Black Parade? Als daarvoor een lobby is, lijkt dat me wel een garantie. Die doet het in alle andere lijsten goed.quote:Op maandag 29 november 2021 16:08 schreef Tussle266 het volgende:
Ik wil de My Chemical Romance lobby met potlood opschrijven.
Think about things haalde het vorig jaar ook niet, ondanks regelmatige airplay op radio 2. Die zal nu helemaal uit het collectieve geheugen verdwenen zijn, laat staan 10 Years.quote:Op maandag 29 november 2021 16:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dadi geef ik nog wel een klein kansje, maar heeft het probleem dat ie stemmen over 2 noteringen moet delen. Staat die van vorig jaar in de keuzelijst?
Dit is niet leuk inderdaad.quote:Op maandag 29 november 2021 16:09 schreef Cee het volgende:
Ik hoor dat Wout en Frank als jingle deze week een versie van Ik ga zwemmen “Ik ga stemmeeeennnn” heeft. Vrees met grote vrezen dat Mart Hoogkamer er wel eens ik zou kunnen staan straks.
The Black Parade dan lijkt me? Rest lijkt me kansloos. Goed album was dat trouwens.quote:Op maandag 29 november 2021 16:08 schreef Tussle266 het volgende:
Ik wil de My Chemical Romance lobby met potlood opschrijven.
En niet op de keuzelijst, maar ze schrijven hem allemaal helemaal uit. Hulde aan de ijver.quote:Op maandag 29 november 2021 16:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Black Parade? Als daarvoor een lobby is, lijkt dat me wel een garantie. Die doet het in alle andere lijsten goed.
Als ie halverwege op de keuzelijst komt is het wel gespeeld.quote:Op maandag 29 november 2021 16:10 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
En niet op de keuzelijst, maar ze schrijven hem allemaal helemaal uit. Hulde aan de ijver.
Mag van mijquote:Op maandag 29 november 2021 16:08 schreef Tussle266 het volgende:
Ik wil de My Chemical Romance lobby met potlood opschrijven.
Was ik inderdaad ook al bang voor. Als je bedenkt dat Dreetje en Fischer er met ongeveer even intellectuele nummers in staan zie ik het Nederlandse publiek nog wel zo gek zijn om deze erin te krijgen.quote:Op maandag 29 november 2021 16:09 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik hoor dat Wout en Frank als jingle deze week een versie van Ik ga zwemmen “Ik ga stemmeeeennnn” heeft. Vrees met grote vrezen dat Mart Hoogkamer er wel eens ik zou kunnen staan straks.
Waarom hoor ik altijd te laat van die lobby's, grom.quote:Op maandag 29 november 2021 16:08 schreef Tussle266 het volgende:
Ik wil de My Chemical Romance lobby met potlood opschrijven.
Dreetje pakt nog een treetjequote:Op maandag 29 november 2021 16:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dreetje zie ik wel flink zakken.
Als Dadi vorig jaar ‘gewoon’ het ESF had gewonnen, had dat nummer het wel gered. Nu lijkt me daar toch niet voldoende publiek (en herinnering) voor, laat staan voor het wat mindere nummer van dit jaar.quote:Op maandag 29 november 2021 16:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Werd wel geregeld gedraaid op 2 hoor.
Dankzij jouw reactie heb ik nog eventjes snel Fischer Z in m'n lijstje gezet. Helemaal vergetenquote:Op maandag 29 november 2021 16:13 schreef VdB95 het volgende:
[..]
Was ik inderdaad ook al bang voor. Als je bedenkt dat Dreetje en Fischer er met ongeveer even intellectuele nummers in staan zie ik het Nederlandse publiek nog wel zo gek zijn om deze erin te krijgen.
Eens, zeker als het niet op de keuzelijst staat is het al helemaal gespeeld.quote:Op maandag 29 november 2021 16:18 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Als Dadi vorig jaar ‘gewoon’ het ESF had gewonnen, had dat nummer het wel gered. Nu lijkt me daar toch niet voldoende publiek (en herinnering) voor, laat staan voor het wat mindere nummer van dit jaar.
quote:Op maandag 29 november 2021 16:19 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
Dankzij jouw reactie heb ik nog eventjes snel Fischer Z in m'n lijstje gezet. Helemaal vergeten
Ik weet heus wel dat je Helene bedoelde, maar mijn brein associeerde dat onmiddelijk met die band.quote:Op maandag 29 november 2021 16:21 schreef VdB95 het volgende:
[..]![]()
Niet de Fischer die ik bedoelde, maar graag gedaan
Dat zijn al twee stemmen op The Chauffeur dusquote:Op maandag 29 november 2021 15:49 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
The Chauffeur![]()
Ik stem ook ieder jaar op de titeltrack, een mens kan immers dromen.
Ik heb ook een Favorieten lijst van enkele duizenden nummers, waarvan velen de Top 2000 nooit zullen halen. En dat interesseert me ook helemaal niet, omdat ik niet de illusie heb dat mijn lijstje doorslaggevend zal zijn, niet in positieve en niet in negatieve zin.quote:Op maandag 29 november 2021 12:04 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Dat ook weer niet helemaal. Ik heb een persoonlijke top 1000 (net als velen hier) en zou gewoon de bovenste 35 kunnen pakken, maar meestal stem ik niet op echt heel obscure nummers. Die komen er toch nooit in.
Emohemian Rhapsody werd die genoemd bij de Kink 1500:) Wil mss nog wel aan die actie meedoen. Wel ff denken welk nummer dan in te wisselenquote:Op maandag 29 november 2021 16:10 schreef Spaulding het volgende:
[..]
The Black Parade dan lijkt me? Rest lijkt me kansloos. Goed album was dat trouwens.
Haha, goede omschrijving. Het is wel een episch nummer met een speciale status binnen een bepaalde subcultuur. Hoort eigenlijk wel in de lijst ja.quote:Op maandag 29 november 2021 16:34 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Emohemian Rhapsody werd die genoemd bij de Kink 1500:) Wil mss nog wel aan die actie meedoen. Wel ff denken welk nummer dan in te wisselen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door SgtPorkbeans op 29-11-2021 18:06:43 ]Jij woont hier ver vandaan, zeggen ze elders in het land
Dan zeg ik, insgelijks, u ook, a'j ‘t zien van dizze kant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |