Ik heb echt geen idee. Het klopt dat de klachten minder leken, maar de afgelopen 3 maanden zijn er genoeg dagen geweest dat ik nergens last van had. Dus wie weet waren de afgelopen dagen nou net die dagen.quote:Op maandag 20 december 2021 16:31 schreef Sharuun01 het volgende:
[..]
een keer overslaan zou niet echt uit mogen maken denk ik, ik had er persoonlijk ook nog 5 over aan het einde van de kuur dus ergens wel eens iets vergeten.
Maar hiermee geef je dus wel aan dat de pillen op dit moment wel helpen, en het probleem eigenlijk dus wel je maagzuur is
Ik slik voor de rest van mijn leven omprazol. Als ik een dag vergeet ga ik door de grond van de pijn door het maagzuur.quote:Op maandag 20 december 2021 16:25 schreef milashar het volgende:
[..]
Zou je dan je hele leven iets moeten slikken? Of kan het ook vanzelf minder worden, het maagzuur bedoel ik?
Ik zou echt even richting huisarts gaan als ik jou was.quote:Op maandag 20 december 2021 17:41 schreef milashar het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee. Het klopt dat de klachten minder leken, maar de afgelopen 3 maanden zijn er genoeg dagen geweest dat ik nergens last van had. Dus wie weet waren de afgelopen dagen nou net die dagen.
Ik hoop trouwens niet dat het maagzuur is, ik ben een ramp met capsules/tabletten/pillen slikken. Ik zie het al gebeuren dat ik als de klachten blijven een gastroscopie krijg en er een middenrifbreuk of slokdarmontsteking wordt ontdekt![]()
Ik hoop gewoon echt dat ik verkeerd adem, teveel lucht binnenkrijg, daardoor veel moet boeren, en veel boeren + lucht leidt natuurlijk tot keel irritatie en al.
De brandend maagzuur theorie begrijp ik niet. Er brandt niets. Ik heb geen oprispingen, dus dat ik boer en er eten of maaginhoud naar boven komt. Ik boer alleen maar lucht. Dit zou stille reflux kunnen zijn, maar daar schiet ik ook niet mee op, als ik dat weet. Dan zullen er dus periodes zijn dat ik niets weet, terwijl mijn slokdarm lekker begint te ontsteken.
Wat erg, dat is toch helemaal niet goed voor je lever en nieren?quote:Op maandag 20 december 2021 18:00 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ik slik voor de rest van mijn leven omprazol. Als ik een dag vergeet ga ik door de grond van de pijn door het maagzuur.
Ik maak nog even de kuur af, als hij me weer ziet komen en hoort twijfelen over zijn diagnose wordt het niets.quote:Op maandag 20 december 2021 18:01 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Ik zou echt even richting huisarts gaan als ik jou was.
Mijn nieren zijn al doodquote:Op maandag 20 december 2021 18:19 schreef milashar het volgende:
[..]
Wat erg, dat is toch helemaal niet goed voor je lever en nieren?
Okequote:Op maandag 20 december 2021 18:19 schreef milashar het volgende:
[..]
Ik maak nog even de kuur af, als hij me weer ziet komen en hoort twijfelen over zijn diagnose wordt het niets.
Of juist wel, dan heb je een anderquote:Op dinsdag 21 december 2021 10:29 schreef milashar het volgende:
Ik hoop niet dat die met vakantie is.
Het mooiste aan mijn huisarts is, dat ik me nu nog slechter voel. Maar wie weet komt dit doordat ik de kuur afgebroken had. Van donderdag t/m zondag ging het goed. Zondagavond vergat ik een dosis, en de volgende dag was het boeren er weer, en best extreem. Was voor die pillen nooit zo erg. Snel maandag weer begonnen met alles bijhouden, maar ik voel me nu wel beroerd. Alsof je geen dosis mag vergeten of alsof ik nu weer opnieuw ben begonnen na de vergeten dosis, maar nu kan mijn lichaam er niet meer tegen. Ik heb een nare buikpijn, steken in mijn bovenbuik, darmen rommelen, steken in mijn borst. Allemaal dingen waar ik nooit last van had. Dat is het probleem van de medische molen en tabletten. Uiteindelijk gaat het meestal veel slechter met je. Nou ja, ik kijk het nog een dag aan, als de "bijwerkingen" morgen ook nog blijven, dan bel ik donderdag even de huisarts.quote:Op dinsdag 21 december 2021 13:35 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Of juist wel, dan heb je een ander
Jammer dat je dat niet eerst hebt gelezen en bv een alarm op je telefoon hebt gezet ter herinnering.quote:Op dinsdag 21 december 2021 15:47 schreef milashar het volgende:
If you miss doses or don’t take the drug on schedule: Your medication may not work as well or may stop working completely. For this drug to work well, a certain amount needs to be in your body at all times.
Lekker dan....verklaart veel.
Maar is ook de meest zinloze tablet ooit:
If you stop taking the drug suddenly or don’t take it at all: Your acid reflux, heartburn, or ulcer symptoms may not get better or may get worse.
levenslang slikken?
Staat dan ook niet op de Nederlandstalige apotheek bijsluiter. Staat alleen dat je een vergeten dosis zo snel mogelijk weer moet innemen. Maar ik doe maar alsof ik nu opnieuw begonnen ben. Dus dan zit ik op 1,5 dagquote:Op dinsdag 21 december 2021 15:56 schreef maily het volgende:
[..]
Jammer dat je dat niet eerst hebt gelezen en bv een alarm op je telefoon hebt gezet ter herinnering.
Wat fijn dat je vrouw nu van haar klachten af isquote:Op dinsdag 21 december 2021 16:21 schreef DrDarwin het volgende:
Mijn vrouw had ook zoiets.
Slikte zich wezenloos aan allerlei 'rennie' achtige pillen en at bijna niets meer.
Toch nog maar eens een onderzoek via de HA, waarbij maar weer eens een ontlasting onderzoek werd gedaan in een lab.
De vorige keren was daar niets uit gekomen, dus we hadden weinig hoop, maar nu kreeg ze te horen dat er een bacteriële infectie was aangetroffen in het maag darm kanaal.
Medicatie daartegen sloeg meteen aan, binnen drie dagen kon ze weer normaal eten, en ze ziet er ook meteen weer wat gezonder uit.
Dit is heel recent overigens, maar ik heb de hoop dat het probleem nu echt getackeld is.
Ja, maar dat heb ik dus niet. Geen heartburn. Geen zuur. Geen oprispingen (boeren met zuur of eten). Niet misselijk. Niks van dat alles.quote:Op dinsdag 21 december 2021 16:26 schreef blessed19 het volgende:
Mooi kort filmpje over het hoe en waarom.
Vader van een maatje van me had ook zoiets, jaar later overleden aan kanker.quote:Op dinsdag 21 december 2021 16:35 schreef milashar het volgende:
[..]
Ja, maar dat heb ik dus niet. Geen heartburn. Geen zuur. Geen oprispingen (boeren met zuur of eten). Niet misselijk. Niks van dat alles.
Enige dat ik heb is dat boeren, en dat mijn maag het voelt als ik nu pittig eet of koude/warme dranken nuttig. Maar wie weet was dat altijd, alleen let ik er nu gewoon meer opHet was pas toen ik keelpijn en bittere smaak en kriebel in mijn keel kreeg dat ik naar de huisarts ging. Maar die huisarts zei dat hij daar niets aan kan doen, en dat ik maar paracetamol moet innemen
Je zou denken dat hij dat in verband met het maagzuur zou brengen. Maar de keelklachten waren even. Misschien door het koude weer? Nu geen last namelijk meer.
Is de huisarts dan verantwoordelijk, als mij zoiets overkomt of mijn juiste diagnose te laat?quote:Op dinsdag 21 december 2021 16:38 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Vader van een maatje van me had ook zoiets, jaar later overleden aan kanker.![]()
Oftewel: second opinieonderzoek en evt ziekenhuisbezoek eisen.
Het zal bij jou vast niet zo erg zijn, maar ik zou me niet laten afschepen met een aspirientjequote:Op dinsdag 21 december 2021 16:43 schreef milashar het volgende:
[..]
Is de huisarts dan verantwoordelijk, als mij zoiets overkomt of mijn juiste diagnose te laat?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |