Ja.quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:00 schreef Bocaj het volgende:
[..]
[..]
In vergelijking met de griepjaren?
Ze kunnen kiezen:quote:Op vrijdag 3 december 2021 10:58 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik denk dat ze nog niet écht 'wakker' zijn!
Coronavirussen is ook een virus familienaam, net zoals het verkoudheidsvirus daar onder valt en SARS uit 2003 of MERS.quote:Op vrijdag 3 december 2021 08:37 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Als Gommers zegt een verkoudheidsvirus dan valt het vast mee...
quote:Coronaviruses are a large family of viruses that usually cause mild to moderate upper-respiratory tract illnesses, like the common cold. However, three new coronaviruses have emerged from animal reservoirs over the past two decades to cause serious and widespread illness and death.
Onzin natuurlijk. Het gaat ook pas 20 maanden om de zorgbelasting.quote:en alleen dodelijk voor 60+...
Oehhhquote:
Geen idee... ben ook geen medicus... moest zelfs ff saturatie opzoeken...quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:12 schreef Rolfieo het volgende:
Maar als je 40 bent en je hebt een saturatie van 80 en er is geen bed meer vrij. Hoe denk je dat het dan met je afloopt?
Het gaat om volksgezondheid, niet om een verzonnen verhaaltje. Die vergelijking is onzin.quote:Op vrijdag 3 december 2021 06:52 schreef unox1983 het volgende:
Dus als jij niet geloofd en het overgrote deel wel, dan mag die groep jou ook sancties opleggen en rechten ontzeggen. Goed om te weten.
Is het niet zo, dat het doel van een vaccinatie is dat je antistoffen aan maakt zodat je er minder vatbaar/immuun voor word? Wat is er dan mis met de groep mensen die dat op natuurlijke wijze wil?
Inlevingsvermogen is weer ver te zoeken helaas.
Blijf vooral propageren dat je meer dweilen moet kopen als je bad overstroomd.quote:Op vrijdag 3 december 2021 10:08 schreef ludovico het volgende:
[..]
Succes met je causale verband aantonen. Met een staat met tekort aan IC capaciteit.
Zorg capaciteit moet zich aanpassen aan de samenleving niet andersom. Dus mij betreft zit jij per definitie fout.
Ik denk angst, maar Mathias de Smet heeft het over massavorming... Dat gedrag komt in samenlevingen voor als aan X voorwaarden wordt voldaan die ook nu met corona gelden.quote:Op vrijdag 3 december 2021 10:55 schreef bomar het volgende:
[..]
Dat valt mij ook op bij de provaxxers, die volgzaamheid. Zou het door de prik komen? Of is het de onzekerheid om met verwoede pogingen de eigen prikken te willen rechtvaardigen ?
Ik hoop het laatste..
quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:00 schreef Bocaj het volgende:
[..]
[..]
In vergelijking met de griepjaren?
https://www.rivm.nl/monitoring-sterftecijfers-nederland (Terugblik)
Als je dat een jaar zou hebben kom je tot 30k dodenquote:In de winter van (2017/2018) was de sterfte 15 weken lang verhoogd (week 51 2017 t/m 14 2018). De verhoogde sterfte viel samen met de griepepidemie die plaatsvond van week 50 2017 tot en met week 15 2018. De oversterfte tijdens de 18 weken griepepidemie werd geschat op 9.444
Dat heb je straks ook met Covid.quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:01 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ja.
Kritisch zijn is prima, maar zorg eerst dat je de feiten op een rijtje hebt, voordat je willekeurig wat roept.
In sommige jaren is er nauwelijks tot geen oversterfte door griep...
[ afbeelding ]
Integere mensen injecteren geen mensen tegen hun wil met dwang met een lichaamsvreemdestof.quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:28 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Blijf vooral propageren dat je meer dweilen moet kopen als je bad overstroomd.
Intelligente mensen draaien gewoon de kraan dicht
Leuke metafoor, al zou in deze het vaccineren gelijk staan aan het leeg laten lopen van het bad zonder de kraan dicht te draaien. Zodra je stopt met het leeg laten lopen blijft nl het probleem van de stromende kraan (het virus) gewoon bestaan.quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:28 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Blijf vooral propageren dat je meer dweilen moet kopen als je bad overstroomd.
Intelligente mensen draaien gewoon de kraan dicht
https://www.rivm.nl/covid(...)-vaccinatieprogrammaquote:Op vrijdag 3 december 2021 11:28 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Blijf vooral propageren dat je meer dweilen moet kopen als je bad overstroomd.
Intelligente mensen draaien gewoon de kraan dicht
Mocht de regering het er doorheen krijgen dan weet ik wel wat de volgende verkiezingsuitslag zal worden.quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:44 schreef Netsplitter het volgende:
Hoe eerder hoe beter.
Fuck de idioten.![]()
![]()
Die mensen stemmen toch niet op de regeringspartijen.quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:51 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Mocht de regering het er doorheen krijgen dan weet ik wel wat de volgende verkiezingsuitslag zal worden.
Want zo'n 'actie' vergeet men niet.
Als dat er maar genoeg doen...quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:52 schreef Netsplitter het volgende:
Die stemmen voornamelijk FvD en andere lekkere dwarse partijen die precies roepen wat ze willen horen.
Welke mogelijkheden zijn er om vervroegde verkiezingen af te dingen?quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:51 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Mocht de regering het er doorheen krijgen dan weet ik wel wat de volgende verkiezingsuitslag zal worden.
Want zo'n 'actie' vergeet men niet.
Ze zijn nog aan het formeren...quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Welke mogelijkheden zijn er om vervroegde verkiezingen af te dingen?
Nee maar hoe, kan de koning dat bijv? Gewoon het kabinet naar huis sturen? Hop nieuwe stemmingen?quote:Op vrijdag 3 december 2021 11:58 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ze zijn nog aan het formeren...
Het kan nog altijd zijn dat, dat mislukt...
Maar als het 'ei' eindelijk gelegd is moet het nog uitgebroed worden en tot 'bloei' worden gebracht...
Heb zomaar het idee dat het kabinet niet lang zit... (Als ze al zó lang bezig zijn...)
Ik kan het mis hebben natuurlijk!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |