Emohemian Rhapsody werd die genoemd bij de Kink 1500:) Wil mss nog wel aan die actie meedoen. Wel ff denken welk nummer dan in te wisselenquote:Op maandag 29 november 2021 16:10 schreef Spaulding het volgende:
[..]
The Black Parade dan lijkt me? Rest lijkt me kansloos. Goed album was dat trouwens.
Haha, goede omschrijving. Het is wel een episch nummer met een speciale status binnen een bepaalde subcultuur. Hoort eigenlijk wel in de lijst ja.quote:Op maandag 29 november 2021 16:34 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Emohemian Rhapsody werd die genoemd bij de Kink 1500:) Wil mss nog wel aan die actie meedoen. Wel ff denken welk nummer dan in te wisselen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door SgtPorkbeans op 29-11-2021 18:06:43 ]Jij woont hier ver vandaan, zeggen ze elders in het land
Dan zeg ik, insgelijks, u ook, a'j ‘t zien van dizze kant.
Als Rene Leblanc het vorig jaar niet lukte, heb ik er alle vertrouwen in dat dat met deze 2 ook niet gebeurtquote:Op maandag 29 november 2021 17:37 schreef Yolk het volgende:
Ik ben benieuwd of Mart Hoogkamer en de Snollebollekes de Top 2000 halen...
Maar als we van elke band hun lange nummertje met toeters en bellen in de lijst moeten gooien is het einde zoek.quote:Op maandag 29 november 2021 16:34 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Emohemian Rhapsody werd die genoemd bij de Kink 1500:) Wil mss nog wel aan die actie meedoen. Wel ff denken welk nummer dan in te wisselen
Snollebollekes staat wel heel wat hoger op de populariteitsladder, dus daar twijfel ik niet aan. Misschien zelfs wel Top 500.quote:Op maandag 29 november 2021 18:24 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Als Rene Leblanc het vorig jaar niet lukte, heb ik er alle vertrouwen in dat dat met deze 2 ook niet gebeurt
De Snollebolleke heeft ook de slimste mens gewonnen en heeft vele avonden met Matthijs van Nieuwkerk rosé lopen tippen op een Frans terras.quote:Op maandag 29 november 2021 18:37 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Snollebollekes staat wel heel wat hoger op de populariteitsladder, dus daar twijfel ik niet aan. Misschien zelfs wel Top 500.
Mart Hoogkamer weet ik niet. Misschien één jaartje in de achterhoede. Waarbij Radio 2 hem dan ongetwijfeld ‘ludiek’ overdag programmeert.
quote:Op maandag 29 november 2021 14:01 schreef DireStraits7 het volgende:
Overigens juich ik een bredere keuzelijst zeker toe, maar ze lijken nu wel heel willekeurig wat erbij geflikkerd te hebben. Heb voor mijn lijst 35 nieuwelingen gekozen. Mocht de bevestigingsmail ooit nog komen zal ik die nog wel delen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
Waarom zouden zij nu opeens binnen moet komen dan? Laat staan zo hoog.quote:Op maandag 29 november 2021 18:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik hoop dat Snollebollekes ongeveer op plaats 225 of 480 komt.
De Snollebolleke heeft ook de slimste mens gewonnen en heeft vele avonden met Matthijs van Nieuwkerk rosé lopen tippen op een Frans terras.quote:Op maandag 29 november 2021 18:41 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Waarom zouden zij nu opeens binnen moet komen dan? Laat staan zo hoog.
Rob Kemps die in januari De Slimste Mens wint en daarom in de Top 2000 zou eindigen, oké. Waar was Jelle van Arjen Lubach dan?quote:Op maandag 29 november 2021 18:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
De Snollebolleke heeft ook de slimste mens gewonnen en heeft vele avonden met Matthijs van Nieuwkerk rosé lopen tippen op een Frans terras.
Die komen echt wel in de lijst. Hoog.
Heb ik ergens gelezen.
Andere tijd, minder hype, staat niet bovenin de Q-Music Top 1000, wordt niet kapot gedraaid tijdens het uitgaan, stond niet op de keuzelijst.quote:Op maandag 29 november 2021 18:44 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Rob Kemps die in januari De Slimste Mens wint en daarom in de Top 2000 zou eindigen, oké. Waar was Jelle van Arjen Lubach dan?
Sympathiek idee, maar ga je dan van iedereen 1 lijstje nemen of neem je de lijstjes van de hond, de kamerplant en het mondkapje ook mee? Want dan krijg je een wat kromme en niet representatieve weergave miquote:Op maandag 29 november 2021 12:49 schreef peaceman het volgende:
Ik zal weer eens kijken of ik een foklijst kan maken van alles hier geposte lijstjes.
Venn diagram van de mensen die de Slimste Mens / Chansons kijken en de muziek van Snollebollekes onironisch leuk vindenquote:Op maandag 29 november 2021 18:39 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
De Snollebolleke heeft ook de slimste mens gewonnen en heeft vele avonden met Matthijs van Nieuwkerk rosé lopen tippen op een Frans terras.
Die komen echt wel in de lijst. Hoog.
Als je bij mij het lijstje van het mondkapje niet meeneemt krijg je ook een scheve lijst, want als ik daarop moest selecteren had ik mijn volgorde veranderd.quote:Op maandag 29 november 2021 18:48 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Sympathiek idee, maar ga je dan van iedereen 1 lijstje nemen of neem je de lijstjes van de hond, de kamerplant en het mondkapje ook mee? Want dan krijg je een wat kromme en niet representatieve weergave mi
Ik ben helaas bang dat dit niet helemaal klopt. Zeker Slimste Mens is best een allemansvriend.quote:Op maandag 29 november 2021 18:49 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Venn diagram van de mensen die de Slimste Mens / Chansons kijken en de muziek van Snollebollekes onironisch leuk vinden
[ afbeelding ]
Misschien heb je gelijk, de kijkcijfers waren wel ongekend hoog omdat iedereen toch thuis zatquote:Op maandag 29 november 2021 18:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik ben helaas bang dat dit niet helemaal klopt. Zeker Slimste Mens is best een allemansvriend.
En hij heeft natuurlijk ook een quiz op SBS gehad.
Niet mee eens. Het is foute muziek, maar dat weten ze zelf ook. We kunnen niet allemaal snobs zijn, sommige mensen houden ook gewoon van een feestjequote:Op maandag 29 november 2021 18:49 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Venn diagram van de mensen die de Slimste Mens / Chansons kijken en de muziek van Snollebollekes onironisch leuk vinden
[ afbeelding ]
Misschien dat The Wheel van Motorpsycho nu de lijst haaltquote:Op maandag 29 november 2021 18:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik ben helaas bang dat dit niet helemaal klopt. Zeker Slimste Mens is best een allemansvriend.
En hij heeft natuurlijk ook een quiz op SBS gehad.
Er zal zeker overlap zitten in mensen die van een feestje houden en op de Top2000 stemmen, maar hoeveel Carnaval / après ski nummers staan in de lijst?quote:Op maandag 29 november 2021 18:53 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Niet mee eens. Het is foute muziek, maar dat weten ze zelf ook. We kunnen niet allemaal snobs zijn, sommige mensen houden ook gewoon van een feestje
Ach, als dat het ergste is..quote:Op maandag 29 november 2021 18:55 schreef MTheBassman het volgende:
En mijn zus stemt gewoon alweer op Fix You en The Scientist
2: Sweet Caroline en Take Me Home, Country Roadsquote:Op maandag 29 november 2021 18:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er zal zeker overlap zitten in mensen die van een feestje houden en op de Top2000 stemmen, maar hoeveel Carnaval / après ski nummers staan in de lijst?
Dat vind ik niet van dezelfde orde als Links, Rechts.quote:Op maandag 29 november 2021 18:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
2: Sweet Caroline en Take Me Home, Country Roads
Eens, die waren origineel tenminste nog niet zo bedoeld maar zijn pas in de loop van de tijd verpest.quote:Op maandag 29 november 2021 18:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat vind ik niet van dezelfde orde als Links, Rechts.
Ook benieuwd naar het Borsato effectquote:Op maandag 29 november 2021 16:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dreetje zie ik wel flink zakken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |