https://www.ad.nl/politie(...)vaccineerd~a286391b/quote:
FvD-leider in Eerste Kamer wil geen medisch advies van Baudet: ‘Ik ben gevaccineerd’
VIDEODe fractievoorzitter van Forum voor Democratie in de Eerste Kamer, Paul Frentrop, is gevaccineerd tegen het coronavirus. Dat zei hij vandaag in een debat in de senaat. Saillant genoeg gaat hij daarmee in tegen het advies dat partijleider Thierry Baudet steeds geeft om af te zien van vaccinatie.
Tobias den Hartog 30 nov. 2021 Laatste update: 14:42
Volgens Frentrop moeten mensen echter niet luisteren naar ‘medische adviezen van welke partijleider dan ook’. ,,Ik ben gevaccineerd. Ik vind het verstandig dat te doen, mede gezien mijn gewicht. Ik zou afraden om medische adviezen te volgen van welke partijleider dan ook”, zei hij op vragen van Kamerlid en ex-FvD’er Henk Otten.
Baudet noemde vaccins eerder ‘levensgevaarlijk’ en roept zijn achterban bij voortduring op deze niet te nemen. De FvD-leider noemde de bijwerkingen ‘heftig’, sprak van ‘experimentele gentherapie’, waarvan de ‘termijn-effecten op het immuunsysteem volstrekt onbekend’ zijn. Hij twitterde onlangs nog: ,,WHATEVER YOU DO: DON’T TAKE THE “VACCINE”!
Weigeren plicht
Op de website van Forum suggereerde Baudet zelfs dat het misschien wel een ‘plicht’ van burgers is om de vaccinatie te weigeren. ,,Juist om deze absurde tweedeling die dreigt te ontstaan te voorkómen, deze absurde controlemaatschappij te blokkeren?", zo schreef hij in een opiniestuk. Baudet schreef dat vaccinaties ‘lockdowns legitimeren’, en een ‘QR-maatschappij faciliteert’.
Baudet laat via een woordvoerder de volgende reactie optekenen. ,,Het was Paul Frentrop’s persoonlijke keuze om zich te laten vaccineren. Die vrijheid heeft iedereen en zoals bekend is FVD een voorstander van maximale vrijheid om te beschikken over het eigen lichaam. Maar inderdaad: wij verschillen van mening over de baten en risico’s van de coronavaccins. Ondertussen zijn we het er beide wel volledig over eens dat een vaccinatieplicht, en het voortduren van vrijheidsbeperkende maatregelen, onacceptabel zijn.”
Frentrop en Baudet zijn eigenlijk sinds de oprichting van Forum erg innig. Op één periode na vertolkte Frentrop ook belangrijke bestuurlijke posities binnen de partij. Bovendien schreven Baudet en hij samen het boek ‘De ravage van tien jaar Rutte’.
FvD-Eerste Kamerlid Theo Hiddema wil niet zeggen of hij is gevaccineerd. ,,Omtrent privézaken verband houdende met mijn beheer van mijn lichamelijke behuizing laat ik mij niet uit in een politieke context.”
Wat vervelend allemaal voor het FvD.
Het is nu van het grootste belang om de eenheid in de partij te bewaren, anders gaan de politieke tegenstanders deze perikelen en geschillen weer ginnegappend naar buiten brengen.
En dat moeten we kost wat kost voorkomen.
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.