https://www.sanitairwinke(...)KNjlsCEaAhAPEALw_wcBDit is de rozet die je erop hebt... Kijk eens in de huls die voor uit de rozet steekt, dan zie daar opstaande lipjes waar de zeskant wartel van de kraan in past en aangrijpt. Op die huls met die lipjes zit schroefdraad zowel als in rozet zelf. Draai je aan de rozet de juiste kant op dan kan die huls niet meedraaien en schuift naar achteren en dan komen de wartelmoeren bloot te liggen.

Dus duw de rozet terug de muur in en draai dan aan het dikke gedeelte van de rozet.. Volgens mij is dat links om wanneer je ervoor staat.
Mits je ze nu de schroefdraad niet naar de knoppen hebt getrokken met de schroevendraaier. Terug de muur intikken zou ook al genoeg kunnen zijn. Anders tang erop en breken die handel.
Kijk eens hoe Frits dat doet
Maar dan andersom omdat het los moet.
[ Bericht 7% gewijzigd door Watuntrik op 05-12-2021 17:19:27 ]