Heb je in het hooi liggen vozelen dan?quote:Op zaterdag 27 november 2021 22:17 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ik was in een oude stal bezig, lekker warm
Arme jij. Lekker je bed in zo dan.quote:Op zaterdag 27 november 2021 22:08 schreef DJMO het volgende:
[..]
Die durft amper in m'n buurt te komen. Als hij maar naar me wijst doet het al pijn
Hoi Charlotte, nee ik was daadwerkelijk aan het werkquote:Op zaterdag 27 november 2021 22:18 schreef Charz het volgende:
[..]
Heb je in het hooi liggen vozelen dan?
Hey charz 🖐🏻quote:
oehhh lekkerquote:Op zaterdag 27 november 2021 22:17 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ik was in een oude stal bezig, lekker warm
En. Hoe was het vandaag in Den Haag.quote:
meloene meloene meloenequote:Op zaterdag 27 november 2021 22:19 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
zin in zomer en meloenen nu
Gaat er veel water in?quote:Op zaterdag 27 november 2021 22:19 schreef greysbones het volgende:
[..]
oehhh lekker
morgen nog ff de laatste dingen en dan kan een deel van het water erin
Verse vissssquote:
met raamquote:
Het ging om de tekst van een carnavalsliedje.. dat begint met ‘MELOENE MELOENE MELOENE’quote:Op zaterdag 27 november 2021 22:21 schreef greysbones het volgende:
[..]
Verse vissss
mag ook
* greysbones vaders is geen groenteboer
aah ja ken het liedje deelsquote:Op zaterdag 27 november 2021 22:22 schreef Charz het volgende:
[..]
Het ging om de tekst van een carnavalsliedje.. dat begint met ‘MELOENE MELOENE MELOENE’
Had best wel weer eens carnaval behoeftequote:Op zaterdag 27 november 2021 22:23 schreef Charz het volgende:
Aangezien we toch weinig kans hebben op carnaval volgend jaar.. hierbij een bietje sfeer op de zaterdagavond.
we maken er gewoon een feestje van Koenquote:Op zaterdag 27 november 2021 22:25 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Had best wel weer eens carnaval behoefteNaja 2023 misschien
Dilemma. Ik kan nauwelijks meer overeind komen om naar bed te strompelen. Maar op de bank slapen lijkt me niet zo'n strak plan op dit moment.quote:Op zaterdag 27 november 2021 22:18 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Arme jij. Lekker je bed in zo dan.
quote:Op zaterdag 27 november 2021 22:26 schreef mario390 het volgende:
[..]
daar will ik niet de ding binnen hebben
Dan ben je morgen zo stijf als een harkquote:Op zaterdag 27 november 2021 22:27 schreef DJMO het volgende:
[..]
Dilemma. Ik kan nauwelijks meer overeind komen om naar bed te strompelen. Maar op de bank slapen lijkt me niet zo'n strak plan op dit moment.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |