SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bronquote:In de laatste acht weken was daarmee de kans om als volledig gevaccineerd persoon met het coronavirus in het ziekenhuis te worden opgenomen 12,5 keer lager dan voor een niet-gevaccineerde. Voor opname op de IC was die kans als volledig gevaccineerde 25 keer zo klein.
(Bron)![]()
Hopelijk daar eerder dan hier, kunnen we kijken hoe mild het is.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:43 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik lees dat Denemarken nog voor de Kerst verwacht dat Omikron daar dominant wordt. Dat gaat.. snel![]()
https://eenvandaag.avrotr(...)men-zegt-hoogleraar/
In Staphorst doet men ook goede dingen, naar het schijnt![]()
![]()
Ik verbaas me over de snelheid waarmee het dominant wordt.. dat is een stuk sneller dan bij Delta geloof ik.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:44 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Als het ziekteverloop daadwerkelijk mild is, vanwaar de?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Zou mij helemaal niks verbazen dat het aan de ventilatie ligt.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:46 schreef Qarrad het volgende:
https://eenvandaag.avrotr(...)men-zegt-hoogleraar/
In Staphorst doet men ook goede dingen, naar het schijnt![]()
Maar dat hoeft dus totaal niet slecht te zijn.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:47 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik verbaas me over de snelheid waarmee het dominant wordt.. dat is een stuk sneller dan bij Delta geloof ik.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Helaas nog te weinig info inderdaad, hopelijk voor Kerst meer duidelijkheid.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Maar dat hoeft dus totaal niet slecht te zijn.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Vooralsnog 0 doden omicron dus laat maar komen!quote:Op donderdag 9 december 2021 09:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hopelijk daar eerder dan hier, kunnen we kijken hoe mild het is.![]()
Nouja, dat is een leuk bijeffect (vooralsnog idd), maar belangrijker is dat het ook erop lijkt dat het qua ziekenhuisopnames heel erg meevalt. En daar doen we het hier in NL voor.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:01 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Vooralsnog 0 doden omicron dus laat maar komen!
Gisteravond geplaatst hier (draadje met cijfers):![]()
quote:Willem Engel verliest opnieuw rechtszaak over laster tegenover Belgische viroloog
Willem Engel heeft bij de rechtbank ongelijk gekregen in een zaak waarin hij de Belgische viroloog Marc van Ranst beschuldigde van laster. Van Ranst bestreed dat. Hij stelde dat juist Engel hem benadeeld had en eiste een schadevergoeding van 7000 euro. Engel moet Van Ranst van de rechtbank in Mechelen nu een schadevergoeding betalen van 4000 euro.
Van Ranst en Engel nemen elkaar op Twitter regelmatig de maat. Van Ranst zou Engel op televisie een virusontkenner hebben genoemd, waarop de Viruswaarheid-voorman de rechtszaak aanspande.
Maar volgens de rechter noemde Van Ranst Engel niet rechtstreeks een virusontkenner en was in de uitlatingen tussen de twee geen sprake van een misdrijf, maar hooguit van een belediging.
https://nos.nl/liveblog/2(...)-verliest-rechtszaak
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic![]()
In Staphorst heeft iedereen het al gehad en zijn immuun.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:46 schreef Qarrad het volgende:
https://eenvandaag.avrotr(...)men-zegt-hoogleraar/
In Staphorst doet men ook goede dingen, naar het schijnt![]()
Bron?quote:Op donderdag 9 december 2021 10:14 schreef Gia het volgende:
[..]
In Staphorst heeft iedereen het al gehad en zijn immuun.![]()
Ik krijg een stijfje van het feit dat Omikron potentieel een oplossing kan worden.
Of ben ik dan toch PFIZERED![]()
Precies waar de experts voor gewaarschuwd hadden.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:47 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik verbaas me over de snelheid waarmee het dominant wordt.. dat is een stuk sneller dan bij Delta geloof ik.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Nee, dat was angstporno. De media moeten wel hun kijkcijfers/verkoopaantallen halen. Etc, etc.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:31 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Precies waar de experts voor gewaarschuwd hadden.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Prima zaak, laat maar komen, ik ben benieuwd.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:47 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik verbaas me over de snelheid waarmee het dominant wordt.. dat is een stuk sneller dan bij Delta geloof ik.![]()
De vraag is natuurlijk waar die voorspelling op gebaseerd is.quote:Op donderdag 9 december 2021 09:47 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik verbaas me over de snelheid waarmee het dominant wordt.. dat is een stuk sneller dan bij Delta geloof ik.![]()
Indeed. Een weekendje PANIEK PANIEK en daarna werd het stil.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:34 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nee, dat was angstporno. De media moeten wel hun kijkcijfers/verkoopaantallen halen. Etc, etc.Where law ends, tyrrany begins.![]()
Op data die nu beschikbaar is daar:quote:Op donderdag 9 december 2021 10:36 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
De vraag is natuurlijk waar die voorspelling op gebaseerd is.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Maar de 'harm is already done'.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:37 schreef Gunner het volgende:
[..]
Indeed. Een weekendje PANIEK PANIEK en daarna werd het stil.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Als jij voorzien dat een nieuwe variant binnen no time dominant is omdat deze vele male besmettelijker is PANIEK PANIEK vindt, be my guestquote:Op donderdag 9 december 2021 10:37 schreef Gunner het volgende:
[..]
Indeed. Een weekendje PANIEK PANIEK en daarna werd het stil..
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
In het VK denken ze grofweg hetzelfde: https://www.theguardian.c(...)in-uk-says-scientistquote:Op donderdag 9 december 2021 10:38 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Op data die nu beschikbaar is daar:
[ twitter ]Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Omikron is het enige waar ik nog hoop voor heb, dat de natuur het zelf wel weer oplost. Anders maken wij er wel een permanente puinzooi van met repressie. Hoop in de mensheid kan ik al tijden niet meer opbrengen.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:36 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Prima zaak, laat maar komen, ik ben benieuwd.
Ben echt benieuwd. Laat maar komen die omikron.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Ik vind dat niet; de media . misschien was dat niet duidelijk. die gingen in dat weekend toen dat vliegtuig landde vol op het paniek-orgel.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:39 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Als jij voorzien dat een nieuwe variant binnen no time dominant is omdat deze vele male besmettelijker is PANIEK PANIEK vindt, be my guest.
Where law ends, tyrrany begins.![]()
En daar wordt de conclusie uit getrokken dat het binnen twee weken dominant is?quote:Op donderdag 9 december 2021 10:38 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Op data die nu beschikbaar is daar:
[ twitter ]![]()
Als voorzorgsmaatregel kan ik er wel inkomen. Wat als het immers wel compleet uit de hand loopt?quote:
Maar hoop dat als het mee blijkt te vallen ze ook snel afschalen en dat het dan niet eindeloos duurt omdat het weer zorgvuldig moet gaan.![]()
Kijk dat schiet op, prikken mensen en rap!quote:
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ja.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:42 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
En daar wordt de conclusie uit getrokken dat het binnen twee weken dominant is?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ah, de zogenaamde exponentiële groei is weer terug van weggeweest. Mooiquote:Op donderdag 9 december 2021 10:40 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
In het VK denken ze grofweg hetzelfde: https://www.theguardian.c(...)in-uk-says-scientist.
![]()
Nog 15 dagen tot kerst. Het verdubbeld iedere 2/3 dagen.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:42 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
En daar wordt de conclusie uit getrokken dat het binnen twee weken dominant is?
3,1*2^5 = 99,2%.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Duh, die berekening kan iedereen maken. Het is trouwens verdubbeltquote:Op donderdag 9 december 2021 10:45 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Nog 15 dagen tot kerst. Het verdubbeld iedere 2/3 dagen.
3,1*2^5 = 99,2%..
![]()
De ervaring leert is dat er zodra er een nieuwe mutatie gevonden is, deze al zo verspreid is dat indammen niet meer mogelijk is.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:42 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Als voorzorgsmaatregel kan ik er wel inkomen. Wat als het immers wel compleet uit de hand loopt?
Maar hoop dat als het mee blijkt te vallen ze ook snel afschalen en dat het dan niet eindeloos duurt omdat het weer zorgvuldig moet gaan.
Daarbij zijn er toch duidelijke berichten dat het virus zich gedraagt als iedere ander. Besmettelijker, maar minder ziekmakend.
Dus why bother?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Wat was er op het paniek-orgel? Dat was toch gewoon nieuws?quote:Op donderdag 9 december 2021 10:42 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik vind dat niet; de media . misschien was dat niet duidelijk. die gingen in dat weekend toen dat vliegtuig landde vol op het paniek-orgel.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Precies de hoop die ik ook heb, laat de natuur het maar oplossen dan, wij zelf zijn daar niet toe in staat.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:41 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Omikron is het enige waar ik nog hoop voor heb, dat de natuur het zelf wel weer oplost. Anders maken wij er wel een permanente puinzooi van met repressie. Hoop in de mensheid kan ik al tijden niet meer opbrengen.
Ben echt benieuwd. Laat maar komen die omikron.![]()
Omdat de ziekenhuizen nu al vol liggen.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:47 schreef Red_85 het volgende:
[..]
De ervaring leert is dat er zodra er een nieuwe mutatie gevonden is, deze al zo verspreid is dat indammen niet meer mogelijk is.
Daarbij zijn er toch duidelijke berichten dat het virus zich gedraagt als iedere ander. Besmettelijker, maar minder ziekmakend.
Dus why bother?'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Wat is 'de natuur'?quote:Op donderdag 9 december 2021 10:47 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Precies de hoop die ik ook heb, laat de natuur het maar oplossen dan, wij zelf zijn daar niet toe in staat.![]()
Dan hoef je ook niet verbaast te doen hoe men aan de voorspelling voor kerst komt.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:46 schreef Bliksem92 het volgende:
Duh, die berekening kan iedereen maken.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Zogenaamde?quote:Op donderdag 9 december 2021 10:44 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
Ah, de zogenaamde exponentiële groei is weer terug van weggeweest. Mooi.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Wat bedoel je met 'als ieder ander'? Het is helemaal niet evident dat een virus minder virulent wordt naarmate de tijd verstrijkt. Dat is pure willekeur.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:47 schreef Red_85 het volgende:
Daarbij zijn er toch duidelijke berichten dat het virus zich gedraagt als iedere ander. Besmettelijker, maar minder ziekmakend.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Het gaat me om de input, niet de berekening.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:48 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dan hoef je ook niet verbaast te doen hoe men aan de voorspelling voor kerst komt.![]()
Iedere keer als er een cijfer ergens verdubbelt komt dat weer terug, je kunt er de klok op gelijk zettenquote:.
![]()
Laat ook maar. Ik voorzie alweer dat dit een vermoeiende discussie gaat worden waarbij jij zogenaamd kritische vragen gaat stellen en steeds halve antwoorden geeft. Om uiteindelijk tot de conclusie te komen dat jij het beter denkt te weten dan die experts.quote:Op donderdag 9 december 2021 10:49 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
Het gaat me om de input, niet de berekening.
Laat ik daar voor de verandering eens voor passen.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Nee, niet echt. Zijn vaccins onderdeel van 'de natuur'?quote:Op donderdag 9 december 2021 10:50 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Ja dat is natuurlijk een niet bestaande entiteit, maar you get the point.![]()
Wat zijn dat toch een goden hé, die expertsquote:Op donderdag 9 december 2021 10:51 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Laat ook maar. Ik voorzie alweer dat dit een vermoeiende discussie gaat worden waarbij jij zogenaamd kritische vragen gaat stellen en steeds halve antwoorden geeft. Om uiteindelijk tot de conclusie te komen dat jij het beter denkt te weten dan die experts.
Laat ik daar voor de verandering eens voor passen..
![]()
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
Forum Opties Forumhop: Hop naar: