abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_202660089
Ik heb met Jip een week vrij genomen eind oktober, toen was hij 3 jaar en 4 maanden. En ben toen met die zindelijkheidsbox aan de slag gegaan, staan wel handige tips in maar of het echt 30 euro waard was weet ik niet. Maar goed, dat werkt dus met een stickerbeloningssysteem en dat je in het begin bijhoudt wanneer hij drinkt en wanneer er is plas komt. De volledige aandacht erbij hebben werkte wel echt heel goed moet ik zeggen. Hij ging de week erna zonder luier naar de opvang en af en toe een ongelukje daar, maar ook dat ging snel goed! Nu alleen thuis nog heeeel soms dat hij in zijn broek poept, maar verder gewoon zindelijk!
pi_202660123
Banaan is vier. *O*

Succes met zindelijkheid, vond ik ook een taai hoofdstuk.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_202660373
Zindelijkheid hier opgepakt toen ik COVID had. (Zaten toen toch verplicht thuis dus alle tijd).
Begonnen met 2 dagen elke 2 uur naar de wc laten gaan. Vanaf dag 3 de luier uit. Op dag 3 en 4 om de 3 uur naar de wc. Dag 5 en 6 steeds gevraagd aan Sofie ‘wil je naar de wc?’. En vanaf dag 7 het haar zelf aan laten geven.
Blijkbaar was onze peuter er al wel eerder aan toe wanneer haar ‘zindelijkheidstraining’ verliep wel heel soepel. Sinds eind januari dus geen luiers meer. De maandbox maat 5 staat nu te wachten totdat kuiken ze past :P

En jullie theorie zou eens wetenschappelijk onderzocht moeten worden :D Sofie kletst de oren van je hoofd, 3 jaar en 4 maanden oud en ze draagt kleding maat 92/98.
pi_202660377
@PKM gefeliciteerd met banaan!

Qua zindelijkheid komen ze wel zeggen als ze hebben gepoept, en als die luier dan af is rennen ze ook gelijk naar de wc om te gaan plassen. Gister even met vriend over gehad, na de kerst gaan we het actief oppakken. Ik heb het idee dat ze het best kunnen namelijk!
Oudste was met 2 jaar en 3 maandan dag en nacht zindelijk dus dit is wel een flink verschil.
En heel stiekem ben ik die 6 tot 10 luiers op een dag gewoon zat haha!
pi_202660876
Plaatje van mijn mannetje O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_202660910
quote:
3s.gif Op vrijdag 17 december 2021 10:44 schreef PKM het volgende:
Plaatje van mijn mannetje O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd met je kleuter! Leuke foto van banaan!
pi_202661616
Het zindelijk worden, ik had heel erg gehoopt dat dat zou gebeuren voordat de baby komt, maar S. weigert zonder luier rond te lopen en M. lijkt het gewoon nog echt niet aan te voelen komen. Dus als hij zonder luier loopt, dan ineens moet ie plassen en plast ie net ter plekke waar ie zich bevindt. Ik zie er een klein beetje tegenop om straks bij drie kinderen luiers te moeten verschonen, maar wij hebben dan wel weer kinderen die niet superveel luiers verbruiken, dus het hoeft hopelijk geen dagtaak te zijn. (In tegenstelling tot eten maken... pfff, daar lijkt geen eind aan te komen met 4 kinderen!)

De oudste twee hadden allebei met 2 jaar en 3-4 maanden ineens dat ze alleen maar zonder kleren wilden lopen en ook meteen op het potje gingen zitten, nadat ze 1x op de grond plaste/poepte. En een week erna ook allebei 's nachts zonder luier. We hebben er nooit iets voor gedaan. :') Ze voelden zelf de aandrang en gingen daar ook zelf in mee. De tweede is trouwens maar heel kort op het potje gegaan, die wilde meteen op de wc zoals z'n grote zus. We hebben toen een brilverkleiner en krukje bij de wc gezet, dat ging ook helemaal prima. Nu hebben we zowel potje als wc geprobeerd, maar beiden dus geen succes. Soms gaan ze zelf wel eens op de wc zitten (met kleding aan, soms ook zonder), maar ik heb niet het idee dat ze dan echt plassen.

Laatst waren ze uit bad en vroeg ik of ze op het potje wilden en dat wilden ze toen en deden ze allebei een plas. Maar dat was dus echt heel eenmalig en heeft verder geen vervolg gekregen so far. Nu denk ik 2 maanden terug of zo. Voor nu heb ik het maar even zo gelaten bij de peutertjes, we zien wel wanneer ze zelf iets gaan aangeven en anders kunnen we van het voorjaar eens kijken of ze weer zonder luier willen proberen.

Praten doen ze als de beste, hele volzinnen en verhalen en ze stoppen ook niet. Dus we hebben nu 4 kwebbelaars in huis die de hele dag door allemaal tegelijk hele verhalen aan mij willen vertellen. :D O+

Qua groeien gaat het ook gewoon goed. Ze zijn nu rond de 85-90 cm en dragen maat 86-92 inmiddels. En nu dus 2 jaar en 7 maanden.

Of ze gelukkig zijn weet ik niet. S. lijkt veel op mij en heeft erg de neiging om de dingen voor zichzelf moeilijk en lastig te maken. M. is vrij zen en beweegt zich overal tussendoor op z'n eigen manier. Op dit moment ben ik zelf tot niet zo veel in staat door hoogzwanger, en dat vind ik dan lastig. Ik zou wel meer met ze willen doen nu. S. wil bijv heel graag vaak naar buiten, maar ik kom nu echt bijna nergens. En ik heb ook al de borstvoeding afgekapt omdat ik dat niet goed meer trok met de zwangerschap. En mijn opvang is weggevallen, dus ik heb ook bijna niemand aan wie ik ze even kan uitbesteden die dan alle aandacht voor ze heeft en helemaal mee kan gaan in hun spel en wensen. De afgelopen 2 weken heeft mijn vader 2x een half dagje op ze gepast, daar ben ik al wel heel blij mee.

Mijn oudste (ze is alweer 8!) helpt me ook veel, maar ik vind dat ook weer heel lastig om van haar te vragen. En tegelijk is ze gelukkig ook gewoon heerlijk kind en maakt ze de grootste rommel in het huis met al haar geknutsel en trekt ze zich weinig aan van mijn nesteldrang die alles juist netjes wil hebben haha. ;) Ze kijkt wel heel erg uit naar de baby, als het goed is een zusje, en heeft veel plannen om haar dan vaak vast te houden zodat ik dan de peuters kan helpen en broodjes kan smeren en zo. :D O+
  vrijdag 17 december 2021 @ 13:07:10 #108
56471 pinquit
oh my lama!
pi_202662513
quote:
3s.gif Op vrijdag 17 december 2021 10:44 schreef PKM het volgende:
Plaatje van mijn mannetje O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
O+ gefeliciteerd!
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_202663091
Gefeliciteerd PKM! Hij is ook wel echt een kleuter om te zien O+
pi_202669591
quote:
3s.gif Op vrijdag 17 december 2021 09:11 schreef PKM het volgende:
Banaan is vier. *O*

Succes met zindelijkheid, vond ik ook een taai hoofdstuk.
Gefeliciteerd!!
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_202671997
Gefeliciteerd PKM!
pi_202692535
De peuter is goed op weg qua zindelijkheid.
Hij begon er donderdag zelf over en trok zijn luier uit. Donderdag een aantal natte broeken naast een aantal plassen op de wc, vrijdag al minder natte broeken en vandaag geen! We deden zelfs een rondje winkelcentrum vanmiddag en hij bleef droog.
Hoe morgen gaat, zien we dan wel weer maar vandaag pakken ze niet meer af O+ .

Hij is morgen 3 jaar en 8 maanden dus het moest ook wel een keertje gaan gebeuren maar de laatste maanden was hij druk met het inhalen van zijn spraakachterstand.
  zondag 19 december 2021 @ 08:43:14 #113
319308 Tink89
To live is to dance
pi_202697548
Knappe Mars!
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
pi_202697554

Gisteren kerstkaarten rond zitten brengen in de buurt. :)
  FOK!fotograaf zondag 19 december 2021 @ 09:02:40 #115
148247 taxibabe
pi_202697630


[ Bericht 100% gewijzigd door taxibabe op 19-12-2021 09:03:03 ]
pi_202698587
@Malteser wat goed van mars!

Wij hebben gister ook de koe maar bij de hoorns gevat en begonnen met zindelijkheid. Over de hele dag 10 natte broeken, de meeste van Vincent. Jeremy kan het al goed ophouden maar die moeten we echt naar de wc dirigeren anders gaat hij niet. De natte broeken bleven wel beperkt tot alleen plas, poepen hebben ze goed op de wc gedaan!
Vanmorgen allebei alweer 2 natte broeken gehad en wilde vriend eigenlijk alweer een luier pakken maar ik ga nu doorzetten. Ze kunnen het echt wel. Er is ook echt verdriet als de onderbroek nat is namelijk.
pi_202700065
Succes Aapie ^O^
pi_202712172
Nou ik weet nog niet of we volhouden.. ze doen enorm hun best maar vandaag meer natte broeken dan gister. Even een nachtje over slapen.
pi_202715069
quote:
6s.gif Op zondag 19 december 2021 22:44 schreef aapieannie het volgende:
Nou ik weet nog niet of we volhouden.. ze doen enorm hun best maar vandaag meer natte broeken dan gister. Even een nachtje over slapen.
Lastig is dat dan hè. Nou zijn jouw jongens ook nog jonger dan mijn peuter. En met twee.

Hier gisteren een paar druppels in een onderbroek toen hij het net niet haalde tot de wc maar ook twee keer op de wc gepoept. En ik ben voor het eerst met hem in de auto weggeweest zonder luier, hij viel in slaap dus ik kneep ‘m even maar keurig droog.
Vandaag voor het eerst naar het kdv zonder luier (met 5 sets verschoning mee _O- , just te be sure). We gaan het zien.
pi_202715311
quote:
0s.gif Op maandag 20 december 2021 09:03 schreef Malteser het volgende:

[..]
Lastig is dat dan hè. Nou zijn jouw jongens ook nog jonger dan mijn peuter. En met twee.

Hier gisteren een paar druppels in een onderbroek toen hij het net niet haalde tot de wc maar ook twee keer op de wc gepoept. En ik ben voor het eerst met hem in de auto weggeweest zonder luier, hij viel in slaap dus ik kneep ‘m even maar keurig droog.
Vandaag voor het eerst naar het kdv zonder luier (met 5 sets verschoning mee _O- , just te be sure). We gaan het zien.
Ja heel lastig! Vooral omdat het moment dat ze zeggen dat ze moeten plassen ook al beginnen en dan van schrik wel stoppen maar toch de onderbroek al nat.
Vooral Vincent doet elke keer maar kleine plasjes op de wc. Die gaat rustig om de 10 minuten naar de wc haha.

Ze wilden vanmorgen allebei echt geen luier om, dus we gaan maar met frisse moed en een grote stapel schone onderbroeken weer verder. Wellicht valt een deze dagen het kwartje!

En wat super knap van Mars! Zelfs al in de auto geweest en droog. Ben benieuwd hoe het vandaag op het kdv is gegaan!
pi_202720161
Vincent lijkt het door te hebben *O* die komt zelf zeggen dat hij moet plassen en sprint vervolgens naar de wc!

Jeremy heeft er vandaag wat meer moeite mee. Wel op de wc willen, daar vervolgens niks doen en 5 minuten later in zn broek plassen.

Maar grote verbetering tov gister!
pi_202721029
Knap van Vincent! *G*

Mars had vandaag één ongelukje bij het buitenspelen (de route naar de wc was net te lang vanuit de tuin) en één keer een nieuwe boxershort nodig, omdat zijn piemeltje omhoog plaste ipv naar beneden de toiletpot in _O- . Dus hij kwam trots met zijn wc-diploma thuis!
Komende weken mooi de tijd om het te finetunen (kdv is een weekje dicht tussen Kerst en O&N).
pi_202725359
Wat grappig een wc diploma!

Nou ik denk dat Vincent 99% zindelijk is! Die is de rest van de dag droog gebleven en kwam zelfs zn bed nog een keer uit om te plassen.
Jeremy kijk ik morgen nog even aan, hij wil heel graag maar is eigenwijs tegelijk. Als ik hem op de wc zet wil hij niet en plast dan 5 of 10 minuten later in zn broek.
pi_202726300
Wat goed van jullie jongens!

Wij beginnen er heel veel over, bieden het aan, ze wil graag onderbroekjes aan... maar zonder luier of ook echt naar de wc gaan.. Nee hoor.
pi_202727260
quote:
6s.gif Op maandag 20 december 2021 21:04 schreef aapieannie het volgende:
Wat grappig een wc diploma!

Nou ik denk dat Vincent 99% zindelijk is! Die is de rest van de dag droog gebleven en kwam zelfs zn bed nog een keer uit om te plassen.
Jeremy kijk ik morgen nog even aan, hij wil heel graag maar is eigenwijs tegelijk. Als ik hem op de wc zet wil hij niet en plast dan 5 of 10 minuten later in zn broek.
Dat is sterk, Mars ook! Lag al een half uur in bed en toen begon ‘ie te roepen. En deed echt nog een grote plas.
Knap van Vincent!
quote:
0s.gif Op maandag 20 december 2021 21:39 schreef NicolasJoy het volgende:
Wat goed van jullie jongens!

Wij beginnen er heel veel over, bieden het aan, ze wil graag onderbroekjes aan... maar zonder luier of ook echt naar de wc gaan.. Nee hoor.
Hier was er ook 0,0 interesse, terwijl hij een broer boven zich heeft die 9 van de 10 keer met de deur open plast/poept. Maar donderdag was daar ineens vanuit hemzelf de vraag of de luier uit mocht. En jouw meisje is nog een stuk jonger. Komt wel!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')