen winnen, anders ga je toch met een heel matig gevoel de winterstop in.
Opzich wel vertrouwen erin, moet je met Geertje en Nelson ook wel kunnen winnen.quote:
Tja, van dit soort gasten heeft Feyenoord er wel aardig veel lopen. Maar oke, dat hoort erbij. Weinig van aantrekken verder.quote:
Alleen missen we de echte kwaliteit om voorin een hoog rendement te halen.quote:Op zondag 19 december 2021 17:24 schreef H.FR het volgende:
[..]
En dat zou echt zonde zijn, ook voor Slot. Voetballende hebben we het namelijk goed voor elkaar. Spelers lijken te weten wat ze moeten doen enzo.
Probleem zit vooral voorin. Dessers en Linssen zijn toch vaak zeer matig. Op rechts voorin loopt het niet. En Sini maakt de laatste weken een uitgebluste indruk, die blessure komt ergens ook niet onverwacht.quote:Op zondag 19 december 2021 17:24 schreef H.FR het volgende:
[..]
En dat zou echt zonde zijn, ook voor Slot. Voetballende hebben we het namelijk goed voor elkaar. Spelers lijken te weten wat ze moeten doen enzo.
is toch ook zoquote:Op zondag 19 december 2021 16:58 schreef Tomatenboer het volgende:
Ajax heeft de wedstrijd gecontroleerd volgens boertje Ten Hag.
Het eerste half uur, maar tot aan de 80e minuut was het toch wel Feyenoord.quote:
Klopt, daarom zeg ik specifiek voetballend. Zou daarom lekker zijn als het lukt Diallo te halen voor anderhalf jaar.quote:Op zondag 19 december 2021 17:27 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Alleen missen we de echte kwaliteit om voorin een hoog rendement te halen.
Ja maar da's ook een winger, centraal zullen we ook wat moeten al zal dat niet voor de zomer kunnen.quote:Op zondag 19 december 2021 17:32 schreef H.FR het volgende:
[..]
Klopt, daarom zeg ik specifiek voetballend. Zou daarom lekker zijn als het lukt Diallo te halen voor anderhalf jaar.
Welnee, de wedstrijd was van beide kanten zo slecht dat je met goed fatsoen op geen enkele wijze kan spreken van het controleren van de wedstrijd. Niet in balbezit, positiespel, kansen of wat dan ook.quote:
Ajax komt gelukkig op de 0-1 en dan moet Feyenoord komen maar creëerde nauwelijks iets, dan is het toch controleren wat mij betreft, verder matig van beide kanten hoor, 0-0 was een terechte uitslag geweest maar dat dan ook afdwingen lukt Feyenoord eigenlijk nooit tegen Ajaxquote:Op zondag 19 december 2021 17:31 schreef fetX het volgende:
[..]
Het eerste half uur, maar tot aan de 80e minuut was het toch wel Feyenoord.
Maakt toch ook allemaal niet uit. Het was zo armoedig. Als je vandaag keek is het onbegrijpelijk dat dit nummer 2 en 3 was
Dan hebben we wel een iets andere definitie van controleren.quote:Op zondag 19 december 2021 17:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ajax komt gelukkig op de 0-1 en dan moet Feyenoord komen maar creëerde nauwelijks iets, dan is het toch controleren wat mij betreft, verder matig van beide kanten hoor, 0-0 was een terechte uitslag geweest maar dat dan ook afdwingen lukt Feyenoord eigenlijk nooit tegen Ajax
controleren is niet hetzelfde als domineren maar dat het aan de bal matig tot zeer slecht was van beide kanten ben ik het wel mee eens maar Feyenoord maakt verdedigend 2 domme fouten en Ajax geen.quote:Op zondag 19 december 2021 17:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Welnee, de wedstrijd was van beide kanten zo slecht dat je met goed fatsoen op geen enkele wijze kan spreken van het controleren van de wedstrijd. Niet in balbezit, positiespel, kansen of wat dan ook.
Hoeveel gaat Senesi opbrengen? zijn er clubs in paniek om in de winter versterking te halen.quote:Op zondag 19 december 2021 17:36 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Als Trauner weer fit is na de winterstop lekker gaan spelen met Trauner en Geertruida centraal. Kan je Senesi deze winter verkopen en achterin doorselecteren. Back-up voor Malacia en Pedersen halen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |