SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./modbreak
MINISTER OLLONGREN GEEFT TOE : MONDKAPJES ZIJN BEDOELD VOOR GEDRAGSBEÏNVLOEDING.
Één besmetting voorkomen met een week lang mondkapjes dragen voor 200.000 mensen, MISSCHIEN (Jaap v Dissel).
Verschillende video's:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Meest gevaccineerde land in de wereld.
Directeur Bayer erkent:"vaccins zijn gentherapie"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_operations_(United_States)
'Psychological operations (PSYOP) are operations to convey selected information and indicators to audiences to influence their emotions, motives, and objective reasoning, and ultimately the behavior of governments, organizations, groups, and individuals.'
![]()
![]()
![]()
Geaccepteerd extremisme en polarisatie in de samenleving:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geaccepteerde ridiculiteit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The show must go on folks!
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Welk einde heeft het dan?quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:46 schreef Wantie het volgende:
[..]
Mijn punt heeft wel een einde.
Dat die jou niet bevalt doet er niet toe.
Ik geef 2 scenario's die ik plausibel vind, eentje waarbij het virus steeds milder wordt en daardoor niet opvalt tussen de andere coronavirussen die ons verkouden maken, of een virus dat ongeveer even gevaarlijk blijft, maar door toenemende immuniteit steeds minder relevant wordt.
Dat is hoe ik erover denk.
Als jij een ander scenario verwacht, ventileer die dan eens...
Het wordt steeds milder, maar de griep komt ook ieder jaar gewoon terug en overspoeld ziekenhuizen, waarom denk je dat dit opeens anders zou zijn?
Waarom zou een ziekte die ieder jaar wel in een bepaalde mate terugkomt opeens minder relavant worden dan zoals het alitjd al geweest is?"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Ik had gehoopt en ook een beetje verwacht dat je nog kon afhalen of winkelen op een tijdslot. En de kapper had ik ook geboekt deze week als ik geweten had dat 'ie zo lang dicht gaat.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:45 schreef greysbones het volgende:
[..]
weet je hoe druk het overal is nu?
De mega besmetting vindt vandaag plaats
waar zo o zo bang voor zijn
Helaas, het is niet anders.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok![]()
Psychological terrorismquote:Op zaterdag 18 december 2021 15:40 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Het werkt goed om de bevolking te breken hoor. Of dacht je nog steeds dat dit om besmettingen ging?In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo![]()
Lijkt me wel ludiek als protest dat men zich massaal kaalscheert voor de 2e kamer vanwege het sluiten van de kappers.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik had gehoopt en ook een beetje verwacht dat je nog kon afhalen of winkelen op een tijdslot. En de kapper had ik ook geboekt deze week als ik geweten had dat 'ie zo lang dicht gaat.
Helaas, het is niet anders.
Ik doe niet mee overigens, net geweest."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Mensen die willen dat vaccinaties verplicht worden mogen gaan. Die zijn mede-verantwoordelijk voor de uitrol van een gruwelijk systeem dat onze vrijheden gaat beperken.quote:Proud member of the IDGAF+FU2 community![]()
De trend waarbij virussen zich vergeleken met hun voorgangers steeds beter weten te verspreiden is heel normaal en ik ben eerlijk gezegd ook een beetje verbaasd dat dat als zo ongeloofwaardig wordt gezien. De varianten die zich minder makkelijk verspreiden doven logischerwijs vanzelf uit.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:46 schreef Wantie het volgende:
[..]
Mijn punt heeft wel een einde.
Dat die jou niet bevalt doet er niet toe.
Ik geef 2 scenario's die ik plausibel vind, eentje waarbij het virus steeds milder wordt en daardoor niet opvalt tussen de andere coronavirussen die ons verkouden maken, of een virus dat ongeveer even gevaarlijk blijft, maar door toenemende immuniteit steeds minder relevant wordt.
Dat is hoe ik erover denk.
Als jij een ander scenario verwacht, ventileer die dan eens...
Ondertussen wordt, zoals je zegt, onze weerbaarheid ertegen steeds beter door vaccinatie en besmetting. Dat zorgt ervoor dat die verspreiding weer afgeremd wordt, en dat de impact (zowel maatschappelijk als individueel) afneemt. Een virus wordt doorgaans ook niet ineens heel veel gevaarlijker, tenzij die mutaties gepaard gaan met een betere verspreiding. Zo'n virus kan zich immers ook niet verspreiden wanneer we allemaal doodziek op bed liggen of de pijp uit zijn gegaan.Huilen dan.![]()
Genoeg kappers die zwart werken.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:44 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Als je nog naar een kapper of niet-supermarkt wil dan moet je nu rennen. Anders moet je wachten tot 14 januari of nog veel langer als die volledige lockdown verlengt word.![]()
Het wordt wel enorm fundamenteel hè, de lijn is gitzwart.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:54 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Mensen die willen dat vaccinaties verplicht worden mogen gaan. Die zijn mede-verantwoordelijk voor de uitrol van een gruwelijk systeem dat onze vrijheden gaat beperken."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Jup en dat net voor de feestdagen, opzettelijk en met voorbedachte rade het volk treiteren. Onderstaande zal wel gewoon doorgaan voor de notabelen. Met de vorige lockdown konden ze daar ook nog lekker tafelen.quote:
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.![]()
Weet niet wie dit plaatje erin gezet heeft maar ik moest hier gruwelijk hard om lachenquote:. Bedankt.
Huilen dan.![]()
Nee, dat kun je nog niet.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:39 schreef ludovico het volgende:
[..]
Enorm slimme vergelijking.
We praten over een labrador, dat mag je na 3 weken spelen toch wel concluderen.
[..]
In Denemarken blijkt Omikron de helft minder ziekenhuis opnames te veroorzaken ten opzichte van Delta, maar omdat de besmettingen vooralsnog vooral jongeren betreft vinden ze het te vroeg om daar conclusies aan te verbinden.Mja, beetje op sentiment spelen maakt je argument niet sterker.quote:... jeetje man.
Wat wil ik tegen je zeggen....
Zonde dat je zo bang bent, en frustrerend dat zoveel mensen zich bang hebben laten maken dat we nu met een of andere poedel samenleving meegaan in deze onzin.Dat kan inderdaad, en is een van de scenario's die ik heb geschetst, waar je vervolgens met een gestrekt been tegen in ging.quote:Omikron is een zegen, het jaagt de besmettelijkere variant "delta" weg, terwijl mensen die besmet zijn veel minder in het ziekenhuis terecht komen, en na een besmetting heeft men weer antistoffen en is dus weer beter beschermd... Dit is gewoon het einde van een hoop drama.Tja, als ik verwacht dat Covid verwordt tot zoiets als de griep in een ander scenario, dan ga je er ook met een gestrekt been tegenin.quote:Maar griepgolven etc zijn gewoon compleet binnen de verwachting, we moeten niet doen alsof druk op de zorg niet binnen de verwachting valt, je kan er wel angstig om doen maar dan leef je weer onbewust en in angst, dit is namelijk wat we echt helemaal zelf op ons afroepen door de de capaciteit van de zorg niet te verhogen. Je hoeft ook echt niet anders te gaan verwachten.
Je hebt het steeds over angst, emoties dus, maar volgens mij sta je er zelf te geëmotioneerd in.Dat verwacht ik ook, maar Covid is sowieso een watje gebleken in Afrika.quote:Mijn verwachting? Het blijkt uit Zuid Afrikaanse data, het staat zwart op wit dat Omikron minder "virulent" is zogezegd.
Daar ga ik me dus niet blind op staren.Nee, je gaat volledig voorbij aan de strekking.quote:Ik ga er niet zomaar vanuit, we zijn al 3 weken aan het spelen met deze snoezelige labrador pup, maak van die puppy geen Grizzly beer.
Mja, ik zou niet weten waarom we andere cijfers zouden moeten verwachten dan griepdrukte op de IC's... Als de vaccins nou steriele immuniteit gaven, maar het was al duidelijk dat dat niet zou gaan gebeuren.
Griepdrukte op de IC's is geheel binnen de verwachting, je mag niet anders gaan verwachten dat zou nou naiief zijn, en op dit moment "kunnen we dat niet aan" maar wees geen EMO door te doen alsof de wereld zo hard veranderd is, die is tamelijk hetzelfde, hoe wij ermee omgaan / mbt zorgcapaciteit en angstporno, daar gaat het fout, dat houdt ons gevangen.
En de staat doet er niks mee, ik begrijp het niet dat je focus zo misplaatst is, kijk eens naar waar het fout gaat, laat je eens niet afleiden alsof het virus nou zo bijzonder is, de aanpak, de maatregelen, die zijn bijzonder.
En jouw angststrategie heeft geen einde. Wil je werkelijk voor alitjd in deze wereld blijven leven of wil je daar ooit een keer uit komen?
Omikron kan inderdaad de uitweg zijn, maar gezien eerdere varianten moeten we ons daar niet blind op staren.
Ik ben absoluut niet blij met de maatregelen, betwijfel of ze echt nodig zijn, maar ik ben zelf geen expert.
Het muntje kan twee kanten opvallen en ik zie vooralsnog geen voldoende solide bewijs dat het inderdaad volledig de goeie kant op valt.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
"Nee dat kun je niet"quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:59 schreef Wantie het volgende:
Nee, dat kun je nog niet.
In Denemarken blijkt Omikron de helft minder ziekenhuis opnames te veroorzaken ten opzichte van Delta, maar omdat de besmettingen vooralsnog vooral jongeren betreft vinden ze het te vroeg om daar conclusies aan te verbinden.
Je kiest echt 100% zelf ervoor om in de ongefundeerde angst te zwemmen. Uhuh, allemaal veel te vroeg, wetenschappelijke conservativiteit noemen we dat, zou leuk zijn als je gaat begrijpen wat dat inhoud.Het hele punt is jouw misplaatste sentiment.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:59 schreef Wantie het volgende:
Mja, beetje op sentiment spelen maakt je argument niet sterker.Omdat jij doet alsof alle problemen dan weg zijn, terwijl de ziekenhuizen ook pré corona in de shit zaten en de aantallen never nooit voldoende zullen zakken met dit tekort aan IC personeel om de bel te laten luiden voor het einde van de pandemie.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:59 schreef Wantie het volgende:
Dat kan inderdaad, en is een van de scenario's die ik heb geschetst, waar je vervolgens met een gestrekt been tegen in ging.
Zelfs met een lamgeslagen Corona komen we er met dit fragiele waardenpakket niet uit de shit.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:59 schreef Wantie het volgende:
Tja, als ik verwacht dat Covid verwordt tot zoiets als de griep in een ander scenario, dan ga je er ook met een gestrekt been tegenin.
Je hebt het steeds over angst, emoties dus, maar volgens mij sta je er zelf te geëmotioneerd in.
Het zegt jou niks als daar de hospitalisaties per besmetting /4 gaan? Okay.... En ook in absolute aantallen overigens.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:59 schreef Wantie het volgende:
Dat verwacht ik ook, maar Covid is sowieso een watje gebleken in Afrika.
Daar ga ik me dus niet blind op staren.NIEMAND is een expert, als ik ergens een schurft hekel aan begin te krijgen is dat men zo schaapachtig valt voor wat de media portretteert als autoriteit.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:59 schreef Wantie het volgende:
Nee, je gaat volledig voorbij aan de strekking.
Omikron kan inderdaad de uitweg zijn, maar gezien eerdere varianten moeten we ons daar niet blind op staren.
Ik ben absoluut niet blij met de maatregelen, betwijfel of ze echt nodig zijn, maar ik ben zelf geen expert.
Het muntje kan twee kanten opvallen en ik zie vooralsnog geen voldoende solide bewijs dat het inderdaad volledig de goeie kant op valt.
Ja Marion weet meer over virussen dan ik, maar ze is fucking wereldvreemd dat mens.
Het muntje is allang gevallen. Als jij de Titanic zou besturen zou je recht op de rots afvaren en niet wegsturen "gebrek aan bewijs".
Rook uit je huis --> Gebrek aan bewijs dat het in de fik staat."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Actie-reactie he.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:54 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Mensen die willen dat vaccinaties verplicht worden mogen gaan. Die zijn mede-verantwoordelijk voor de uitrol van een gruwelijk systeem dat onze vrijheden gaat beperken.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Er is geen sprake van sentiment...quote:Op zaterdag 18 december 2021 16:04 schreef ludovico het volgende:
[..]
"Nee dat kun je niet"
Je kiest echt 100% zelf ervoor om in de ongefundeerde angst te zwemmen. Uhuh, allemaal veel te vroeg, wetenschappelijke conservativiteit noemen we dat, zou leuk zijn als je gaat begrijpen wat dat inhoud.
[..]
Het hele punt is jouw misplaatste sentiment.
[..]Dat is onzin.quote:Omdat jij doet alsof alle problemen dan weg zijn, terwijl de ziekenhuizen ook pré corona in de shit zaten en de aantallen never nooit voldoende zullen zakken met dit tekort aan IC personeel om de bel te laten luiden voor het einde van de pandemie.Dat is jouw angstbeeld..quote:Zelfs met een lamgeslagen Corona komen we er met dit fragiele waardenpakket niet uit de shit.
[..]Nee, je kunt dat niet 1 op 1 vertalen naar Nederland, Denemarken laat een ander beeld zien en als het virus meer dan een factor 4 besmettelijker is, dan loopt het alsnog uit de hand.quote:
[..]
Het zegt jou niks als daar de hospitalisaties per besmetting /4 gaan? Okay.... En ook in absolute aantallen overigens.
[..]Je moet een expert natuurlijk alleen raadplegen over diens vakgebied.quote:NIEMAND is een expert, als ik ergens een schurft hekel aan begin te krijgen is dat men zo schaapachtig valt voor wat de media portretteert als autoriteit.
Ja Marion weet meer over virussen dan ik, maar ze is fucking wereldvreemd dat mens.Grappig, het is juist andersom.quote:Het muntje is allang gevallen. Als jij de Titanic zou besturen zou je recht op de rots afvaren en niet wegsturen "gebrek aan bewijs".
Rook uit je huis --> Gebrek aan bewijs dat het in de fik staat.
Jij verwijt mij dat ik het stuur omgooi terwijl er onvoldoende bewijs is dat de ijsberg schade kan aanrichten en dat ik de brandweer al bel bij het zien van wat rook...zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
quote:
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 16:12 schreef Wantie het volgende:
Nee, je kunt dat niet 1 op 1 vertalen naar Nederland, Denemarken laat een ander beeld zien en als het virus meer dan een factor 4 besmettelijker is, dan loopt het alsnog uit de hand.![]()
![]()
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 16:12 schreef Wantie het volgende:
Je moet een expert natuurlijk alleen raadplegen over diens vakgebied.De wereld is niet één vakgebied.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Volgens jou, Wantie, komen we uit de shit omdat het virus muteert in een milde variant, maar griepaantallen zullen nog wel blijven voorkomen.
Waarom denk jij dat griepachtige aantallen opeens worden geaccepteerd na al deze shit? En verminderd aantal IC personeel etc?"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Onder die groep bevinden zich inderdaad mensen die denken als alles en iedereen gevaxxt is het drama voorbij is.quote:Op zaterdag 18 december 2021 15:54 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Mensen die willen dat vaccinaties verplicht worden mogen gaan. Die zijn mede-verantwoordelijk voor de uitrol van een gruwelijk systeem dat onze vrijheden gaat beperken.
Laten we om onderstaande maar lachen
Hij doet het goed onder de spuiters ..
I’d take a shot a month if that’s what it takes!
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.![]()
Zie mijn reactie.quote:
Of het is hooguit nog een verkoudheid, ofwel er is voldoende immuniteit opgebouwd dat vrijwel niemand meer ernstig ziek wordt.
Dat zijn 2 uitwegen.
Ik ga er niet van uit dat Covid helemaal verdwijnt, zoals SARS en MERS kennelijk wel gedaan hebben.Griep overspoelt niet elk jaar wekenlang de ziekenhuizen, daarnaast is Influenza gevoelig voor 'viral interference', dus een plotselinge Covid golf kan griep opnieuw wegdrukken, waardoor er oer saldo niet meer druk op de zorg is.quote:Het wordt steeds milder, maar de griep komt ook ieder jaar gewoon terug en overspoeld ziekenhuizen, waarom denk je dat dit opeens anders zou zijn?Covid is geen ziekte die we al eeuwenlang onder ons hebben en het is geen Influenza, in al haar verschillende verschijningsvormen.quote:Waarom zou een ziekte die ieder jaar wel in een bepaalde mate terugkomt opeens minder relavant worden dan zoals het alitjd al geweest is?
Dus waarom denk je dat Covid elk jaar erger terug komt dan griep?zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
quote:Op zaterdag 18 december 2021 16:17 schreef Wantie het volgende:
Griep overspoelt niet elk jaar wekenlang de ziekenhuizen, daarnaast is Influenza gevoelig voor 'viral interference', dus een plotselinge Covid golf kan griep opnieuw wegdrukken, waardoor er oer saldo niet meer druk op de zorg is.![]()
Griep met de huidige staat van de ziekenhuizen zou een dik probleem zijn, dat besef is nog niet ingedaald?"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Zeg ik niet, er is een natuurlijk equilibrium in het aantal mensen dat opeens weer dodelijk vatbaar raakt van een virus. Die aantallen moeten we accepteren we zijn geen god.quote:Op zaterdag 18 december 2021 16:17 schreef Wantie het volgende:
Covid is geen ziekte die we al eeuwenlang onder ons hebben en het is geen Influenza, in al haar verschillende verschijningsvormen.
Dus waarom denk je dat Covid elk jaar erger terug komt dan griep?"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Huidige staat sinds Corona of daarvoor?quote:Op zaterdag 18 december 2021 16:21 schreef ludovico het volgende:
[..]![]()
Griep met de huidige staat van de ziekenhuizen zou een dik probleem zijn, dat besef is nog niet ingedaald?zeer vocale Trump hater - VEM2012
Forum Opties Forumhop: Hop naar: