En dat is?quote:
Dat ontloopt elkaar niet zo heel veel eigenlijk. En Max reed het eerste jaar + 4 races van het 2e jaar nog voor een B-team.quote:Op zaterdag 18 december 2021 17:05 schreef Nober het volgende:
Hamilton (2007-2013)
129 races
31 pole positions
22 wins
54 podiums (22-16-16)
16 retirements
1 disqualification
1 World Championship (23 jaar, 300 dagen)
Verstappen (2015-2021)
141 races
13 pole positions
20 wins
60 podiums (20-25-15)
26 retirements
1 World Championship (24 jaar, 73 dagen)
Ik denk ook niet dat iemand daar direct op uit is. Volgens mij heeft Max eerder deze week zelf al geroepen dat ie zijn carrière met een kampioenschap al een succes acht.quote:Op zaterdag 18 december 2021 17:17 schreef klaasweetalles het volgende:
https://www.formula1point(...)ton/Max%20Verstappen
op deze site kun je de rijders met elkaar vergelijken en de statistieken zien
Niemand gaat HAM nog verslaan.
mee eensquote:Op zaterdag 18 december 2021 17:19 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat iemand daar direct op uit is. Volgens mij heeft Max eerder deze week zelf al geroepen dat ie zijn carrière met een kampioenschap al een succes acht.
Ik hoopte op een serieuze uitwisseling van posts maar ik zie dat dat er niet in zit. En dag.quote:Op zaterdag 18 december 2021 17:20 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
mee eens
hij moet vooral zorgen dat hij heel blijft
dat roekeloze rijden van hem is erg risicovol.....
quote:Op zaterdag 18 december 2021 17:22 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik hoopte op een serieuze uitwisseling van posts maar ik zie dat dat er niet in zit. En dag.
Nee Mercedes bouwt de beste autoquote:
quote:Op zaterdag 18 december 2021 18:54 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Nee Mercedes bouwt de beste auto
Zeker. SchumiGodddd.quote:
https://www.essentiallysp(...)humacher-toto-wolff/quote:Lewis Hamilton Will Never be Greater Than Michael Schumacher: Toto Wolff
Dat is de mening van 1 persoonquote:Op zondag 19 december 2021 09:57 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Zeker. SchumiGodddd.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
https://www.essentiallysp(...)humacher-toto-wolff/
2 personen. Toto en ik. Tegen jou. Dat is 2 tegen 1. Wij winnen!!quote:
Een oude Formule 1-wet zegt dat je bij elk kind dat je krijgt een tiende seconde per ronde langzamer wordt.quote:Op maandag 20 december 2021 10:26 schreef jogy het volgende:
Max zit nog 15 tot 20 jaar in de F1 en zal uiteindelijk de meest gehaatte coureur (buiten Nederland) worden omdat hij gewoon niet meer kan stoppen met winnen.
Max stopt pas met minimaal 10 wdc's achter zijn naam. En hopelijk allemaal minimaal zo spectaculair als deze.
Kan ook vragen wat Hamilton tussen deze twee grootheden doet, het hele jaar roepen over mindgames, en zodra hij een x niet z'n zin krijgt, meteen mentaal in elkaar klappenquote:Op zondag 19 december 2021 20:30 schreef Sjeunie het volgende:
Waarom staat Verstappen uberhaupt tussen deze 2 grootheden? na 7 seizoenen geen enkel World Championship gewonnen, ( Masi won Abu Dhabi voor Max, als hij het op eigen kracht had kunnen winnen was het een ander verhaal)
Trolololololquote:Op zondag 19 december 2021 20:30 schreef Sjeunie het volgende:
Waarom staat Verstappen uberhaupt tussen deze 2 grootheden? na 7 seizoenen geen enkel World Championship gewonnen, ( Masi won Abu Dhabi voor Max, als hij het op eigen kracht had kunnen winnen was het een ander verhaal)
2 grootheden? Ik zie alleen Schumacher. Wie is volgens jou de andere grootheid dan?quote:Op zondag 19 december 2021 20:30 schreef Sjeunie het volgende:
Waarom staat Verstappen uberhaupt tussen deze 2 grootheden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |