Mag gewoon ervan genezen ook?quote:Op woensdag 1 december 2021 17:32 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Of je gaat prikken, of je gaat stikken.
Dezelfde partijen die zoveel mogelijk thuiswerken en online vergaderen.quote:Op woensdag 1 december 2021 17:24 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Super goed plan dit![]()
Je krijgt het ook niet verzonnen hè? Zijn het wel echt mensen die dit bedenken?
Speel op de bal en niet op de mens!quote:Op woensdag 1 december 2021 17:41 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Voorzichtig krijg ik de indruk dat je de kritieken van de ongevaccineerden zo hebt aangetrokken dat je dit nu overmatig probeert te compenseren. Geen beste beurt. Ik constateer iets op basis van de laatste ontwikkelingen, ik geef daar een mening over waar niets buitensporigs aan was noch is.
Flauwekul, de (overgrote) meerderheid zal nauwelijks tot geen last hebben van een infectie, noch heeft zij een noodzaak voor een vaccinatie die antilichamen veroorzaakt die reageren op het (Wuhan) SpikeEiwit.quote:Op woensdag 1 december 2021 17:32 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Of je gaat prikken, of je gaat stikken.
De bal is gespeeld, zijnde de laatste ontwikkelingen en luider wordende oproepen tot een vaccinatieplicht.quote:Op woensdag 1 december 2021 17:44 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Speel op de bal en niet op de mens!
Ah je hebt hem al gelezen.. Mooi. Waar precies goochelen ze volgens jou met cijfers en wat vind je van het gebruikte population-structured compartmental infectious disease model?quote:Op woensdag 1 december 2021 17:35 schreef Vallon het volgende:
[..]
Yep redeneren vanuit een conclusie die vaccinatie moet stimuleren en dan een beetje goochelen met percentages om het een onderbouwd tintje te geven.
Zoiets als dat vooral mensen zonder opleiding, gebruikmaken van uitkeringen en dat zij dus naar school moeten. (los of dat die mensen dat willen of kunnen volbrengen).
Waar het al misgaat is ook de stelling dat ongevaccineerden (als groep) dat zouden (willen) veroorzaken door iets niet te doen, dan eenvoudig schuldig gaan worden aan wat anderen onwelgevallig overkomt.
zo stom als stro, zeggen ze somsquote:Op woensdag 1 december 2021 17:43 schreef Noek het volgende:
Wanneer je mensen meer in een hoek duwt, drijven ze alleen maar verder af van wat je eigenlijk zou willen.
Erg mooi.
En godvergeten dom.
Komt er niet en dat weet jij ook wel!quote:
WWADquote:Op woensdag 1 december 2021 17:46 schreef Evenstar het volgende:
Bergkamp is toch echt een doos eerste klas hoor en Paternotte ook heerlijk flauw .... (als iemand debat kijkt)
Dit was gewoon een actie van Paternotte om de PVV geen vraag te laten stellen.quote:Op woensdag 1 december 2021 17:46 schreef Evenstar het volgende:
Bergkamp is toch echt een doos eerste klas hoor en Paternotte ook heerlijk flauw .... (als iemand debat kijkt)
Ze krijgt kritiek van alle kanten... Kamer, Media, FOK!quote:Op woensdag 1 december 2021 17:46 schreef Evenstar het volgende:
Bergkamp is toch echt een doos eerste klas hoor en Paternotte ook heerlijk flauw .... (als iemand debat kijkt)
onder druk wordt alles vloeibaar, de kans erop is wel groter geworden in pak m beet een maand tijdquote:Op woensdag 1 december 2021 17:47 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Komt er niet en dat weet jij ook wel!
Zolang het maar een kans blijft... (groot of klein maakt dan ook niet meer uit!)quote:Op woensdag 1 december 2021 17:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
onder druk wordt alles vloeibaar, de kans erop is wel groter geworden in pak m beet een maand tijd
daar heb ik al eerder iets over geplaatst, in hoeverre dat telt in deze is geen eenduidigheid overquote:Op woensdag 1 december 2021 17:52 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Zolang het maar een kans blijft... (groot of klein maakt dan ook niet meer uit!)
Er staat toch iets in de wet erover? (Baas over eigen lichaam?!)
Soms is ze goed, maar soms denk ik ook wel eens... "Hoe kom je erop..."quote:Op woensdag 1 december 2021 17:50 schreef Evenstar het volgende:
Lisa godinZou bijna GL gaan stemmen.
Oh zeker, maar als de R tussen de 2 en 3 is zonder maatregelen is een R0 van boven de 7 niet logisch, dan zou je zelfs zeggen dat ie misschien wel lager is dan delta.quote:Op woensdag 1 december 2021 17:28 schreef Momo het volgende:
[..]
Als die data zo ziet dan zou het eerder 2-3 zijn idd. Wat nog steeds wel tot een probleem kan leiden mochten vaccins er minder goed op werken. Hopelijk is het inderdaad minder ziekmakend.
Je weet dat er ook nog communisten in die partij zitten?quote:Op woensdag 1 december 2021 17:50 schreef Evenstar het volgende:
Lisa godinZou bijna GL gaan stemmen.
Vandaag was ze echt sterk, vooral dat stukje over dat er al zoveel verschillende soorten beleid was gevoerd voor (buiten)sporten. Als je al die dingen op een rijtje hoort dan is het lastig om je lach in te houdenquote:Op woensdag 1 december 2021 17:54 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Soms is ze goed, maar soms denk ik ook wel eens... "Hoe kom je erop..."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |